معرفی خودروی الکتریکی سه‌چرخ Sondors در نمایشگاه لس‌آنجلس

معرفی خودروی الکتریکی سه‌چرخ Sondors در نمایشگاه لس‌آنجلسخودرو

خودروی الکتریکی سه‌چرخ , Sondors می‌تواند با انواع مختلفی از باطری‌ های لیتیوم یون مجهز شود که امکان شارژ آن‌ها با برق ۱۱۰ ولت یا ۲۴۰ ولت وجود خواهد داشت.

خودروی الکتریکی سه‌چرخ در نمایشگاه لس‌آنجلس

خودروی الکتریکی سه‌چرخ , یک شرکت تازه تأسیس بنام Crowdfunded در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس خودروی الکتریکی سه‌چرخی بنام Sondors را معرفی کرده است. این یک پروتوتایپ از خودرویی تمام الکتریکی است که پروژهٔ ساخت آن از ماه ژانویهٔ امسال آغاز شده بود. این خودرو دارای سه صندلی است که دوتا در جلو و سومی در عقب نصب شده است و وعده داده که به مقرون‌به‌صرفه‌ترین، جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین خودروی الکتریکی بازار تبدیل گردد. قیمت این خودروی سه‌چرخ فعلاً ۱۰ هزار دلار اعلام شده است.

خودروی الکتریکی سه‌چرخ

خودروی الکتریکی سه‌چرخ در نمایشگاه لس‌آنجلس

Sondors می‌تواند با انواع مختلفی از باطری‌ های لیتیوم یون مجهز شود که امکان شارژ آن‌ها با برق ۱۱۰ ولت یا ۲۴۰ ولت وجود خواهد داشت. برآورد شده است که این سه‌چرخهٔ الکتریکی بتواند با یک‌بار شارژ باطری‌ها مسافتی بین ۱۲۰ کیلومتر، ۲۴۰ کیلومتر و ۳۲۰ کیلومتر را طی کند. بسته به هر نسخه، شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر آن نیز بین ۵ تا ۸ ثانیه خواهد بود. این خودروی الکتریکی به‌صورت آنلاین به فروش رسیده و مستقیماً به خریداران تحویل داده خواهد شد.
خودروی الکتریکی سه‌چرخ

نمایش خودروی الکتریکی سه‌چرخ در لس‌آنجلس

مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت Crowdfunded آقای «Storm Sondors» در رابطه با این ماشین گفته است: «من می‌خواهم خودروهای الکتریکی برای همه در دسترس باشد. به اعتقاد من، حمل‌ونقل پاک باید یک استاندارد باشد نه استثناء. خریداران نباید مجبور باشند میان خودرویی که توان خرید آن‌را دارند و خودرویی الکتریکی یکی را انتخاب کنند. ما می‌توانیم در این زمینه بهتر عمل کنیم».
خودروی الکتریکی سه‌چرخ

خودرو الکتریکی سه‌چرخ در نمایشگاه لس‌آنجلس

خودروی الکتریکی سه‌چرخ

خودروی الکتریکی سه‌ چرخ در نمایشگاه

خودروی الکتریکی سه‌چرخ

نمایش خودروی الکتریکی سه‌چرخ در نمایشگاه

پدال

همچنین بخوانید :  بهترین خودروهایی که در سال 2017 معرفی شدند
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-07 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد