متولدین ۹ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۹ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۹ خرداد ماه , به هنر و موسیقی عشق می‌ورزید و دوست دارید خانه خود را به زیبایی مبلمان کنید.

متولدین ۹ خرداد ماه

متولدین ۹ خرداد ماه , تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند. ماه مه در قلمروی سیاره زهره نیز قرار دارد. بنابراین مشتری و زهره تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۹ خرداد ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) انسان بلند پروازی هستید و در زندگی خود پیشرفت می‌کنید. (۲) به دانش و معرفت خود اطمینان دارید. (۳) به سمت مذهب کشیده می‌شوید، ولی کورکورانه از آن پیروی نمی‌کنید. (۴) حسی از عدالت و عشق به بشریت با وجودتان عجین شده است. (۵) حاضر هستید برای رفاه دیگران دست به هر کاری بزنید. (۶) نسبت به افراد غمگین دلسوز هستید. (۷) عادت دارید بلند صحبت کنید. (۸) مغرور و خودبین هستید. (۹) در زندگی خود سیستماتیک و روشمند عمل می‌کنید. (۱۰) در فکر و عمل خود مهارت دارید. (۱۱) به بازی کردن علاقه بسیار زیادی دارید. (۱۲) استراتژی‌های خود را به خوبی طرح ریزی می‌کنید تا اینکه بتوانید به تعهدات خود عمل کنید. (۱۳) به موضوعات عرفانی علاقه زیادی دارید. (۱۴) به مطالعه موضوعات فلسفی و مذهبی می‌پردازید. (۱۵) در زندگی بخشنده هستید. (۱۶) حتی با حضور خود در محافل می‌توانید به دیگران انرژی بخشید. (۱۷) رویهمرفته فرد خوش‌بینی هستید، ولی در مسائل عشقی بدبین هستید و تا زمانی که از رسیدن به موفقیت مطمئن نشده‌اید، قدمی بر نمی‌دارید. (۱۸) مشاور خوبی برای دیگران هستید و راه حل‌های صحیحی را برای حل مشکلات آنها تدبیر می‌کنید. (۱۹) از قوه خودداری بهره‌مند می‌باشید.

متولدین ۹ خرداد ماه

(۱) در زمینه‌های آموزشی و مدیریتی می‌درخشید. (۲) ذاتاً انسان نجیب و صادقی هستید. (۳) با وجود اینکه سعی می‌کنید همیشه خود را فعال نگه دارید، ولی ممکن است بعضی مواقع ناآرام شوید. (۴) بلند پرواز، دارای عزت نفس و فداکار هستید. (۵) دوست دارید بدون هیچ چشمداشتی با مؤسسات خیریه (مثل مراکز ویژه کر و لال‌ها) همکاری کنید. (۶) پس از سن ۳۰ سالگی به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. (۷) به سفر کردن به ویژه به مناطق زیارتی علاقمند هستید. (۸) از قدرت کافی برای غلبه بر تمامی مشکلات زندگی برخوردار می‌باشید. (۹) به هنر و موسیقی عشق می‌ورزید و دوست دارید خانه خود را به زیبایی مبلمان کنید.

مسائل مالی متولدین ۹ خرداد ماه

نباید خیلی نگران وضعیت مالی خود باشید. می‌توانید حرفه دلخواه خودتان را راه بیندازید و با بهره‌گیری از هوش بالای خود موفق باشید. فرصت‌های زیادی در زندگی خواهید داشت و اگر قدر آنها را بدانید پیشرفت زیادی می‌کنید. ویژگی‌هایی مثل تکاپو، بلند پروازی، رهبری و اشتیاق همیشه شما را به سمت جلو هدایت می‌کنند. معمولاً در زندگی به تمامی امکانات رفاهی دست پیدا می‌کنید. همچنین می‌توانید پست خود را ارتقا دهید و از این طریق درآمد زیادی کسب کنید. با اینحال، ولخرج هستید و برای افرادی که آنها را دوست دارید، پول زیادی را صرف می‌کنید.

شغل متولدین ۹ خرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. برای سیاست ساخته شده‌اید و ظاهر آمرانه‌ای دارید. می‌توانید پست‌های مهمی مثل وزیر، سفیر، دبیر و یا قاضی را عهده‌دار شوید. به عنوان مدیر عامل و یا سرپرست فروشگاه‌های بزرگ موفق خواهید بود. برای معلم و واعظ شدن نیز استعداد زیادی دارید. در سایر حرفه‌ها از قبیل پزشکی، بانکداری، تبلیغات و بازیگری شایستگی خود را به اثبات می‌رسانید.

سلامتی متولدین ۹ خرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. به خاطر علاقه زیادی که به انواع بازی‌ها و ورزش‌ها دارید معمولاً سلامتی خوبی دارید. ولی بعضی اوقات نمی‌توانید جلوی پرخوری خود را بگیرید و می‌توان انتظار داشت به بیماری‌های معدوی و سوء هاضمه مبتلا شوید. پس از سن ۳۹ سالگی دچار افزایش وزن می‌شوید. به خاطر تأثیر سیاره مشتری احتمال دارد از گلو درد، نقرس، سکته و تب‌های ناگهانی رنج ببرید. سایر امراض مثل گلو درد، ذات الریه، برسام و التهاب ریه‌ها نیز در مورد شما شایع هستند.

همسر  متولدین ۹ خرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه، (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

متولدین 9 خرداد ماه

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) طبیعت بلند پرواز شما باعث می‌شود انتظارات زیادی از همسر خود داشته باشید. به تجربه ثابت شده که این مسئله مانعی در انتخاب همسر است. (۲) از زن خود می‌خواهید خود را با خواسته‌ها و هوس‌های شما تطبیق دهد. (۳) سلامتی خوب شما باعث می‌شود بسیار هوسران باشید و اشتهای زیادی به روابط جنسی داشته باشید. (۴) اکثر اوقات دوست دارید بر دیگران سلطه داشته باشید. (۵) بسیار با اشتیاق و پویا هستید و تمامی امکانات لازم را برای پیشرفت اعضای خانواده خود فراهم می‌کنید. (۶) به هنر و موسیقی علاقه زیادی دارید و اگر همسرتان استعدادهای خود را در این زمینه‌ها پرورش دهد از او قدردانی می‌کنید. (۷) از زن خود می‌خواهید لباس‌های جذاب بپوشد و همراه با شما در جامعه ظاهر شود. (۸) اعضای خانواده خود را خیلی دوست دارید و حتی در طول سفرهای طولانی برای بازگشت به خانه لحظه شماری می‌کنید. (۹) به زن خود افتخار می‌کنید و سعی می‌کنید شوهر خوبی برایش باشید. (۱۰) معمولاً از زندگی مشترک خود رضایت دارید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) فعال، جذاب و زیرک هستید. (۲) خانه خود را دوست دارید، ولی خیلی به آن پایبند نمی‌باشید. (۳) دوست دارید خانه‌ای تمیز و مرتب داشته باشید، ولی این کار را به دیگران واگذار می‌کنید. (۴) اراده‌ای قوی دارید. (۵) در زمینه‌های مختلفی استعداد دارید، ولی نمی‌توانید در تمامی آنها تسلط داشته باشید. (۶) دمدمی مزاج و حساس هستید. (۷) انسان فداکار و با محبتی هستید و تا آنجا که ممکن است به شوهرتان یاری می‌رسانید. (۸) آرام، کم حرف و در عین حال اجتماعی هستید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۶، ۷، ۸ یا ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که به سفر کردن، فلسفه و بحث‌های علمی علاقمند باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳ و ۶ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳ یا ۶ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، بنفش، ارغوانی و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، لعل بنفش و یا سفیداب استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۳ ختم شود (برای مثال ۳، ۱۲، ۲۱، ۳۰، ۳۹، ۴۸، ۵۷، ۶۶، ۷۵ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

بلند پروازی رهبری مذهب آرمان‌گرایی بخشندگی عدالت و منزلت درستکاری بردباری

کیفیت‌های منفی

خودخواهی دیکتاتور بودن غرور بیجا میل به ولخرجی نگرانی بی‌جهت غیر عملی بودن

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-05-29 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :