با انتخاب یکی از این چشم ها ، فالتان را بخوانید!

با انتخاب یکی از این چشم ها ، فالتان را بخوانید! فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

فال چشم ها  آزمون‌های بصری بدلیل ساختار ساده و دقیقی که دارند همیشه مورد توجه بوده‌اند. عکس‌العمل افراد به ترکیب رنگ‌ها یا اشکال در این نوع آزمون‌ها شخصیت آنها را لو می‌دهد.  انجام این تست را به شما پیشنهاد می‌دهد. مطمئنا در نهایت از تشابه تصویر انتخابی خود با شخصیت‌تان تعجب می‌کنید! برای شروع عکس […]


با انتخاب یکی از این چشم ها ، فالتان را بخوانید!

فال چشم ها
 

آزمون‌های بصری بدلیل ساختار ساده و دقیقی که دارند همیشه مورد توجه بوده‌اند. عکس‌العمل افراد به ترکیب رنگ‌ها یا اشکال در این نوع آزمون‌ها شخصیت آنها را لو می‌دهد.

 انجام این تست را به شما پیشنهاد می‌دهد. مطمئنا در نهایت از تشابه تصویر انتخابی خود با شخصیت‌تان تعجب می‌کنید!

برای شروع عکس چشمی را که بیشتر از بقیه توجه شما را به خود جلب کرده انتخاب کنید و ببینید نتیجه این انتخاب چیست؟

– چشم با نماد خورشید :
نوع شخصیت: روشنگری، دانایی

 به راحتی دیگران را می‌فهمید و متوجه احساسات‌شان می‌شوید. منظور دیگران را به راحتی درک می‌کنید و اگر کسی بخواهد یا سعی کند شمارا فریب دهد سریعا متوجه خواهید شد. چیزی برای پنهان کردن از بقیه ندارید و به راحتی تمام احساسات خود را بروز می‌دهید. احتیاجی نیست کار خاصی انجام دهید. احساسات و حس‌های فوق‌العاده شما همه آن چرا که می‌خواهید بدانید به شما خواهند گفت.

– چشم با نماد قلب
 نوع شخصیت: رمانتیک

 روح و قلب شما همیشه به روی دیگران باز است. روابط اجتماعی خوبی دارید و به راحتی به یک رابطه وارد یا خارج می‌شوید. مراقب باشید چون غربه‌ها می‌توانند از این ویژگی شما ضدتان استفاده کنند و باعث ضربه و ناامیدی شما شوند. البته این موضوع چندان برای شما اهمیت ندارد. شما ذاتا اهل ریسکید. حاضرید همه چیز را از دست بدهید تا اینکه بخواهید زندگی خود را محتاطانه پیش ببرید.

-چشم با نماد کتاب
 نوع شخصیت: کارشناس

 شخصیتی منطقی و داناتر از سنی که درآن بسر می‌برید دارید. عاشق تاریخ هستید. از اشتباهات گذشتگان درس عبرت می‌گیرید و هیچگاه از روند زندگی راضی نیستید. اعتماد به نفس پایین خود را از دیگران پنهان می‌کنید. دوستان و اقوام معتقدند شما شخصیتی آرام و انعطاف‌پذیر دارید. دوستانتان به صحبت‌های شما به دقت گوش می‌دهند. شما اهل تحلیل کردن وضعیت موجود هستید و همین موضوع کمک می‌کند سر پا بایستید و به خوبی بر مشکلات فایق آیید.

– چشم با علامت سوال
 نوع شخصیت: مرموز

 اگر این تصویر را انتخاب کردید یعنی شخصیتی بسیار مجادله‌گر و بحث‌برانگیز هستید. حل کردن سخت‌ترین معمای سال برای شما ساده‌تر از فهمیدن و درک کردن احساسات طرف مقابلتان است. همیشه درحال پیداکردن زوایای گم شده شخصیت واقعی خود هستید و هرگاه وجه جدیدی را پیدا می‌کنید همه چیز از اول شروع می‌شود. اطرافیان گمان می‌کنند شخصیت مرموز و عجیبی دارید البته این موضوع خیلی عجیب نیست چون خود شما نیز از شخصیت‌تان چیز زیادی نمی‌دانید. شما عاشق کسانی هستید که از شخصیت‌تان دوری می‌کنند..

چشم با علامت آتش
 نوع شخصیت: افراطی
 یا باید همه چیز داشته باشید یا هیچ چیز! میانه‌روی را دوست ندارید و به راحتی عشق را تبدیل به نفرت می‌کنید یا بالعکس. همیشه احساساتتان بر عقل‌تان غلبه می‌کند و جلوی تفکر درست را می‌گیرد. به نیمه خالی لیوان توجه بیشتری دارید. احساساتتان را از دیگران پنهان می‌کنید اما این کار برایتان چندان هم ساده نیست. اطرافیانی که شخصیتتان را دوست ندارند شما را سرد و منفعل می‌خوانند اما کسانی که شخصیتتان را دوست دارند هیچ نکته منفی در آن نمی‌بینند.

چشم با علامت ساعت شنی
 نوع شخصیت: فیلسوف

 با دقت به آنچه برای شما اتفاق می‌افتد، می‌اندیشید. هرقدمی که بر می‌دارید با عقل و منطق آن را بررسی می‌کنید. آنقدر غرق در تفکر خود می‌شوید که از واقعیت‌ها دور می‌مانید. سعی می‌کنید اعتماد به نفس پایین خود را از دیگران پنهان کنید در عوض برای آنهایی که می‌شناسید از جان و دل مایه می‌گذارید. زندگی شما همانند یک معماست و همیشه سعی در حل آن دارید. تا زمانی که حقیقت تمام چیزهایی که اطرافتان هست را درنیابید آسوده خاطر نمی‌شوید.

-چشم با علامت ستاره
 نوع شخصیت: غیر عادی

 شما جزئ آن دسته از افرادید که درخلاف جریان آب شنا می‌کنند و از آن هراسی ندارند. نگاهی غیرمعمول به دنیای اطراف خود دارید. دیگران برای شما جذاب هستند اما به عقاید آنها هیچ توجهی ندارید. درواقع پیرو تفکرات خود هستید. هیچ چیزی برای پنهان کردن از دیگران ندارید چون طرز تفکر دیگران نسبت به شما برایتان اهمیتی ندارد. شما از زندگیتان لذت می‌برید و با استاندارهای آن بیگانه‌اید.

-چشم با علامت مارپیچ
 نوع شخصیت: پیامبر
 زندگیتان پر از حوادث و اتفاقات شگفت‌آور است. تمام رویاهایتان به حقیقت می‌پیوندد. شما می‌توانید چیزهایی که دیگران قادر به دیدن و فهم آن نیستند را ببینید و درک کنید.
حساس و زودرنج هستید و به راحتی به خنده یا گریه می‌افتید. شخصیتی درون‌گرا و سرد دارید اما به شدت این موضوع را از دیگران پنهان می‌کنید.

روزگاران 

مطالب مرتبط :

فال پرندگان

طریقه گرفتن فال نخود ایرانی!

براساس حروف ابجد کبیر، فال ازدواج بگیرید!!!

چگونه فال حافظ بگیریم؟ (آداب فال گرفتن)

گرفتن فال عشق به روش باستانی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2016-10-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :