سنگهای شفابخش برای کودکان

سنگهای شفابخش برای کودکانفال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

به راستی سنگها هدایایی از جانب زمین هستند. به نظر می رسد که کودکان نوعی جاذبه و  گرایش طبیعی نسبت به سنگها دارند و دلشان می خواهد هر نوع سنگ یا کریستالی را  از زمین برداشته و آن را بطور کامل کشف کنند. در این گونه مواقع ، آنها تمام حواس خود را  بکار می […]

به راستی سنگها هدایایی از جانب زمین هستند. به نظر می رسد که کودکان نوعی جاذبه و  گرایش طبیعی نسبت به سنگها دارند و دلشان می خواهد هر نوع سنگ یا کریستالی را  از زمین برداشته و آن را بطور کامل کشف کنند. در این گونه مواقع ، آنها تمام حواس خود را  بکار می گیرند و دوست دارند بفهمند هر کریستالی به چه چیزی شباهت دارد. آن را با انگشتان خود لمس می کنند، یا حتی کریستال را به سایر نقاط بدن خود می مالند. آنها کنجکاوند که بدانند وقتی که یک کریستال به زمین یا درون آب می افتد چه صدایی می دهد، و یا چه بو  و مزه ای دارد.

بعضی کودکان از حواس فراوان خود استفاده می کنند تا بگویند که کریستالها به آنها  چه می گویند.حتی بدون اینکه آموزشی به آنها داده شده باشد به گونه ای اسرار آمیز، از سنگها  برای درمان خود استفاده می کنند. بچه ها خیلی سریع می توانند نسبت به نیروی درمانی سنگها واکنش نشان دهند.

فرزندان خود را به فروشگاههای سنگ و جواهرآلات و سنگهای معدنی ، نمایشگاهها و موزه های سنگهای قیمتی ، یا مناطقی مثل غارها و معادن ببرید و بگذارید سنگ کریستالی را که دوست دارند بردارند. آنها اغلب اوقات کریستالهایی را که برای بهبود و درمان آنها مفید است انتخاب می کنند.
یکبار من با دختر چهارده ساله ای به یکی از این نمایشگاههای سنگ رفتم و او از میان همه سنگها، سنگ کریستالی به نام «‌ اشک سرخپوست» را انتخاب کرد که برای درمان افسردگی و غم
مورد استفاده قرار می گیرد. این دختر بچه آن سنگ را محکم در دستش گرفته و گفت: «‌ من میخواهم که این سنگ همیشه همراهم باشد!»‌ از مادرش پرسیدم که آیا به تازگی کسی در خانواده تان
فوت کرده است و او با تعجب جواب داد : « من برادرم را چهار هفته قبل از دست دادم ، اما ما در این مورد چیزی به او نگفته ایم». دخترک بطور آشکار ناراحتی و اندوه خانواده اش را احساس کرده بود و احتیاج به یک سپر محافظ داشت تا خود را از احساسات ناخوشایند  در امان نگه دارد.

در ادامه فهرستی از سنگهای مختلف ارائه داده ام که به سلامت بچه ها کمک می کند. اجازه بدهید فرزندتان این نوع سنگها را در جیب بگذارد و همیشه به همراه داشته باشد و حتی موقع خواب و استراحت هم سنگ مخصوصش را پیش خود نگه دارد.

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2014-07-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :