یشم سبز

یشم سبز فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

انرژی های نهفته در این سنگ دارای فواید زیر میباشد: –         درمان بیماریهای کبد و روده ای و همچنین امراض پوستی منشاء گرفته از اختلالات آنها –         درمان سردرهای مزمن، میگرن و همچنین جهت کنترل نمودن نیروهای درون و پیشبرد آنها در مسیر صحیح –         آرامش بخشیدن به افراد مبتلا به استرس درمان بیماریهای کبد […]

انرژی های نهفته در این سنگ دارای فواید زیر میباشد:

–         درمان بیماریهای کبد و روده ای و همچنین امراض پوستی منشاء گرفته از اختلالات آنها

–         درمان سردرهای مزمن، میگرن و همچنین جهت کنترل نمودن نیروهای درون و پیشبرد آنها در مسیر صحیح

–         آرامش بخشیدن به افراد مبتلا به استرس

درمان بیماریهای کبد و روده ای و همچنین امراض پوستی منشاء گرفته از اختلالات آنها

طریقه استفاده:

یک قطعه سنگ یشم سبز را به مدت بیست دقیقه داخل مقداری محلول آب میوه های مختلف ( بجز گلابی و کیوی) قرار داده و پس از برداشتن سنگ( سنگ را بلافاصله درون مقداری آب بگذارید تا انرژی های از دست رفته آن شارژ گشته و جهت دفعات بعد قابل استفاده باشد)، روزی دو الی سه بار و هر دفعه دو قاشق از این آب میوه انرژی دار میل کنید. توجه داشته باشید که اولین مصرف این دارو در هر روز بصورن ناشتا و قبل از ساعت ۹ باشد و تا سی دقیقه پس از میل نمودن آن هیچ چیز نخورید.

همچنین بهتر است وعده دوم مصرف دارو قبل از غروب خورشید بوده و هر روز بصورت تازه تهیه شود چرا که امواج شفابخش آن فقط برای یک روز باقی می ماند. گاه نیز با توجه به نوع یشم ، فقط به مدت ۱۰ الی ۱۲ ساعت قبال استفاده می باشد.

 

درمان سردرهای مزمن، میگرن و همچنین جهت کنترل نمودن نیروهای درون و پیشبرد آنها در مسیر صحیح.

طریقه استفاده:

جهت درمان سردرد و میگرن: یک قطعه سنگ یشم سبز را به مدت سه دقیقه در آفتاب گذاشته و سپس آن را به مدت پانزده دقیقه بر روی چشم سوم ( چاکرای ششم) خویش قرار داده و دراز بکشید و آرام باشید. پس از برداشتن سنگ نیز به مدت پنج دقیقه در همان حالت باقی مانده و یا حتی بخوابید. بهتر است این روش را قبل از خواب نیمروز و یا شبانه بکار ببرید.

 جهت کنترل نیروهای درون: یک قطعه سنگ یشم سبز را خیس نموده و فقط به مدت ده دقیقه بر روی چشم سوم خویش  قرار دهید. بهتر است محل چشم سوم را نیز خیس نمایید.

آرامش بخشیدن به افراد مبتلا به استرس

طریقه استفاده:

          مقدار مدارات این انرژی در سنگ یشم بسیار زیاد بوده و حرکت ملایم آن باعث آرامش زیاد در افراد می شود. اگر این سنگ را  بر روی چاکراهای ۴ و ۵ قرار دهید، باعث آرامش بخشیدن به افراد مبتلا به استرس،اضطراب و اختلالات عصبی می شود.

 توصیه ها:

–    امواج این سنگ برای بیماران مبتلا به تالاسمی و هپاتیت مضر بوده و قرار گرفتن این سنگ در حوزه مغناطیسی بدن آنها، موجب جذب امواج منفی سنگ و تثبیت بیماری می گردد.

–    یشم سبز دارای هاله ی بلند و ساده و بدون نیروی موجی می باشد که جهت آرامش مدارات مغناطیسی بدن انسانها مناسب نمی باشد چرا که رنگ آن باعث اختلال در مدارات بدن آنها می شود.

–    چنانچه این سنگ در کنار سنگ عین الشمس ( مخصوصا" در آفتاب) به مدت یک الی دو ساعت قرار بگیرد، هاله آن به شدت قوی گشته و جهت افرادی که مدارات مغناطیسی ضعیف و سبک دارند بسیار خطرناک است.

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2014-07-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :