متولدین ۹ بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۹ بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۹ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد.

متولدین ۹ بهمن ماه

متولدین ۹ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین خورشید و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۹ بهمن ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) به خاطر تأثیر سیاره زحل بانشاط، پر اشتیاق، باهوش و علاقمند به هنر هستید که ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند (۲) شخص حساسی هستید و به طبیعت عشق می‌ورزید. (۳) می‌توانید در حال تلاش و فعالیت از زندگی لذت ببرید. (۴) به خاطر تأثیر سیاره زحل، بعضی اوقات نسبت به نتایج کارهایتان شک می‌کنید و به همین دلیل کند تصمیم‌گیری می‌کنید. (۵) به خاطر شخصیت اجتماعی خود به راحتی با مردم معاشرت می‌کنید و دوستان خوبی می‌یابید. (۶) یک هنرمند مادرزادی هستید و در زمینه‌های مختلفی استعداد دارید. (۷) اگرچه سیاره زحل باعث سرسخت بودن شما در زندگی شده است، ولی نمی‌توانید برای یک مدت طولانی به یک شغل یا حرفه بپردازید. (۸) از بینش قوی بهره می‌برید و قدرت یادگیری بالایی دارید. به همین دلیل در مناظرات، گفتگو با دیگران و مباحثات گروهی موفق خواهید بود. (۹) می‌توانید با بهره‌گیری از شیوایی کلام و قدرت سخن‌وری خود روی دیگران تأثیر بگذارید. (۱۰) اراده قوی شما باعث می‌شود در فکر و عملتان مستقل باشید.

خصوصیات متولدین ۹ بهمن ماه

(۱۱) به طور طبیعی تنها در صورتی به یک کار یا فعالیت علاقه نشان می‌دهید که خودتان رهبری آن را به عهده بگیرید. (۱۲) علیرغم اجتماعی بودن، نظرات عجیبی در مورد وظایف و آداب و رسوم اجتماعی دارید. (۱۳) تا زمانی که همسایگان شما در کارتان دخالت نکنند، به آنها احترام می‌گذارید. البته تنها همسایگان باهوش را می‌پسندید. (۱۴) مرتب در حال نوسان هستید؛ بعضی اوقات خیلی عملی هستید، ولی مواقعی نیز پیش می‌آید که خیلی هیجانی می‌شوید. (۱۵) گهگاه لجوج و خودخواه می‌شوید. (۱۶) علاقه زیادی به اختراع کردن دارید، ولی طبیعت ناپایدار و دمدمی شما نمی‌گذارد به نتیجه قابل توجهی دست پیدا کنید. (۱۷) استعداد خوبی برای علوم رمزی دارید و می‌توانید با بهره‌گیری از بینش ذاتی خود کارهای شگفت‌انگیزی صورت دهید. (۱۸) بهتر از یک شخص معمولی ویژگی‌های انسانی را از خود بروز می‌دهید. (۱۹) نسبت به مردم دلسوز هستید و هیجانات و احساساتشان را درک می‌کنید و سعی می‌کنید محیطی خلوت و آرام برایشان فراهم کنید. (۲۰) ذاتاً رهبر خوبی هستید و دوست ندارید از دیگران پیروی نمایید. (۲۱) ایده‌های جدیدی که در ذهنتان جوانه می‌زنند، بیشتر از پول برایتان جذابیت دارند و همواره شما را جوان نگه می‌دارند.

متولدین ۹ بهمن ماه

(۱) بسیار بخشنده هستید و به هیچ وجه خودخواه نیستید. (۲) با کمال میل به سازمان‌های خیره و سایر مؤسسات و در جهت اهداف بشردوستانه مثل اعتلای جامعه، کمک به پناهندگان و ساختن بیمارستان‌ها کمک می‌کنید. (۳) بعضی اوقات در زندگی اجتماعی و همچنین زندگی خصوصی خود با مشکلاتی مواجه می‌شوید. (۴) باید در هنگام انتخاب همسر دقت کنید. (۵) خیلی رویایی هستید، ولی به خاطر تأثیر سیاره زحل این ویژگی خود را تحت کنترل در می‌آورید. (۶) بعضی اوقات در هنگام ابراز هیجاناتتان به مشکل بر می‌خورید. این مسئله باعث می‌شود سرد و بیروح به نظر برسید. (۷) اراده‌ای سرکش دارید که باعث می‌شود علیرغم موانع عظیمی که بر سر راهتان وجود دارد، طرح‌های خود را به انجام برسانید. (۸) تغییرات مکرری در زندگی شما رخ می‌دهد و ممکن است چرخ سرنوشت به گونه‌ای بچرخد که وضعیت شما را دگرگون سازد؛ از این رو باید برای آینده توشه کافی جمع کنید. (۹) احتمال دارد به خاطر اعتماد به دیگران ضرر زیادی کنید.  

مسائل مالی متولدین ۹ بهمن ماه

در مسائل مالی خوش شانس هستید، اگرچه به خاطر اشتیاق زیاد خود ممکن است ولخرج باشید. درآمد خود را صرف زندگی تجملی می‌کنید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی شخصیت، لباس‌ها و رفتارتان به گونه‌ای است که دیگران احساس می‌کنند شخص ثروتمندی هستید. به قماربازی گرایش دارید و اگر جلوی این میل خود را نگیرید، احتمال دارد ضرر زیادی بکنید. در رسیدن به ثبات مالی با تأخیر مواجه خواهید شد و تنها پس از سن ۴۶ سالگی می‌توانید وضعیت مالی خود را سر و سامان دهید.

شغل متولدین ۹ بهمن ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. بزرگترین مانعی که بر سر راه متولدین ۱، ۱۰، ۱۹ و ۲۸ ام ژانویه قرار دارد این است که برای یک مدت طولانی به یک شغل یا حرفه نمی‌پردازند. معمولاً آنها هر ۳ یا ۴ سال شغل خود را تغییر می‌دهند. بهتر است آنها در زمینه‌ای مشغول به کار شوند که بتوانند از هوش خود به بهترین نحو بهره ببرند. اگر این حرفه‌ها را انتخاب کنید، به موفقیت دست پیدا خواهید کرد: (۱) تبلیغات، (۲) روزنامه نگاری، (۳) سینما، (۴) تئاتر (روی صحنه)، (۵) دکوراسیون منزل یا (۶) بازاریابی (به ویژه بازاریابی کالاهای خارجی). می توانید سفیر، مدیر عامل، مدیر پروژه، طراح مد، تولید کننده سینمایی، مدیر فروشگاه، مدیر فروش، کتابدار، وارد کننده یا صادر کننده مشهوری شوید.

سلامتی متولدین ۹ بهمن ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. رویهمرفته از سلامتی خوبی برخودار هستید و در این زمینه خوش شانس هستید. با اینحال بیماری‌هایی وجود دارند که سلامتی شما را تهدید می‌کنند و باید مراقب آنها باشید. ممکن است به بیماری‌های زیر مبتلا شوید.  

متولدین 9 بهمن ماه

 

قلب

قلب شما از لحاظ ساختاری دچار مشکل است و ممکن است از همان ابتدای طفولیت این مشکل را احساس کنید.

چشمان

قدرت بینایی شما پایین است و ممکن است زود عینکی شوید.

استخوان ها

ممکن است تصادف کنید و دچار شکستگی استخوان شوید.

سایر بیماری های متولدین ۳۰ دی ماه

احتمال دارد دچار خستگی مفرط شوید. در نتیجه نباید به خاطر اشتیاق زیاد خود روی خودتان فشار آورید. در غیر اینصورت، ممکن است دچار تب شوید. ممکن است دچار آفتاب زدگی شوید و باید از آن پرهیز نمایید. به خاطر اینکه ماه ژانویه تحت سلطه سیاره زحل قرار دارد، بیماری‌هایی مثل واریس، عصبی بودن، افسردگی، هیجانی شدن، روماتیسم و صفراوی در مورد شما شایع است.

همسر متولدین ۹ بهمن ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ مارس و ۲۰ مه (۲) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ سپتامبر و (۳) ۲۱ نوامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۵، ۷، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۲۰، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۹ و ۳۱٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) مهربان، حساس، با محبت و دوست داشتنی هستید. (۲) از همسرتان می‌خواهید در جامعه به جایگاه و وجهه ارزشمندی دست یابد و آن را حفظ نماید. (۳) انتظار دارید اعضای خانواده به ساز شما برقصند و در عین حال احترام شما را نگه دارند. (۴) ولی با اینحال، انسان باملاحظه‌ای هستید و با همسر و اعضای خانواده خود همانگونه محترمانه رفتار می‌کنید که با غریبه‌ها هستید. (۵) ازدواج را یک برنامه خانوادگی می‌دانید و از آن در جهت دستیابی به موفقیت و هماهنگی در خانواده استفاده می‌کنید و در نهایت این مسئله باعث موفقیت شما در سرتاسر زندگی می‌شود. (۶) با اینحال عیبی دارید که بعضی اوقات از آن رنج می‌برید؛ دوست دارید نشان دهید از دیگران متفاوت هستید و به گونه‌ای رفتار می‌کنید که همسرتان احساس می‌کند نسبت به او بی‌تفاوت هستید. (۷) معمولاً همسر خوبی انتخاب می‌کنید و زندگی مشترک نسبتاً خوبی دارید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) علاوه بر اینکه باهوش، تطبیق‌پذیر و خوش استعداد هستید، همدم خوبی برای شوهرتان هستید. (۲) ذاتاً انسان بسیار اجتماعی و صمیمی هستید. (۳) خانه شما مرکز فعالیت‌های اجتماعی می‌شود. (۴) به خاطر مشغله‌های زیادی که دارید، به این مسئله زیاد توجه نمی‌کنید که شوهرتان چگونه زمان خود را سپری می‌کند. (۵) اساساً طرز فکر شما غیر قراردادی است و به دنبال راه‌های جدید انجام کارها هستید. (۶) ترجیح می‌دهید خودتان درد و رنج‌ها را تحمل کنید و اجازه نمی‌دهید دیگران سختی بکشند. (۷) شوهرتان امکانات لازم را برای پیشرفت شما فراهم می‌سازد. (۸) خلق و خوی اشرافی دارید و دوست دارید دیگران به شما احترام زیادی بگذارند. (۹) نیاز به شوهری با ویژگی‌های قوی مردانه دارید تا طبیعت هوسران شما را ارضا کند. متولدین ۱، ۱۰، ۱۹ یا ۲۸ ام ژانویه به ازدواج و تشکیل خانواده گرایش ذاتی دارند و در صورتی که شوهرشان همان اندازه علاقه متقابل به آنها داشته باشد و عاشق زیبایی و لباس‌های جذاب باشد (در منزل یا خارج از منزل)، شیفته او خواهند بود.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۷، ۲۸ یا ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که فعال، باهوش و چابک باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های طلایی، زرد، بنفش و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت، زمرد و حجرالقمر استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۱ ختم شود (برای مثال ۱، ۱۰، ۱۹، ۲۸، ۳۷، ۴۶، ۵۵، ۶۴، ۷۳، ۸۲، ۹۱ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

بینش قوی رفتار جسورانه اعتماد به نفس سلطه طلبی استعداد تحقیقات اشتیاق هوش بالا اراده قوی خیرخواهی جامعه‌پذیری خوش استعداد بودن شخصیت جذاب

کیفیت‌های منفی

اهل تنهایی گستاخی میل به سلطه طلبی لجاجت اهل تظاهر و خودنمایی حسادت ولخرجی میل به ولخرجی

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-27 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :