متولدین ۹ آذر چه خصلت های مشترکی دارند؟

متولدین ۹ آذر چه خصلت های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۹ آذر تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند و در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد.

متولدین ۹ آذر

متولدین ۹ آذر تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند و در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین ماه و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.  

متولدین 9 آذر

 

متولدین ۹ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) در هنگام ابراز هیجانات خود پرخاشگر هستید. (۲) اگرچه انسان متواضعی هستید، ولی سعی می‌کنید با استفاده از ویژگی‌های خوب و فضایلتان دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. (۳) باید همیشه مراقب دشمنان مرموز خود باشید. (۴) به فلسفه، علم و همچنین موضوعات رمزی علاقه بسیار زیادی دارید. (۵) بسیار حساس هستید و خیلی راحت صدمه می‌بینید. (۶) دوست دارید سریع تصمیم‌گیری کنید. (۷) بعضی اوقات با عجله و بدون دوراندیشی به طرح‌های جدید روی می‌آورید. (۸) دوست دارید به احترام و وجهه دست پیدا کنید. (۹) مجری خوبی برای طرح‌های دیگران هستید. (۱۰) می‌توانید خوب و بد را از هم تشخیص دهید. (۱۱) تا زمانی که به هدف خود نرسیده‌اید دست از پای نمی‌کشید. (۱۲) متوجه اشتباهات خود می‌شوید، ولی کورکورانه آنها را نمی‌پذیرید.  

متولدین ۹ آذر

  (13) غرور بالایی دارید. (۱۴) نسبت به افراد فقیر و ناتوان دلسوزی می‌کنید. (۱۵) افکارتان را با شجاعت و به صورت مناسبی بیان می‌کنید. (۱۶) نسبت به دوستانتان بسیار فداکار هستید و در زمان سختی‌ها حاضر هستید برای یاری رساندن به آنها دست به هر کاری بزنید. (۱۷) از سفر کردن به ویژه به مناطق دور دست خیلی خوشتان می‌آید. (۱۸) دارای شخصیت هیپنوتیزمی هستید. (۱۹) دوست دارید روی پروژه‌های بزرگ کار کنید و می‌توانید با الهام گرفتن از تخیل و توانایی‌هایتان آنها را به انجام برسانید. (۲۰) ممکن است در دوران جوانی به سمت شخصی (از جنس مخالف) جذب شوید که خیلی از شما مسن‌تر است. (۲۱) در زندگی مشترکتان با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه می‌شوید. (۲۲) پس از سن ۲۹ سالگی به موفقیت دست پیدا می‌کنید.    

متولدین ۹ آذر

  (1) در تمامی امور احتیاط را سر لوحه کارتان قرار می‌دهید تا دستیابی به موفقیت تضمین شود. (۲) در مسائل عاطفی حاضر هستید دست به هر کاری بزنید. (۳) برای کمک به دیگران بی‌جهت تصمیمات شتابزده‌ای می‌گیرید. (۴) تضادهایی در شخصیت شما دیده می‌شود. (۵) در مسائل مالی خوش شانس هستید. (۶) سخت کوش و اهل پژوهش هستید و دوست دارید به دیگران آموزش دهید.    

مسائل مالی متولدین ۹ آذر

  در مسائل مالی اگر موانعی مثل شریک یا دلال‌ها سر راهتان سبز نشوند به ویژه در انجام طرح‌هایتان به اقتدار و موفقیت دست پیدا می‌کنید. اگر بتوانید با الهام گرفتن از قوه تخیل خود کارهای هنری و زیبا ایجاد کنید، می‌توانید وضعیت مالی خود را بهبود بخشید. مشکل اصلی شما ذهن ناپایدارتان است که نمی‌گذارد روی روال اصلی کار تمرکز کنید و مرتباً حواستان را پرت می‌کند و از مسیر اصلی منحرف می‌سازد. این مسئله باعث عدم قطعیت در درآمد شما می‌شود.  

شغل متولدین ۹ آذر

  امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. شخصیت جذابی دارید که موفقیت در فعالیت‌های اجتماعی را تضمین می‌کند. نویسنده داستان‌های خیالی، روزنامه نگار یا آهنگ‌نویس برجسته‌ای می‌شوید. طبیعت پر تکاپو و مهارت بالایی که در سخن‌وری دارید از شما سیاستمدار موفقی می‌سازد. سایر حرفه‌ها که می‌توانید استعداد برتر خود را به اثبات برسانید شامل پزشکی، مهندسی و فعالیت‌های مرتبط با آهن آلات و فولاد، مواد شیمیایی و لاستیک است. همچنین می‌توانید شیمیدان خوبی نیز باشید. دانش لغوی خیلی خوبی دارید و با بهره‌گیری از آن معلم زبان بسیار خوبی می‌شوید.  

سلامتی متولدین ۹ آذر

  نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مستعد انواع تب‌ها و بیماری‌های پوستی هستید که باعث ایجاد جوش و کورک‌هایی در سر، صورت و سایر قسمت‌های بدن می‌شود. باید خودتان را در برابر عفونت‌های روده، لثه، گلو و گوش محافظت کنید. احتمالاً بارها کارتان به اتاق جراحی کشیده می‌شود. به خاطر اینکه سیاره ماه روی عدد ۲ سلطه دارد، ممکن است دچار ناراحتی و ناآرامی شوید (که ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند). در نتیجه نگرانی ذهنی و بی‌خوابی در مورد شما شایع است. بیماری‌های دیابت و آسم نیز سایر عوامل تهدید کننده سلامتی شما به حساب می‌آیند.  

همسر متولدین ۹ آذر

  بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ آگوست و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر . نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۶ و ۲۹٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

  (1) خانه و بچه‌هایتان را بیش از هر چیز دیگر دوست دارید؛ از مصاحبت با بچه‌هایتان خیلی شاد می‌شوید. (۲) با اینحال ویژگی عیبجویی شما باعث می‌شود سلطه طلب باشید و هیچ چیز شما را راضی نمی‌کند. (۳) بعضی اوقات تنبلی تمامی وجودتان را در بر می‌گیرد. (۴) به سمت پول کشیده می‌شوید و سعی می‌کنید با زنی ثروتمند ازدواج کنید. (۵) از همسرتان توقع دارید نیازهای شما را درک کرده و به صورت خودکار آنها را برآورده سازد. (۶) آرمان‌گرایی بر طرز فکر عملی شما چربش بیشتری دارد؛ در نتیجه در رویارویی با موانع زندگی به مشکل بر می‌خورید. (۷) اگر می‌خواهید از بروز مشکلات در زندگی مشترک جلوگیری کنید، بهتر است هیجانات و عواطف خود را تحت کنترل در آورید و بیشتر اهل عمل باشید. (۸) دوست دارید نظرات خود را به دیگران تحمیل کنید و توقع دارید تمامی اعضای خانواده از شما پیروی کنند. (۹) روابط اجتماعی گسترده‌ای دارید و می‌توانید با اقتدار صحبت کنید. (۱۰) اگرچه در مورد حفظ نظم و پاکیزگی در منزل سخت‌گیر هستید، ولی اتاق خودتان در هم بر هم است. (۱۱) به عنوان یکی از شوهران متولد نوامبر، تحت سلطه سیاره مریخ قرار دارید. به همین دلیل انسان رومانتیکی هستید و از همسرتان می‌خواهید زیبا، آراسته و باهوش باشد. (۱۲) اشتهای سیری ناپذیری برای رابطه جنسی دارید و همسرتان باید بداند چگونه عشق فیزیکی شما را ارضا کنید. (۱۳) پرجرأت و شجاع هستید و از زن و بچه‌هایتان به خوبی مواظبت می‌کنید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

  (1) به ظاهر خود و همچنین خانواده خود افتخار می‌کنید و به همین دلیل دیگران به شما حسادت می‌کنند. (۲) شیفته لباس‌های تجملی هستید (۳) دوست دارید خانه‌ای مجلل و آراسته داشته باشید و البته این کار را به دیگران واگذار می‌کنید (۴) از زندگی تجملی خوشتان می‌آید. (۵) به باغبانی و حیوانات اهلی علاقه زیادی دارید. (۶) ممکن است شوهری را ترجیح دهید که هم سن یا حتی جوان‌تر از خودتان باشد. (۷) دمدمی مزاج، ناپایدار و حساس هستید و انتظار دارید دیگران به شما احترام بگذارند. (۸) به خاطر شوخ طبعی و شیوایی کلام در زندگی عمومی موفق هستید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

  ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. ترجیح می‌دهید با اشخاصی دوستی کنید که زیرک و خوش استعداد باشند. همچنین به دنبال کسانی هستید که عواطف و هیجانات شما را درک کنند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

  روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

  می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

  در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، لاکی یا آبی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

  باید از مروارید، الماس، مرجان و همچنین حجر القمر و عقیق را نیز انتخاب کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

  سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۲ ختم شود (برای مثال ۲، ۱۱، ۲۰، ۲۹، ۳۸، ۴۷، ۵۶، ۶۵، ۷۴ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

  کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

همکاری صداقت تخیل خوب حرکت به سمت موفقیت عشق به موسیقی و هنر دلسوزی نسبت به افراد ناتوان  

کیفیت‌های منفی

  دمدمی مزاج بودن لجاجت سردی کمروییبی‌ ثبات شتابزدگی میل به آزادی ناروا

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2016-11-29 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :