متولدین ۸ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۸ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۸ فروردین ماه در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد.

متولدین ۸ فروردین ماه

متولدین ۸ فروردین ماه در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. هر دوی این اجسام سماوی شخصیت‌های قدرتمندی دارند. بنابراین خورشید و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۸ فروردین ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) انسان بلند پروازی هستید و علاقه زیادی به موضوعات مختلف دارید. (۲) به احترام، وجهه و وقار اهمیت زیادی می‌دهید. (۳) با تسلط خود در سخن‌وری دیگران را تحت تأثیر قرار می‌دهید. (۴) در فکر و عمل خود مستقل هستید. (۵) هنرمند هستید و استعدادهای خلاقانه‌ای دارید. (۶) انسان باهوشی هستید و به سمت فلسفه گرایش دارید. (۷) همیشه فعال هستید و خودتان را سرگرم کار مبتکرانه‌ای می‌کنید. (۸) مشاور لایقی هستید؛ اگرچه از دیگران کناره‌گیری می‌کنید، ولی توصیه‌های خوبی به آنها می‌کنید. (۹) نمی‌توانید برای مدت طولانی روی موضوعی تمرکز کنید. (۱۰) دمدمی مزاج هستید و در روابط دوستی و شغل خود ثبات ندارید. (۱۱) بهتر از یک شخص معمولی ویژگی‌های انسانی را از خود بروز می‌دهید. (۱۲) شجاع، بخشنده و روشن‌فکر هستید. (۱۳) اراده‌ای قوی دارید و به سرعت مطلب را می‌گیرید. (۱۴) نسبت به دوستانتان فداکار هستید و به طور کلی در تمامی پست‌های مسئولیت‌دار موفق می‌شوید. (۱۵) در حفظ نظم و قانون سخت‌گیر هستید. (۱۶) هم به جنبه عرفانی و هم به جنبه علمی زندگی اهمیت می‌دهید. (۱۷) اگرچه بخشنده هستید، ولی در مسائل مالی مضطرب هستید و نگران وضعیت مالی خود در آینده هستید. (۱۸) انسان آزادی هستید و خودتان را با هر جامعه‌ای وفق می‌دهید. (۱۹) به سمت اشخاص تحصیلکرده، اهل علم و باهوش جذب می‌شوید. (۲۰) به شما توصیه می‌شود یاد بگیرید چگونه با دیگران همکاری کنید تا از این طریق سود ببرید و تصوری که آنها از شما در ذهنشان دارند را بهبود بخشید.

متولدین ۸ فروردین ماه

(۱) بسیار بخشنده هستید و به مؤسسات خیریه مثل مدارس ویژه نابینایان، یتیم خانه‌ها و بیمارستان‌ها کمک مالی می‌کنید. (۲) به اندازه متولدین ۱۰ یا ۱۹ مارس خوش شانس نیستید و در زندگی عمومی و خصوصی خود با مشکلاتی مواجه می‌شوید. (۳) باید برای آینده خود توشه کافی جمع کنید، زیرا ممکن است به خاطر اعتماد به دیگران ضرر زیادی کنید. (۴) بارها تغییر شغل می‌دهید. (۵) به ندرت حتی هیجانات خود را ابراز می‌کنید و به همین خاطر کناره‌گیر و سرد به نظر می‌رسید. (۶) اتفاقات غیر منتظره‌ای در زندگی شما رخ می‌دهد. (۷) بسیار حساس هستید و به خاطر مسائل کوچک صدمه می‌بینید.  

مسائل مالی متولدین ۸ فروردین ماه

در مسائل مالی خوش شانس هستید. اگرچه به خاطر اشتیاق زیاد خود ولخرج هستید، ولی درآمد کافی برای این سبک زندگی و خودنمایی کردن بدست می‌آورید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی شخصیت و رفتارتان به گونه‌ای است که دیگران احساس می‌کنند شخص ثروتمندی هستید. پول زیادی برای خریدن کتاب خرج می‌کنید.

شغل متولدین ۸ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. بزرگترین مشکل شما این است که نمی‌توانید برای مدت طولانی به یک شغل یا حرفه بپردازید. معمولاً هر سه یا ۴ سال شغل خود را تغییر می‌دهید. با اینحال برای مؤسسات تبلیغاتی، کار روزنامه و صنعت سینما مناسب هستید. همچنین می‌توانید در نمایش‌های تئاتر نیز فرد موفقی باشید. مهارت زیادی در دکوراسیون منزل دارید. می‌توانید مشاغل مرتبط با کشورهای خارجی، مثل سفیر یا تجارت در زمینه کالاهای خارجی را انتخاب کنید. ویژگی‌های رهبری شما باعث می‌شود رئیس فروشگاه یا مدیر عامل موفقی شوید. همچنین جراح، جواهر شناس و متخصص برق خوبی می‌شوید و در پروژه‌های تحقیقاتی به موفقیت می‌رسید.

متولدین 8 فروردین ماه

سلامتی متولدین ۸ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. بیماری‌های شما عمدتاً روانی هستند و معمولاً از افسردگی ذهنی، بی‌خوابی، عصبی بودن و مواردی از این قبیل رنج می‌برید. همچنین روماتیسم، مشکلات روده و پادرد نیز شما را آزار می‌دهند. به خاطر نگرانی بیش از حد اغلب دچار سوء هاضمه و فشار خون پایین می‌شوید. مستعد بیماری قلبی، بینایی ضعیف، آفتاب‌زدگی و خستگی مفرط (به خاطر فعالیت بیش از حد) هستید.

همسر متولدین ۸ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ آوریل (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ آگوست و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۹، ۳۰ و ۳۱٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) از اینکه با بچه‌های خود باشید لذت می‌برید. (۲) شوهر دوست داشتنی، ملاحظه‌کار و بافکری هستید. (۳) بیشتر خیال‌پردازی می‌کنید و کمتر به واقعیات زندگی توجه می‌کنید. به همین خاطر به سختی از امتحانات زندگی سربلند بیرون می‌آیید و تاب مقاوت در برابر سختی‌ها را ندارید. (۴) تظاهر می‌کنید نسبت به آنچه به نظر می‌رسید متفاوت هستید و به همین خاطر خودتان را از جامعه جدا نگه می‌دارید. (۵) ازدواج را بخشی از زندگی اجتماعی می‌دانید و مشکلات زندگی خانوادگی خود را از این دیدگاه حل می‌کنید. (۶) انتظار دارید اعضای خانواده به ساز شما برقصند و بی‌احترامی را تحمل نمی‌کنید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) آرزو می‌کنید زندگی راحتی داشته باشید و خانه خود را به صورت تجملی تزیین می‌کنید. (۲) معمولاً زیبا و بااستعداد هستید، ولی زمان خود را به بطالت می‌گذرانید. (۳) همسری فداکار، دلربا و دلسوز هستید. (۴) اهل جماعت هستید و با دیگران صمیمانه رفتار می‌کنید. این مسئله باعث می‌شود خانه شما تبدیل به مرکز فعالیت‌های اجتماعی شود. (۵) به رقص و موسیقی علاقه دارید. (۶) خلق و خوی اشرافی دارید و انتظار دارید دیگران به شما احترام زیادی بگذارند.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷ یا ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۳، ۴، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۳، ۴، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، طلایی و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت، زمرد و توپاز استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۱ ختم شود (برای مثال ۱، ۱۰، ۱۹، ۲۸، ۳۷، ۴۶، ۵۵، ۶۴، ۷۳ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

احترام وجهه وقار فردیت اقتدار اشتیاق خوش استعداد بودن شخصیت جذاب خیرخواهی

کیفیت‌های منفی

تغییر مداوم در زندگی ولخرجی کناره‌گیری دیکتاتور بودن لجاجت شتاب

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-03-28 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :