خاک خوب و کمی نمناک

خاک خوب و کمی نمناک فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

خاک خوب و کمی نمناک: این نوع خاک جهت درمانهای زیر مفید است: –         درمان انواع دردهای استخوانی، ماهیچه ای و یا دردهای مزمن و حتی خفیف –         درمان تسکین انواع دردها و آرامش بخشیدن –         درمان ورم های بدن –         سلامتی، طول عمر و حتی زیبایی –          بهبود انواع بیماریهای پوستی   درمان انواع […]

خاک خوب و کمی نمناک:

این نوع خاک جهت درمانهای زیر مفید است:

–         درمان انواع دردهای استخوانی، ماهیچه ای و یا دردهای مزمن و حتی خفیف

–         درمان تسکین انواع دردها و آرامش بخشیدن

–         درمان ورم های بدن

–         سلامتی، طول عمر و حتی زیبایی

–          بهبود انواع بیماریهای پوستی

 

درمان انواع دردهای استخوانی ، ماهیچه ای و یا دردهای مزمن
 و حتی خفیف

طریقه استفاده:

مقداری از خاک سطح زیرین باغچه را با مقدار کمی آب مخلوط نموده و بر روی محل درد بمالید. پس از ۱۰ دقیقه محل را بشوئید. این روش را با توجه به دستور ذیل روزانه تکرار نمایید:

جهت تسکین دردهای خفیف و ماهیچه ای: ۲ بار در روز

جهت تسکین دردهای مزمن و شدید استخوانی: ۳ الی ۴ بار در روز

 

درمان تسکین انواع دردها و آرامش بخشیدن

طریقه استفاده:

جهت تسکین درد: مقداری از خاک نمناک سطح زیرین زمین را الک نموده و سپس آنها را با مقداری ماست و یا شیر مخلوط نموده تا به صورت خمیر (شل) در آید. سپس آنها را بر روی محل درد بمالید. پس از گذشت پانزده دقیقه محل را بشویید. این روش را روزی دوبار قبل از خواب شبانه و پس از بیدار شدن از خواب در صبح تکرار کنید.

جهت آرامش یافتن: مدتی بر روی خاک نمناک دراز بکشید تا انرژی های آرام بخش آن جذب مدارات اطراف بدن شما گردد.

 

به طور کلی خاک لایه بیرونی و یا همان پوسته زمین دارای اثرات مفید و مضر میباشد. امواج و انرژی های مداری سطوح مختلف زمین بر روی اجسام، گیاهان، حیوانات و انسان ها ممکن است اثرات مخرب و یا مفید داشته باشند که بستگی به شرایط خاص آنها دارد. برای مثال: افرادی که به بیماریهای ریوی ( همچون آسم و سرطان ریه) مبتلا هستند، نباید در تماس مستقیم با خاک قرار گیرند چرا که برای آنها مضر است.

         

درمان ورم های بدن

          طریقه استفاده:

مقداری از خاک زیرین سطح باغچه و یا زمین را با مقداری آب میوه مخلوط نموده تا بصورت خمیر در آید. سپس آن را برروی محل ورم قرار دهید و پس از گذشت پانزده دقیقه خمیر را برداشته و به مدت ده دقیقه بر روی زمین زیر نور خورشید دراز کشیده تا نور بر روی محل ورم بتابد. سپس محل را با آب بشوئید. این عمل را حتما" بین ساعات ۱۲ الی ۱۴ انجام دهید.

       

هنگامی که خاک در مناطق مرطوب و معتدل باشد و یا در اغلب ماسه های سواحل دریاها، دارای هاله ای می باشد. این هاله انرژی های بسیار عظیم و مثبتی را وارد بدن انسان ها می نماید که جهت سلامتی، طول عمر و حتی زیبایی آنها مفید است.

توصیه می شود: خاک و یا ماسه های کنار دریا را بر روی بدن خویش بمالید و مدتی بگذارید به همان حالت باشد تا امواج آنها شما را در برابر ابتلاء به بیماریهای مختلف محافظت نمایند. این روش جهت بهبود انواع بیماریهای پوستی نیز مفید است.

این هاله اغلب به رنگ های سرد مانند: سبز،آبی،بنفش و مشتقات این رنگ ها می باشد. همچنین این هاله در کنار دریا فیروزه ای بوده که یکی از رنگ های فوق العاده شفابخش است.

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2014-07-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :