از روی محل خال‌های بدن شخصیت افراد را بشناسید!

از روی محل خال‌های بدن شخصیت افراد را بشناسید! فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

محل خال‌های بدن  می‌دانستید از روی محل خال‌های بدن‌ می‌توان تا حدی شخصیت را شناسایی کرد؟ توصیه می‌کنیم خال‌هایتان را برندارید و اگر فال‌بینی از شما در مورد خال‌های بدنتان پرسید بدانید دنبال چه نکاتی می‌گردد: اگر خال روی پایتان است:شما عاشق مسافرت و کارهای هیجان انگیز هستید. به زودی به سفری دوست داشتنی خواهید […]

از روی محل خال‌های بدن شخصیت افراد را بشناسید!

محل خال‌های بدن

 می‌دانستید از روی محل خال‌های بدن‌ می‌توان تا حدی شخصیت را شناسایی کرد؟ توصیه می‌کنیم خال‌هایتان را برندارید و اگر فال‌بینی از شما در مورد خال‌های بدنتان پرسید بدانید دنبال چه نکاتی می‌گردد:

اگر خال روی پایتان است:
شما عاشق مسافرت و کارهای هیجان انگیز هستید. به زودی به سفری دوست داشتنی خواهید رفت.

روی بازو خال دارید؟
شما فردی قوی و صبور هستید و از روبرو شدن با مشکلات ترسی ندارید. وقتی سنگی جلوی پایتان قرار بگیرد بدون آنکه به اطرافیان خبر دهید و طلب کمک کنید خودتان آن را کنار می‌زنید. اطرافیان از این خصوصیت شما خوش‌شان نمی‌آید اما به هر حال نمی‌توان کاری کرد چون این موضوع بخشی از ویژگی شخصیتی شماست.

روی شانه‌تان خال دارید؟
شما فردی مسئولیت‌پذیر و متعهد هستید. هر کاری که به شما محول شود را به خوبی انجام می‌دهید و مهربان‌ترین فرد نسبت به اطرافیان‌تان هستید.

 خال روی چانه یا بالای لب
شما فردی شوخ طبع، مرموز و کمی شیطان هستید. خال بالای لب زیباترین و زنانه‌ترین خال است.

خال کنار ابرو دارید؟
شما فردی بسیار هوشیار و باهوشید. در هر شرایطی که باشید می‌توانید ذهن خود را روشن نگه دارید و درست تصمیم بگیرید. تخیل شما هم بسیار قوی است.

اگر روی گردنتان خال دارید
خوش‌برخورد و گرم و دوست داشتنی. شخصیت شما مردم را به سمت‌تان می‌کشاند. شما بسیار مهربان و مهمان نوازید.

خال روی گوش
دوست دارید در جمع دوستانی باشید که به شما علاقه زیادی دارند. شما فردی سنتی هستید و از خوشی‌های کوچک زندگی شاد می‌شوید و احساس خوشبختی می‌کنید. خانواده، ناموس، دوست و وطن مفاهیمی هستند که
 برای شما بسیار مهمند.

خال روی دکلته دارید؟
از انجام وظایف اکراه دارید. ترجیح می‌دهید از زندگی لذت ببرید و استراحت کنید.

اگر خالی بالای ابرو دارید:
شما فردی قوی و کاری هستید. می‌دانید که برای رسیدن به آرزوهایتان باید تلاش کنید. برای موفق شدن تمام راه‌ها را امتحان می‌کنید و از هیچ کاری فروگذار نیستید.

خال روی بینی دارید؟
بسیار انسان سیاست‌مداری هستید و می‌دانید چطور صحبت کنید که به کسی برنخورد. صمیمیت شما به شما کمک می‌کند با بحران‌های زندگی کنار بیایید.

 کف دستتان خال دارد؟
شما فردی یدی هستید و وقتی به مشکل برمی‌خورید با شجاعت و دانایی پیش می‌روید. بهترین و قوی‌ترین سلاح شما صبر شماست .

خالتان روی گونه است؟
خال شما روی گونه سمت راست است یا چپ؟ اگر خال روی گونه سمت چپ قرار گرفته یعنی فردی خجالتی هستید و به تنهایی علاقه زیادی دارید اما خال گونه سمت راست یعنی فردی اجتماعی و احساسی هستید.

روزگار

تاریخ بروزرسانی : 2016-06-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :