متولدین ۹ تیرماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۹ تیرماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۹ تیرماه , در موسیقی و هنر علاقه زیادی دارید؛ همچنین زمان زیادی برای دکوراسیون منزل صرف می‌کنید.

متولدین ۹ تیرماه

متولدین ۹ تیرماه , تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند. ماه ژوئن در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد. بنابراین مشتری و عطارد تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۹ تیرماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) بلند پرواز هستید و آرزو می‌کنید به احترام و وجهه دست پیدا کنید. (۲) برای اجرای کامل عدالت احترام زیادی قایل هستید. (۳) رفتار دلسوزانه‌ای نسبت به همسایه‌های خود دارید. (۴) عادت دارید بلند صحبت کنید. (۵) به مطالعات و دانش خود اطمینان دارید. (۶) دوست دارید کتاب‌های فلسفی و مذهبی مطالعه کنید، ولی دیدگاه‌تان نسبت به زندگی عملی است.

متولدین ۹ تیرماه

(۷) به خودتان افتخار می‌کنید. (۸) سیستماتیک عمل می‌کنید. (۹) در افکار و اعمالتان مهارت زیادی از خود نشان می‌دهید. (۱۰) آماده هستید برای رفاه دیگران مبارزه کنید. (۱۱) شیفته ورزش کردن هستید. (۱۲) به عرفان علاقه زیادی دارید. (۱۳) انسان روشن‌فکری هستید، ولی در عین حال خویشتن‌داری می‌کنید. (۱۴) اهل شادی و صمیمیت هستید. (۱۵) همنشینی با شما باعث اشتیاق بیشتر و الهام گرفتن می‌شود. (۱۶) در مسائل علمی خوش‌بین هستید، ولی تا زمانی که از دستیابی به موفقیت مطمئن نشده‌اید پیش نخواهید رفت. (۱۷) مشاور لایقی هستید و راه حل‌های مناسبی برای مشکلات زندگی می‌یابید. (۱۸) در بسیاری از زمینه‌ها استعداد دارید و در سخن‌وری ماهر هستید؛ البته نمی‌توانید مخاطب را مجذوب خود کنید.

خصوصیات متولدین ۹ تیرماه

(۱) در زمینه‌های آموزشی و اداری موفق خواهید شد. (۲) اگرچه نجیب و آرام به نظر می‌رسید، ولی ذاتاً انسان ناآرامی هستید. (۳) در زندگی بسیار فعال هستید. (۴) بلند پرواز، دارای عزت نفس و استوار هستید. (۵) بدون هیچ چشمداشتی به مؤسسات اجتماعی مثل مؤسسات ویژه افراد کر و لال و ناتوان یاری می‌رسانید و برای آنها فداکاری می‌کنید. (۶) پس از سن ۳۰ سالگی به موفقیت دست پیدا می‌کنید. (۷) اجتماعی هستید و از رفتن به کلوپ‌ها، سینما و تئاتر خوشتان می‌آید. (۸) در موسیقی و هنر علاقه زیادی دارید؛ همچنین زمان زیادی برای دکوراسیون منزل صرف می‌کنید. (۹) از سفر کردن به ویژه به مکان‌های زیارتی خوشتان می‌آید.

مسائل مالی متولدین ۹ تیرماه

شخص خوش شانسی هستید، زیرا درآمد کافی برای معاش خود بدست می‌آورید. فرصت‌های زیادی در زندگی برای رسیدن به پست‌های مهم خواهید داشت و از این طریق می‌توانید پول زیادی در آورید. بلند پروازی، رهبری و اشتیاق زیادی دارید که همیشه شما را به سمت جلو می‌راند. معمولاً از تمامی امکانات رفاهی برخوردار هستید.

شغل متولدین ۹ تیرماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. ظاهر آمرانه و شور و اشتیاق بالای شما موفقیت در زندگی سیاسی (مثلاً به عنوان یک سیاستمدار) را تضمین می‌کند. می توانید در ارتش به پست‌های مهمی برسید. همچنین معلم یا واعظ کلیسای خوبی می‌شوید. در حرفه‌های مختلفی مثل پزشکی، بانکداری، تبلیغات و بازیگری به درجه بالایی می‌رسید. می توانید در خدمات مسافرتی، تلویزیون، رادیو، تحقیقات، ادبیات و موضوعات علمی قابلیت‌های خود را به معرض نمایش می‌گذارید.

سلامتی متولدین ۹ تیرماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. سیاره مشتری بیشترین تأثیر را روی گردش خون و سیستم شریانی شما می‌گذارد. این سیاره روی حس بویایی شما نیز تأثیرگذار است. مستعد بیماری‌های کمر و ریه، گلو و همچنین امراضی مثل نقرس، سکته و تب‌های ناگهانی هستید. احتمال دارد از گلو درد، دیفتری، گرفتگی لوزه، ذات الریه، برسام و سل ریه‌ها نیز رنج ببرید. ممکن است به خاطر کار و فشار بیش از حد دستگاه عصبی شما دچار مشکلات جدی شود. معمولاً زیاد مریض می‌شوید، ولی سریع خوب می‌شوید. نباید خیلی روی چشمانتان فشار آورید.

همسر متولدین ۹ تیرماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ مه و ۲۰ ژوئیه و (۲) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۵، ۶، ۱۲، ۱۴، ۱۵، ۲۱، ۲۳، ۲۴ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

متولدین 9 تیرماه

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) انسان بلند پروازی هستید و انتظارات زیادی از همسرتان دارید؛ به همین دلیل به سختی می‌توانید همسری برای خود انتخاب کنید. (۲) به هر حال همسرتان نسبت به شما دلسوز است و سعی می‌کند خود را با شما تطبیق دهد. (۳) سلامتی خوب شما باعث می‌شود هوسران باشید. (۴) دوست دارید روی خانواده خود سلطه داشته باشید. (۵) سعی می‌کنید فرصت‌های لازم را برای پیشرفت اعضای خانواده فراهم کنید.   (6) به هنر و موسیقی علاقه زیادی دارید و از همسرتان می‌خواهید در این زمینه‌ها از خود علاقه نشان دهد. (۷) از همسر خود توقع دارید لباس‌های با شکوه بپوشد و با شما در محافل اجتماعی شرکت کند. (۸) علاقه زیادی به خانواده خود دارید و حتی در طول سفر کردن برای بازگشت به خانه لحظه شماری می‌کنید. (۹) به زن خود افتخار می‌کنید و شما نیز به نوبه خود سعی می‌کنید مواظب او باشید. (۱۰) رویهمرفته زندگی مشترک سعادتمندی دارید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همدم باهوشی برای شوهرتان هستید. (۲) همیشه خودتان را مشغول نگه می‌دارید و دوست دارید در امور اجتماعی فعال باشید. (۳) خیلی به خانه داری علاقه ندارید و دوست دارید از انرژی و اشتیاق بالای خود در سایر زمینه‌ها که به آنها علاقمند هستید استفاده کنید. (۴) ذاتاً اهل عمل هستید و دوست دارید دیگران جواب خدماتی که انجام می‌دهید را به خوبی بدهند. (۵) می‌توانید نظم و ترتیب را برقرار سازید و به دیگران به خوبی امر کنید. (۶) اگرچه شخصیت رومانتیکی دارید، ولی هرگز خانه و شوهرتان را فدای یک زندگی خیالی نمی‌کنید.   (7) می‌توانید برای یک پزشک، حقوقدان، صنعتگر یا هر مرد دیگری باشید که اکثر زمانش را صرف مشتریان و روابط اجتماعی می‌کند همسر خوبی باشید. (۸) در خانه داری تبحر زیادی دارید و به خوبی از بچه‌های خود مواظبت می‌کنید. (۹) هوس‌های سالم و شادی دارید و از عشق فیزیکی خالصی برخوردار هستید که الهام بخش دیگران است.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۶، ۷، ۸ یا ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که به بحث‌های فکری، سفر کردن، فلسفه و هنر علاقمند باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵ و ۶ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵ یا ۶ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، بنفش، ارغوانی و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، زمرد، لعل بنفش و چشم گربه‌ای استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۳ ختم شود (برای مثال ۳، ۱۲، ۲۱، ۳۰، ۳۹، ۴۸، ۵۷، ۶۶، ۷۵ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

احترام بلند پروازی رهبری دینداری آرمان‌گرایی سخاومت گرایش به عدالت و وجهه بردباری صداقت

کیفیت‌های منفی

خودخواهی سلطه طلبی لاف‌زنی غیر عملی بودن میل به ولخرجی نگرانی‌های بی‌جهت گروه ارام

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-29 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :