مگان اسپورت تورر، زیبا، شیک و کاربردی‌تر از همیشه

مگان اسپورت تورر، زیبا، شیک و کاربردی‌تر از همیشهخودرو

مشتریان با پرداخت ۲۸ هزار پوند (در کشوری مانند انگلستان) می‌توانند از نسخه ناوبری GT، صندلی‌های اسپورت و کیت طراحی اسپورت خارجی بهره‌مند شوند که قیمت مناسبی برای این خودرو محسوب می‌شود.

مگان اسپورت تورر

مگان اسپورت , در اروپا خودروهای استیشن در تمامی سایزها در حال ورود به بازار هستند. استیشن‌های کامپکت و سایز متوسط از خودروسازان برجسته و معمولی با شباهت به یکدیگر یا متمایز با یکدیگر زیاد می‌شوند و بیشتر از قبل روی جاده‌ها به چشم می‌خورند. رنو در این میان مثال خوبی است. رنوئی‌ها می‌توانند به شما یک رنو کلیو استیشین بفروشند و اگر به خودروی جادارتری نیاز دارید، گزینه‌ای مانند مگان اسپورت تورر را برایتان رو می‌کنند و اگر برایتان کافی نبود و یک خودروی بزرگتر را را در نظر داشتید، پیشنهاد رنو برای شما تالیسمان گرند تورر است.

مگان اسپورت

مگان اسپورت تورر رنو

اما در این میان سایز متوسط‌ها برای بسیاری از مشتریان کاربردی و از طرفی اقتصادی محسوب می شوند. مگان اسپورت تورر رنو، از هر لحاظ تاثیر برانگیز و جذاب ظاهر شده است و شما را در برابر یک ساختار هاچبک ۵ در از نوع تجملی قرار می‌دهد. چین و شکن‌، قوس و چراغ‌های LED در ظاهر تجملی این استیشن بی‌تاثیر نیستند.
مگان اسپورت

چین و شکن‌، قوس و چراغ‌های LED مگان اسپورت

اگر از نگاه به ظاهرش عبور کنیم، فضای محفظه بار خودرو به ۵۲۱ لیتر می‌رسد و کاملا پهن طراحی شده که با تا کردن صندلی‌های ردیف عقب با فضایی بیش از بیش از ۱۵۰۴ لیتر مواجه خواهیم شد. رنو ادعا می‌کند بیشترین حجم ذخیره بار در سگمنت این خودروها را در این مدل از مگانش دارد. فضای داخلی خودرو نیز کاملا بزرگ و جادار از آب درآمده و مگان اسپورت توررر یکی از بهترین خودروها در این بخش نیز محسوب می‌شود.

همچنین بخوانید :  این تجهیزات فوق العاده این کوپه را استثنایی کرده است+تصاویر

معرفی مگان اسپورت توور

مگان اسپورت

نمای عقب مگان اسپورت توور

سرنشینان عقب از فضای سر زیاد و جای پای مناسب برخوردارند. با این وجود براین باوریم که صندلی‌های عقب برای دو بزرگسال کفایت می‌کند و تلاش نکنید سه نفره در این بخش مستقر شوید. مواد به کار رفته در فضای داخلی کیفیت بهتری نسبت به نسل‌های قبل دارند و شاخص‌های استاندارد بیشتری را در آن می‌بینیم.
مگان اسپورت

ویژگی‌های مگان اسپورت

در مدل‌های پایه خودرو شاهد کروز کنترل، تهویه مطبوع و چرخ‌های آلیاژی هستیم. یک صفحه نمایش بزرگ لمسی در کنار سامانه ناوبری ماهواره‌ای “تام تام” از دیگر ویژگی‌های این استیشن سایز متوسط هستند.
مگان اسپورت

فضای داخلی خودرو

با وجود اینکه بسیاری از خودروهای این کلاس معمولا اسپورت طراحی شده‌اند، مگان اسپورت‌های تورر با صندلی‌های چرمی لوکس‌تر جلوه می‌کنند. صفحه نمایش۸٫۷ اینچی نه تنها ظاهر خوبی به کابین داده بلکه بسیار واکنشی و کارا از آب درآمده‌اند. با این وجود پلاستیک سخت می‌تواند با سلیقه بسیاری از مشتریان ناسازگار باشد. دو نگه‌دارنده فنجان نیز در کنسول مرکزی راننده تعبیه شده‌اند.

مشخصات مگان اسپورت توور

مگان اسپورت مشتریان با پرداخت ۲۸ هزار پوند (در کشوری مانند انگلستان) می‌توانند از نسخه ناوبری GT، صندلی‌های اسپورت و کیت طراحی اسپورت خارجی بهره‌مند شوند که قیمت مناسبی برای این خودرو محسوب می‌شود. خودرو راحت و بی سر و صدا ظاهر شده و به دو نوع موتور بنزینی و سه مدل دیزلی مجهز شده‌اند که از نگاه کارشناسی، موتور نرم ۱٫۲ لیتری TCE بنزینی با توان ۱۳۰ یا یک مدل ۱٫۶ لیتری دیزلی DCI 130 مورد تائیدند.  

مگان اسپورت

مگان اسپورت‌های تورر با صندلی‌های چرمی لوکس‌

عصر ایران

تاریخ بروزرسانی : 2018-02-19 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو