کلنجار شخصیت درونیتان با لباس هایی که در خانه می پوشید!

کلنجار شخصیت درونیتان با لباس هایی که در خانه می پوشید! فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

لباس های خانه وقتی در خانه هستید معمولا چه به تن می‌کنید؟ اهل مد هستید یا راحتی را ترجیح می‌دهید؟ *اگر طبق مد لباس می‌پوشیداگر حتی در خانه طبق مد روز لباس می‌پوشید یعنی کمی اعتماد به نفس شما پایین است. اگر می‌خواهید زندگی راحت‌تر و ساده‌تری داشته باشید کمی با خود به صلح برسید. […]

لباس های خانه

وقتی در خانه هستید معمولا چه به تن می‌کنید؟ اهل مد هستید یا راحتی را ترجیح می‌دهید؟

*اگر طبق مد لباس می‌پوشید
اگر حتی در خانه طبق مد روز لباس می‌پوشید یعنی کمی اعتماد به نفس شما پایین است. اگر می‌خواهید زندگی راحت‌تر و ساده‌تری داشته باشید کمی با خود به صلح برسید.

*اگر لباسهای گشاد می‌پوشید
شما بیش از حد احساس جوانی می‌کنید و خوش‌بین هستید. درگیر خودید با این حال سعی می‌کنید با اطرافیانتان جدی برخورد کنید. عاشق زندگی در روستا هستید و برای مسافرت، طبیعت را ترجیح می‌دهید.

*اگر لباسهای عادی و راحت می‌پوشید
لباس راحتی نماد ترس و عدم ثبات است. افرادی که گرایش به این نوع لباس‌ها دارند معمولا احساس می‌کنند که اطرافیان از آنها بهترند. سعی کنید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و به یاد داشته باشید هیچ کس عالی نیست.

*اگر لباس پولک دوزی شده و منجوق دار یا رنگارنگ به تن می‌کنید
شما فرد خلاقی هستید. معمولا اطرافیان را به انجام کارهای گروهی دعوت می‌کنید. یک هنرمند واقعی هستید و دوست دارید دیگران اینطور لباس بپوشند.

*اگر اهل پوشیدن لباسهای ساده هستید
شما بیش از حد فرد ساده‌ای هستید. بیش از حد به خانواده وابسته‌اید. در قضاوت در مورد مردم معمولا سعی می‌کنید متعادل باشید و بی‌دلیل حرفی نزنید.

* اگر جین می‌پوشید
شما چند شخصیتی هستید و در هر موقعیتی با یکی از شخصیت‌هایتان ظاهر می‌شوید. این تغییر اطرافیانتان را دچار سردرگمی می‌کند.

*اگر عاشق لباس‌های قدیمی هستید
شما اهمیت زیادی به ظاهرتان نمی‌دهید.سعی کنید بیشتر از وجود خودتان لذت ببرید و از محدودیت‌ها خود را رها کنید.

*اگر لباس‌های تنگ می‌پوشید
معمولا زنانی که می‌خواهند نظر جنس مخالف را به خود جلب کنند لباس‌های تنگ می‌پوشند. اگر جز این دسته افرادید کافی است به مسائل مهم‌تر در زندگی توجه کنید تا تیپ لباس پوشیدتان تغییر کند.

روزگاران

تاریخ بروزرسانی : 2016-08-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :