اعداد شانس هر شخص

اعداد شانس هر شخصفال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

اعداد شانس هر شخصدر ادامۀ این مطلب قصد داریم شما را با اعداد شانس آشنا کنیم اعدادی که براساس مسائل روان شناسی پس از کلی بررسی به اثبات رسیده تا در رسیدگی به امور زندگی و انجام کارها به طور چشم گیری منظم و دقیق پیش بروید. بسیاری از افراد در رسیدگی به انجام کاهایشان […]

اعداد شانس هر شخص

در ادامۀ این مطلب قصد داریم شما را با اعداد شانس آشنا کنیم اعدادی که براساس مسائل روان شناسی پس از کلی بررسی به اثبات رسیده تا در رسیدگی به امور زندگی و انجام کارها به طور چشم گیری منظم و دقیق پیش بروید.

بسیاری از افراد در رسیدگی به انجام کاهایشان همیشه دلهره دارند و نمیتوانند آن طور که باید با برنامه ریزی منظم به همه کارهایشان برسند حتی ممکن است از این وضعیت رنجیده خاطر شوند. در این مطلب بر اساس اعداد شانس این نوید به شما داده می شود که بتوانید با متکی شدن به این اعداد از وقت و زمان خود به صورت مفید استفاده کنید.
اعداد شانش اعدادی هستند که شما را به انجام کارهایتان با انگیزه و آسودگی خاطر تشویق می کنند تا به کارهایتان بهتر از گذشته رسیدگی کنید.گفتنی است این اعداد بر مبنای خرافات نیستند، بلکه کاملا براساس مسائل روان‌ شناسی هستند و پس از کلی بررسی تهیه شده‌اند.

عدد شانس ۲

این عدد بیان‌کننده قانون دو دقیقه است. یعنی اگر انجام دادن کاری فقط دو دقیقه یا کمتر وقت می‌گیرد، بلافاصله آن را انجام دهید. گاهی اوقات همین کارهای بظاهر ساده جلوی کامل‌کردن فهرست کارهای روزانه‌تان را می‌گیرد.
 
عدد شانس ۵

وقتی با یک وظیفه سخت، چه در خانه و چه در محل کار مواجه شدید، از قانون ۵ دقیقه استفاده کنید. برای این‌که آن کار سخت را به تعویق نیندازید به خودتان بگویید:«فقط ۵ دقیقه روی این وظیفه وقت می‌گذارم و سپس اگر خواستم بعدا به سراغش می‌آیم.» با این کار شکیبایی‌تان را بالا می‌برید و چه بسا احساس می‌کنید می‌توانید تا آخر به آن کار رسیدگی کنید و انجام آن را به تعویق نیندازید.
 
عدد شانس ۱۱

اگر از ورزش‌کردن بیزارید، اما می‌خواهید بدنی سالم و عمری طولانی داشته باشید، عدد شانس ۱۱ به کارتان خواهد آمد. بیشتر افراد فقط ۱۱ دقیقه در روز ورزش می‌کنند و بنابر آمار ۱٫۸ سال به طول عمرشان اضافه می‌شود.
 
عدد شانس ۱۵

آیا می‌خواهید دست از نوشیدنی‌های مضر بردارید یا دیگر سیگار نکشید یا دسرهای پر کالری شکلاتی را به دلایل سلامت مصرف نکنید، اما توانایی مقابله با وسوسه آنها را ندارید، عدد ۱۵ مناسب‌تان است. تحقیقات نشان داده است اگر ۱۵ دقیقه به چیزی یا خواسته‌ای «نه» بگویید بتدریج می‌توانید در برابر اکثر وسوسه‌ها، مقاومت خوبی از خود بروز دهید.
 
عدد شانس ۲۰

به دنبال راه‌حل مناسبی برای یک مشکل هستید، اما هرکار می‌کنید به نتیجه‌ای نمی‌رسید. اینجاست که قانون ۲۰ دقیقه مفید است. در واقع هنگام بروز مشکل فرد ممکن است دچار اضطراب و نگرانی شود و فکر و ذهنش بدرستی کار نکند، بنابراین بهترین راه‌حل ۲۰ دقیقه فکر نکردن به آن مشکل است. در این مدت مغز و ذهن‌تان را کاملا در حالت آزاد و استراحت قراردهید و پس از ۲۰ دقیقه به مشکل و راه‌حل احتمالی فکر کنید. این روش بیشتر مواقع جواب می‌دهد.

جام جم آنلاین

تاریخ بروزرسانی : 2016-07-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :