شخصیت افراد را در یک چند ثانیه رمزگشایی کنید!

شخصیت افراد را در یک چند ثانیه رمزگشایی کنید! فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

رمزگشایی شخصیت برای شخصیت‌شناسی نباید به ظواهر اکتفا کرد اما به هر حال نحوه لباس پوشیدن یک شخص و البته زبان بدنش در رمزگشایی شخصیت او تاثیرگذار است. به شما یاد می‌دهیم چطور در کمتر از ۱۰ ثانیه به بخشی از شخصیت طرف مقابلتان پی ببرید: همدلی:یک فرد همدل همیشه توجه‌اش حین صحبت به فرد […]


شخصیت افراد را در یک چند ثانیه رمزگشایی کنید!

رمزگشایی شخصیت

برای شخصیت‌شناسی نباید به ظواهر اکتفا کرد اما به هر حال نحوه لباس پوشیدن یک شخص و البته زبان بدنش در رمزگشایی شخصیت او تاثیرگذار است.

به شما یاد می‌دهیم چطور در کمتر از ۱۰ ثانیه به بخشی از شخصیت طرف مقابلتان پی ببرید:

همدلی:
یک فرد همدل همیشه توجه‌اش حین صحبت به فرد مقابلش است. در چشمان شما نگاه می‌کند و خودش را کمی کوتاه‌تر می‌کند. به نظر بسیار لمسی می‌رسد و سرش کمی متمایل است تا بتواند حرف‌ها را بهتر بشنود. از صورتش احساساتش هویداست.
فردی که صمیمی و همدل نیست مرتبا گردن و مچ دست خود را حس می‌کند. با پایش ضربه می‌زند یا شئی به دست دارد و مرتبا با آن بازی می‌کند.

هوش:
به نظر می‌رسد افرادی که لب‌های نازک و صورت‌های لاغری دارند باهوش‌تر از افرادی هستند که لب‌های پهن و صورت‌های بزرگی دارند. بسیاری از تحقیقات اجتماعی این موضوع را به اثبات رسانده است. افراد باهوش با اعتماد به نفس بالا همچنین ارتباط چشمی بیشتری با مخاطب برقرار می‌کنند.

علاقه:
اگر طرف مقابل به شما نگاه می‌کند اما انگشتان پایش به داخل چرخیده یعنی در حال قضاوت منفی در مورد شماست. زمانی که فردی از شما خوشش نمی‌آید می‌توانید این موضوع را به سادگی از وضعیت ناخودآگاه بدن او بفهمید. حالت بدنی این فرد انگار شکست خورده است. برعکس وقتی فردی با شما راحت است اعضای بدنش به سمت شما چرخیده و آرامش دارد.

عشق:
اگر فردی مجذوب شما باشد داخل بازوی خود را حین صحبت با شما لمس می‌کند و ابروهایش گره خورده نیست و به چشمان شما نگاه می‌کند. لحن صحبت او هم ریتمیک و مخملی است. اگر فردی به شما علاقه نداشته باشد به صورت شما مستقیما نگاه نمی‌کند و حین معاشرت با شما گردنش را می‌خاراند و انگشتان دستش را به حالت عصبی به هم می‌مالد.

روزگاران

مطالب مرتبط  :

روانشناسی شخصیت افراد با این اصول چهره خوانی!

از روی محل خال‌های بدن شخصیت افراد را بشناسید!

شخصیت شناسی افراد به کمک شکل صورت و مدل ابرو

شناسایی شخصیت افراد از روی پاهایشان

چهره خوانی و تشخیص شخصیت افراد

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2016-07-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :