بلندی انگشتان دستتان و شناسایی این روحیات جالب

بلندی انگشتان دستتان و شناسایی این روحیات جالب فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

شخصیت‌شناسی از روی بلندی انگشتان همانند انگشتان پا، انگشتان دست هم در افراد مختلف متفاوت از هم هستند و بلندی آنها می‌‌تواند بخشی از شخصیت افراد را فاش کند. به طور کل بلندی انگشتان دست به ۳ حالت تقسیم می‌شود. بر اساس شکل زیر می‌توانید تشخیص دهید در کدام دسته قرار دارید و بعد شخصیت […]


شخصیت‌شناسی از روی بلندی انگشتان دست

شخصیت‌شناسی از روی بلندی انگشتان

همانند انگشتان پا، انگشتان دست هم در افراد مختلف متفاوت از هم هستند و بلندی آنها می‌‌تواند بخشی از شخصیت افراد را فاش کند. به طور کل بلندی انگشتان دست به ۳ حالت تقسیم می‌شود. بر اساس شکل زیر می‌توانید تشخیص دهید در کدام دسته قرار دارید و بعد شخصیت آن را با خودتان مقایسه کنید تا به درستی این مطلب پی ببرید.

A)اگر انگشت حلقه شما از انگشت اشاره بلندتر است:
به طور حتم شما ظاهری زیبا و اندامی متعادل دارید. شخصیت شما بسیار جذاب است. ریسک‌پذیر هستید و تصمیمات قاطعانه می‌گیرید. اگر احساس کنید از سوی دیگران رانده می‌شوید به شدت عصبانی خواهید شد. بهترین مشاغل برای شما نظامی یا مهندسی است. ذهنی منطق‌گرایی دارید و عاشق حل جدولید. نکته بسیار جالب در مورد شما اینکه از نظر علمی به اثبات رسیده کسانی که انگشت حلقه بلندتری از انگشت اشاره دارند پولدارترند!

B)انگشت اشاره بلندتر از انگشت حلقه است:
افرادی که در این دسته قرار دارند کمی بیش از حد اعتماد به نفس دارند. از تنها بودن لذت می‌برند و دوست ندارند کسی مزاحمشان باشد. معمولا در برقراری ارتباطات اجتماعی قدم اول را برنمی‌دارند.

C)اگر انگشت اشاره و حلقه هم اندازه است:
شما فردی بسیار دقیق و زرنگ هستید و با هر کسی به راحتی می‌‌جوشید. نسبت به همسرتان وفادارید و عشق‌تان را نصیب او می‌کنید. از نزاع متنفرید و به دنبال صلح و دوستی هستید.

روزگاران

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2016-08-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :