اگر جواب‌تان به این ۵ تست مثبت بود به زندگی مشترک‌تان خاتمه دهید!

اگر جواب‌تان به این ۵ تست مثبت بود به زندگی مشترک‌تان خاتمه دهید! فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

تست پایان رابطه اعتماد و احترام به هم پایه‌های یک ارتباط درست و ماندگار است اما گاهی روابط عاشقانه به هم می‌‌ریزد و پایه‌های زندگی سست می‌‌شود. این ۵ سئوال را از خودتان بپرسید و اگر جواب‌تان به آنها مثبت بود به زندگی مشترک‌تان خاتمه دهید. ۱- آیا شریک زندگی‌تان تلاش می‌‌کند شما را کنترل […]

اگر پاسخ‌تان به این ۵ سئوال‌ مثبت است از شریک عشقی و یا همسرتان جدا شوید!

تست پایان رابطه

اعتماد و احترام به هم پایه‌های یک ارتباط درست و ماندگار است اما گاهی روابط عاشقانه به هم می‌‌ریزد و پایه‌های زندگی سست می‌‌شود. این ۵ سئوال را از خودتان بپرسید و اگر جواب‌تان به آنها مثبت بود به زندگی مشترک‌تان خاتمه دهید.

۱- آیا شریک زندگی‌تان تلاش می‌‌کند شما را کنترل کند یا شما را تحت سلطه خود بگیرد؟
احساس می‌‌کنید هر کاری که انجام می‌‌دهید خشم طرف مقابل را بر می‌آورد. به شما احترام نمی‌گذارد و حتی بددهنی می‌کند! هرگز در مورد مسایل زندگی با شما مشورت نمی‌کند و بابت اشتباه‌اش عذر نمی‌خواهد. احساس می‌کنید در دامی اسیر هستید و از صحبت کردن با همسرتان وحشت دارید زیرا او به سرعت قشقرق به راه می‌انداز؟ وقتش رسیده که تصمیمی اساسی بگیرد.

۲-  آیا هر حرفی در میان شما تبدیل به بحث و جدل می‌شود؟
آیا به میان کشیدن هر موضوعی از مسافرت گرفته تا برنامه شام در بین شما با جر و بحث به اتمام می‌رسد؟ آیا همسرتان رفتاری بچه گانه دارد و همیشه شما را مقصر جلو می‌دهد؟ اگر برای یک نه یا بله گرفتن باید زره به تن کنید بهتر است به زندگی مشترک‌تان خاتمه دهید.

۳- همراه هم بودن برایتان غیر‌قابل تحمل شده است؟
دوست ندارید به همسرتان زنگ بزنید! دوست ندارید با او در مورد اخبار جدید حرف بزنید! او کسی است که شما با اشتیاق انتخابش کردید اما دیگر دل شما را نمیلرزاند و دوست ندارید با او وقت بگذرانید! از وقت‌گذرانی با او خسته‌اید و دچار اضطراب می‌شوید. تنها به خاطر انسانیت یا فرزندانتان است که رابطه را ادامه می‌دهید؟ با خودتان رو راست باشید و به این زندگی خاتمه دهید.

۴- برای راضی نگه داشتن همسرتان باید خود را عوض کنید؟
اگر همسرتان گمان می‌کند شما به اندازه کافی خوب نیستید و سعی می‌کند مرتبا شما را عوض کند و شما برای راضی نگه داشتن او مجبورید به گونه‌ای متفاوت رفتار کنید بهتر است به این زندگی خاتمه دهید و خودتان باشید.

۵- گمان می‌کنید آینده‌ای با همسرتان ندارید؟
شاید شما به همسرتان علاقه زیادی داشته باشید اما فکر کنید آیا آینده‌ای با او دارید؟ احساس خوشبختی می‌کنید؟ آیا بحث کردن با همسرتان ساده است یا همیشه از این مسئله ترس دارید و برای جلوگیری از بروز بحث خود را یا طرف مقابلتان را آزار می‌دهید؟ زندگی جاده‌ای طولانی است. اگر زمانی که همراه همسرتان هستید احساس ترس و اضطراب می‌کنید بهتر است این جاده را تنهایی طی کنید.

روزگاران

تاریخ بروزرسانی : 2016-09-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :