متولدین ۹ فروردین ماه چه خصوصات مشترکی دارند؟

متولدین ۹ فروردین ماه چه خصوصات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۹ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند.

متولدین ۹ فروردین ماه

متولدین ۹ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند. ماه مارس در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین ماه و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۹ فروردین ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) بسیار تخیلی، آرمان‌گرا و رویایی هستید. (۲) معمولاً پس از ازدواج به موفقیت می‌رسید. (۳) همیشه آماده هستید به دیگران کمک کنید. (۴) دوستان زیادی دارید. (۵) از اشخاص ثروتمند و جنس مخالف خود سود می‌برید. (۶) در زمینه موضوعات جدی نویسنده خوبی هستید. (۷) می‌توانید پست‌های مهم و معتبر را عهده‌دار شوید. (۸) به نظم و قانون پایبند هستید. (۹) هم به جنبه عرفانی و هم به جنبه عملی زندگی اهمیت می‌دهید. (۱۰) دوستان ناباب شما را احاطه کرده‌اند. (۱۱) اگرچه بخشنده هستید، ولی نگران وضعیت مالی خود در آینده هستید. (۱۲) در زندگی به احترام و وجهه دست پیدا می‌کنید. (۱۳) مجری شایسته‌ای برای طرح‌های دیگران هستید، ولی این به معنای عدم خلاقیت شما نیست. (۱۴) دیگران به خوبی با شما همکاری می‌کنند. (۱۵) می‌توانید به راحتی خوب را از بد تشخیص دهید. (۱۶) تمامی جزئیات و مراحلی که برای دستیابی به اهدافتان نیاز دارید را می‌دانید. (۱۷) سیاره مشتری به شما ذهن فلسفی و باثبات می‌بخشد، ولی با اینحال بعضی مواقع دمدمی مزاج می‌شوید و پریشانی به سراغتان می‌آید. (۱۸) دوست دارید خیلی سفر کنید و به ویژه از سفرهای طولانی خوشتان می‌آید. (۱۹) در سنین جوانی جذب شخص پیری می‌شوید. (۲۰) پس از سن ۲۹ سالگی به موفقیت دست پیدا می‌کنید. (۲۱) پرهیزگار هستید، ولی تعصب مذهبی ندارید. (۲۲) در زندگی مشترکتان فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه می‌کنید.

 خصوصیت‌های ممتولدین ۹ فروردین ماه

(۱) در مجاورت آب مثل دریا، رودخانه یا دریاچه پیشرفت می‌کنید. (۲) همچنین پس از ازدواج به موفقیت می‌رسید. (۳) دوستان زیادی دارید و دوست دارید به دیگران کمک کنید. (۴) استعداد خوبی برای نویسندگی دارید و مؤلف یا رمان‌نویس موفقی می‌شوید.

مسائل مالی متولدین ۹ فروردین ماه

به خاطر طبیعت بلند پرواز خود، در مسائل مالی با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه می‌شوید. پس از سن ۳۸ سالگی به ثبات مالی دست پیدا می‌کنید. ذهن ناپایدارتان اغلب شما را از مسیر مستقیم منحرف می‌کند. بنابراین در مورد درآمد خود مطمئن نیستید. به هر حال تحت سلطه سیاره مشتری هستید و می‌توانید بر موانع زندگی غلبه کنید و وضعیت مالی خود را سر و سامان دهید. سیاره مشتری شما را از خطر مصون نگه می‌دارد. بنابراین سعی کنید از ویژگی‌های مثبتی که سیاره مشتری به شما می‌بخشد نهایت استفاده را ببرید و استعدادهای خود را پرورش دهید.

شغل متولدین ۹ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. سیاره ماه به شما تخیلی قوی می‌بخشد و باعث می‌شود آهنگ‌نویس و نویسنده داستان‌های خیالی و عاشقانه موفقی شوید. می‌توانید استعدادهای هنری خود را به کمال برسانید و اثرات ماندگاری از خود بر جای بگذارید. دانش لغوی و مهارت خود در زمینه زبان را گسترش می‌دهید که این مسئله باعث می‌شود معلم یا متخصص زبان موفقی شوید. تأثیر سیاره مشتری باعث می‌شود به پست‌های مهمی مثل وزیر، سیاستمدار، سفیر، قاضی و دبیر دست پیدا کنید. همچنین می‌توانید واعظ خوبی شوید. حرفه‌هایی مثل پزشکی، بانکداری، تبلیغات و بازیگری نیز برای شما مناسب هستند. سیاره ماه با مایعات در ارتباط است؛ بنابراین فرصت‌های خوبی نصیبتان می‌شود تا شیمیدان یا تحلیلگر خوبی شوید. در صنایع شیمیایی یا حتی پزشکی و جراحی موفق خواهید شد.

متولدین 9 فروردین ماه

سلامتی متولدین ۹ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. از فشار خون پایین رنج می‌برید که باعث کم خونی و ضعف قلب می‌شود. ممکن است ناآرامی به سراغتان بیاید و این مسئله باعث نگرانی‌های ذهنی و بی‌خوابی شود. همچنین بیماری دیابت و آسم نیز در مورد شما شایع است.

همسر متولدین ۹ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۳، ۶، ۱۱، ۱۲، ۱۵، ۲۰، ۲۱، ۲۴، ۲۹ و ۳۰٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بیشترین علاقه را به خانه خود دارید. (۲) از هم صحبت شدن با بچه‌هایتان لذت می‌برید و خودتان را به خوبی با آنها وفق می‌دهید. (۳) دوست دارید بدون اینکه از کسی چیزی بخواهید، همه چیز به صورت خودکار به شما داده شود. (۴) ذاتاً دوست دارید از دیگران عیبجویی کنید و به همین جهت همیشه ناخرسند هستید. (۵) بسیاری از اوقات سستی وجودتان را فرا می‌گیرد. (۶) آرزو می‌کنید با زنی ثروتمند ازدواج کنید. (۷) هیجانی و رویایی هستید. (۸) انتظارات زیادی از همسرتان دارید. (۹) از زن خود انتظار دارید باهوش، جذاب و مؤدب باشد. (۱۰) به احساسات دوستان و نزدیکانتان احترام می‌گذارید. (۱۱) انتظار دارید اعضای خانواده به ساز شما برقصند. (۱۲) بیشتر خیال‌پردازی می‌کنید و واقع‌بین نیستید. طبیعی است افرادی با این ویژگی در مواجه با واقعیات زندگی با مشکل مواجه می‌شوند.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) انسان دلسوز، بامحبت و فداکاری هستید، ولی بعضی اوقات دمدمی مزاج می‌شوید. (۲) برای وجهه ارزش قایل هستید. (۳) به زندگی تجملی گرایش دارید. (۴) به باغبانی و همچنین پرورش حیوانات اهلی علاقه دارید. (۵) آرامش و شادی را نزد اعضای خانواده خود حفظ می‌کنید. (۶) ممکن است شوهری هم سن یا جوان‌تر از خودتان را ترجیح دهید. (۷) در همکاری با شوهرتان مهارت زیادی دارید. (۸) کدبانوی خوبی به حساب می‌آیید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۳، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که دارای ویژگی هایی مثل احترام، وقار، بلند پروازی و وجهه باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۳ و ۶ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۳ یا ۶ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، کرم و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از مروارید، الماس، حجر القمر یا عقیق استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۲ ختم شود (برای مثال ۲، ۱۱، ۲۰، ۲۹، ۳۸، ۴۷، ۵۶، ۶۵، ۷۴ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

تخیل بلند پروازی دینداری شوخ طبعی قابل اعتماد بودن بی‌آلایشی همکاری

کیفیت‌های منفی

سردی دمدمی مزاج بودن کمرویی لجاجت خودخواهی بی‌ثباتی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-03-29 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :