کهربا

کهربا فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

اثرات شفابخش کهربا شامل: –         مهارنمودن انرژی های اضافی و خارج کردن انرژی های منفی –         کسب انرژی های مثبت و ایجاد آرامش مهارنمودن انرژی های اضافی و خارج کردن انرژی های منفی  طریقه استفاده: دو قطعه سنگ کهربا( نوعی صمغ) را بر روی مچ دستهای فرد ( بر روی چاکراهای فرعی) به مدت بیست […]

اثرات شفابخش کهربا شامل:

–         مهارنمودن انرژی های اضافی و خارج کردن انرژی های منفی

–         کسب انرژی های مثبت و ایجاد آرامش

مهارنمودن انرژی های اضافی و خارج کردن انرژی های منفی

 طریقه استفاده:

دو قطعه سنگ کهربا( نوعی صمغ) را بر روی مچ دستهای فرد ( بر روی چاکراهای فرعی) به مدت بیست دقیقه قرار دهید تا انرژی های اضافی و منفی خارج گردند. این روش باعث درمان دردهای شدید این نواحی نیز می شود.

کسب انرژی های مثبت و ایجاد آرامش

 این سنگ دارای نیرویی بسیار ملایم و آرام بخش بوده و جهت کسب انرژی های مثبت و ایجاد آرامش کافیست این سنگ رابه مدت بیست دقیقه بر روی چشم سوم خویش قرار دهید. همچنین نیروی این سنگ جهت درمان تنگی نفس نوزادان بسیار موثر است.

طریقه استفاده:

یک قطعه سنگ کهربا را به مدت بیست دقیقه در آفتاب گذاشته و سپس آن را بر روی چشم سوم نوزاد ( ۳ روزه الی ۳ ماهه) قرار داده و فرد درمانگر ( یا یک فرد معمولی) به مدت ده دقیقه از طریق کف دست راست بر روی سنگ انرژی دهد و پس از انجام این عمل، به نوزاد تنفس مصنوعی بدهد. (چنین فردی باید کاملا" سالم بوده و هیچگونه اعتیاد ( مخصوصا" به سیگار) نداشته باشد و همچنین دهان خود را قبل از تنفس دادن ، ضدعفونی نماید.)

روش فوق بایستی هردو الی سه روز یک بار تکرار گردد و ادامه آن نیز بستگی به بهبود بیماری دارد.همچنین اعمال فوق جهت نوزاد دختر می بایستی توسط یک خانم و جهت نوزاد پسر باید توسط یک آقا انجام شود چرا که امواج زن و مرد متفاوت بوده و تاثیرات آنها نیز متفاوت است.

 به طور کلی در کف دست های انسان های زمینی ( مخصوصا" کف دست راست) چاکرایی به نام « مرکز خورشدی » وجود دارد که با قرار گرفتن در هاله ی افراد دیگر شروع به فعالیت نموده و انرژی های مثبت و شفادهنده ارسال می نماید. چنانچه این سنگ نیز هنگام انرژی دادن حضور داشته باشد، انرژی های مثبت قوی تری ساطع می نماید.

بطور کلی قراردادن سنگ کهربا بر روی چشم سوم موجب  آزاد گشتن انرژی های آن و باعث آرامش و دریافت انرژی های مثبت می گردد.

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
تاریخ بروزرسانی : 2014-07-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :