تمام زوایای شخصیت شما با این تست آشکار می شود!

تمام زوایای شخصیت شما با این تست آشکار می شود! فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

تست شخصیت شناسی با انجام این تست می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد خود بیابید و بخش پنهان شخصیت خود را فاش کنید. برای این منظور حتما لازم است در محیطی ساکت تنها باشید و روی سئوالات تست تمرکز کنید. در ضمن برای انجام این تست باید از نظر روانی ثبات کامل داشته باشید. زمانی که […]

تست شخصیت شناسی

تست شخصیت شناسی

با انجام این تست می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد خود بیابید و بخش پنهان شخصیت خود را فاش کنید. برای این منظور حتما لازم است در محیطی ساکت تنها باشید و روی سئوالات تست تمرکز کنید. در ضمن برای انجام این تست باید از نظر روانی ثبات کامل داشته باشید. زمانی که عصبی یا هیجان زده‌اید آن را انجام ندهید.

سئوالات:
۱- چشمانتان را ببندید و خود را در بیابان بی‌آب و علف مجسم کنید. به نزدیک خود نگاه کنید. یک مکعب می‌بینید. بزرگ است یا کوچک؟در هوا معلق است یا ثابت روی زمین قرار گرفته است؟ ساکن است یا در حرکت؟ تمام آن قابل مشاهده است یا بخشی از آن در زمین فرو رفته است؟

۲- سرتان را کمی بچرخانید. یک نردبان می‌بینید. آیا به مکعب تکیه داده یا از آن درو است؟ کوتاه است یا بلند؟ آیا به اضلاع مکعب متصل شده است؟ چند پله دارد؟

۳- صدای شیهه می‌شنوید و اسبی می‌بینید. این اسب چگونه است؟ از شما دور است یا نزدیک؟ به شما نزدیک‌تر است یا به مکعب؟ آرام است یا عصبی؟

۴- نگاهتان را پایین بیاندازید. گل می‌بینید. این گلها چگونه‌اند؟ فراوانند یا کم؟ تازه‌اند یا پژمرده؟ در دسترسند یا دور؟ هنگام نگاه کردن به آن چه حسی به شما دست می‌دهد؟

۵- رعد و برق در آسمان می‌زند. می‌توانید صدای آن را بشنوید؟ طوفان به شما نزدیک است یا دور؟ عناصر مختلفی که در اطراف شما هستند مثل مکعب و گل‌ها یا اسب و نردبان تحت تاثیر این طوفان قرار دارند؟

.

.

.

تمام پاسخ‌ها را در ذهن نگه دارید و بعد به تفسیر مراجعه کنید!

۱- مکعب:
اگر مکعبی که می‌بینید کوچک است یعنی شما فرد عاقلی هستید. شما برای آینده برنامه دارید و دوست ندارید بی‌دلیل و بدون نقشه خطر کنید. بر عکس اگر مکعبی که می‌بینید بزرگ است نشانه اعتماد شماست. اگر مکعب روی زمین قرار گرفته یعنی شما آماده حل مشکلات و رسیدن به اهدافتان هستید. اگر مکعب زیر خاک است یعنی شما فرد بسیار سازمان‌یافته و با برنامه‌ریزی هستید و از بی‌نظمی متنفرید. مکعب در حال حرکت نشانه ثبات احساسی شماست. اما یک مکعب معلق نشانه شخصیت فانتزی و تخیل بالای شماست. اینکه شما از مکعب دور هستید یا نزدیک نشانه توانایی شما در درک یا نادیده گرفتن احساسات‌تان است.

۲- نردبان:
این وسیله حرف‌های زیادی در مورد توانایی شما در حل مشکلات دارد. اگر نردبان به مکعب چسبیده است یعنی شما به راحتی می‌توانید مشکلاتتان را حل کنید. اگر نردبان مشرف به مکعب است یعنی شما در حل مشکلات و مهار استرس و اضطراب دچار مشکل هستید. تعداد پایه‌های نردبان هم نشانه تعداد دوستان شماست. اگر به ندرت پایه‌ای می‌بینید یعنی روابط قوی و پایداری با دوستانتان ندارید. اگر اگر تعداد پایه‌ها زیاد است یعنی شخصیتی اجتماعی دارید.

۳-اسب:
این تصویری است که شما از خانواده خود دارید. اگر اسب شما عصبی است یعنی خانواده شما نگرانتان هستند. اگر آرام است یعنی خانواده به شما نگرشی مثبت دارد و حامی شماست. اگر اسب از شما دور است قطعا شما از بستگان خود دور هستید اما اگر در کنار شماست یعنی شما دسترسی کامل به خانواده دارید و کنار آنهایید.

۴-گل:
آیا شما فرشی از گل دیدید یا تنها شاخه‌هایی از گل روی زمین رشد کرده است؟ اگر فرشی از گل دیدید یعنی دوست دارید خانواده‌ای بزرگ و زیبا داشته باشید. اگر شاخه‌های تک دیدید یعنی تعداد فرزندانتان را از قبل تعیین کرده‌اید. اگر گل‌ها دور از شما هستند یعنی فعلا قصد ازدواج ندارید. ظاهر گل‌ها نشان دهنده توجه شما به این آرمان است.

۶- طوفان:
در قلب طوفان بودن نشانه میزان استرس و اضطراب شماست. اگر طوفان از شما دور است و صدای آن را نمی‌شنوید یعنی احساسات شما در تعادل است.

روزگاران

تاریخ بروزرسانی : 2016-08-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :