متولدین ۸ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۸ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۸ خرداد ماه , معمولاً با شخصی ثروتمند ازدواج می‌کنید و بعد از آن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

متولدین ۸ خرداد ماه

متولدین ۸ خرداد ماه , تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند. ماه مه در قلمروی سیاره زهره نیز قرار دارد. بنابراین ماه و زهره تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۸ خرداد ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) به طور طبیعی به احترام و وجهه گرایش دارید. (۲) مجری طرح‌ها و پروژه‌های دیگران هستید؛ البته این به معنای عدم نوآوری و خلاقیت شما نیست، بلکه خلاقیت شما در طرح روش‌ها و ابزار به انجام رساندن طرح‌های دیگران است. (۳) انسانی اجتماعی هستید و دوست دارید با مردم معاشرت کنید. (۴) علاقه زیادی به سفر کردن دارید. (۵) باهوش هستید و ایده‌های جدیدی در ذهنتان شکل می‌گیرد؛ به م وضوعات علمی علاقمند هستید. (۶) حتی با حضور خود در محافل می‌توانیدبه دیگران انرژی بخشید. (۷) عشق، دلسوزی و احترام به دیگران خصوصیت‌های اصلی شما به حساب می‌آیند. (۸) به وسیله شخصیت گیرا و مهارت خود در سخن‌وری بر روی دیگران تأثیر می‌گذارید. (۹) با دوستانتان همدردی می‌کنید. (۱۰) می‌توانید بین خوب و بد تمایز قایل شوید. (۱۱) تخیل و اشتیاق خوبی دارید و از کار کردن روی پروژه‌های بزرگ لذت می‌برید. (۱۲) مهربان هستید و به آزادی عشق می‌ورزید و همواره در کارتان مجذوب می‌باشید. (۱۳) متواضع هستید، ولی با این وجود سعی می‌کنید فضایل خود را به معرض نمایش بگذارید. (۱۴) به قانون احترام می‌گذارید. (۱۵) در سنین جوانی به اشخاص پیر علاقمند می‌شوید.

خصوصیات متولدین ۸ خرداد ماه

(۱) موفقیت شما در مجاورت با آب (مثلاً رودخانه یا دریا) رقم خورده است. (۲) معمولاً بعد از ازدواج ترقی می‌کنید. (۳) روابط اجتماعی گسترده‌ای دارید. (۴) به نویسندگی در سطح پیشرفته بسیار علاقمند می‌باشید. (۵) دوستان ناباب شما را احاطه کرده‌اند. (۶) نزد جنس مخالف خود بسیار محبوب هستید. (۷) معلومات لغوی خوبی دارید و همین امر باعث موفقیت شما در زمینه‌هایی مانند نویسندگی، سخن‌وری یا آموزش می‌شود. (۸) اعتماد به نفس شما بالا است و دوست دارید به افراد بدبخت و پریشان کمک کنید.

خصوصیات متولدین ۸ خرداد ماه

(۱) سخت کوش هستید و دوست دارید دانش خود را با دیگران سهیم باشید. (۲) در شخصیت شما تضادهایی دیده می‌شود. (۳) بدون اینکه ضرورتی داشته باشد در هنگام کمک به دیگران تصمیمات عجولانه‌ای می‌گیرید. (۴) در مسائل عشقی حاضر هستید اخلاقیات و آداب و رسوم اجتماعی را زیر پای بگذارید. (۵) در تمامی امور سریع عمل می‌کنید. (۶) معمولاً با شخصی ثروتمند ازدواج می‌کنید و بعد از آن به موفقیت دست پیدا می‌کنید. (۷) از سوی اشخاص بالامقام کمک دریافت می‌کنید. (۸) دمدمی مزاج و بی‌ثبات می‌باشید و به همین خاطر در مورد اعمال خود نامطمئن هستید. (۹) به تجارت علاقمند می‌باشید. (۱۰) سرتاسر زندگی شما پر از حادثه و اتفاقات گوناگون است و البته از شانس مساعدی نیز برخوردار هستید.  

متولدین 8 خرداد ماه

 

مسائل مالی متولدین ۸ خرداد ماه

بعد از سن ۳۸ سالگی ترقی می‌کنید. زیاد به پس انداز کردن اهمیت نمی‌دهید. برای کسانی که علاقه زیادی به آنها دارید ولخرجی می‌کنید. معمولاً شرایط مالی شما در حال نوسان است. مواقعی پیش می‌آید که همه چیز خوب پیش می‌رود، ولی بلافاصله اوضاع دگرگون می‌شود و هیچ چیز مطابق انتظارتان پیش نمی رود. بهتر است از هر گونه سوداگری و قماربازی پرهیز کنید. در مشاغل سیاسی می‌توانید به موفقیت دست پیدا کنید. می‌توانید با بهره گرفتن از تخیل بالای خود کارهای هنری ایجاد کرده و از این طریق به سود مالی دست پیدا کنید. علیرغم عقب نشینی‌هایی که در مسائل مالی دارید، رویهمرفته انسان خوش شانسی هستید و از طریق شراکت یا ازدواج سود مالی بدست می‌آورید.

شغل متولدین ۸ خرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. شخصیت پر ابهت شما موفقیت در فعالیت‌های اجتماعی را تضمین می‌کند. به عنوان نویسنده، سخن‌ور یا رهبر سیاسی می‌توانید به جایگاه ارزنده‌ای نایل شوید. به خاطر اینکه هوشمندانه و متقاعد کننده بحث می‌کنید، در انواع مشاغل حقوقی فرد موفقی خواهید بود. می‌توانید پزشک و شیمیدان خوبی نیز باشید. اگر به مشاغلی مانند بانکدار، حسابدار خبره، کنترل کننده حساب‌ها و مدیر فروشگاه بزرگ بپردازید عملکرد بسیار خوبی از خود نشان خواهید داد. به خاطر اینکه انسان محتاطی هستید، نسبت به کارمندان و زیردستان خود ملاحظه کار هستید.

سلامتی متولدین ۸ خرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. احتمال دارد از ناحیه صفرا و دستگاه عصبی رنج ببرید. به خاطر خواب ناکافی ممکن است دچار ضعف و ناآرامی خواهید شد. ممکن است قربانی دیابت و آسم نیز شوید. باید سعی کنید زیاد در معرض آفتاب داغ قرار نگیرید.

همسر متولدین ۸ خرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۶، ۱۱، ۱۵، ۲۰، ۲۴ و ۲۹٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) دغدغه اصلی شما خانواده و بچه‌هایتان است و محیطی صمیمی در خانه ایجاد می‌کنید. (۲) بعضی اوقات، تنبلی وجودتان را فرا می‌گیرد. (۳) سلامتی خوبی دارید و از زندگی مشترک خود لذت می‌برید. (۴) از زن خود توقع دارید جذاب، محجوب و دلپذیر باشد. (۵) ارزش پول در خوشبختی را به خوبی می‌دانید. (۶) دوست دارید به زنی ثروتمند ازدواج کنید. (۷) از زن خود انتظار دارید نیازهای شما را به صورت خودکار درک کرده و آنها را برآورده سازد. (۸) برای جلوگیری از ناامیدی در زندگی مشترک باید سعی کنید خیلی هیجانی نشوید. (۹) طبیعتی اجتماعی دارید. (۱۰) معمولاً خانه شما پر از دوستانتان است. (۱۱) دوست دارید با آنها در مورد مسائل مختلف بحث کنید. (۱۲) با اقتدار نظرات خود را بیان می‌کنید. (۱۳) اگرچه تمیزی و پاکیزگی را در خانه دوست دارید، ولی در مورد لباس‌های خود بی‌دقت هستید و اتاقتان همواره در هم بر هم است.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) به زندگی مشترک علاقه بسیار زیادی دارید و دوست دارید زود ازدواج کنید. (۲) با غم‌ها و سختی‌های زندگی مشترک با خونسردی برخورد می‌کنید. (۳) کدبانویی خوب هستید و در انجام کارهای منزل فداکاری می‌کنید؛ به خانه خود افتخار می‌کنید. (۴) زیرک و با استعداد هستید و سعی می‌کنید نیازهای شوهر خود را برطرف کنید. (۵) اجتماعی بودن شما باعث می‌شود افراد زیادی برای بازدید به خانه شما بیایند. (۶) در گفتگو با دیگران شوخ طبع هستید و در محافل اجتماعی فرد موفقی هستید. (۷) به شخصیت خود افتخار می‌کنید. (۸) شیفته لباس‌های تجملی هستید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که زیرک، با استعداد و اهل علم باشند و استعداد تحقیقات داشته باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲ و ۶ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲ یا ۶ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، کرم و آبی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، مروارید و الماس استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۲ ختم شود (برای مثال ۲، ۱۱، ۲۰، ۲۹، ۳۸، ۴۷، ۵۶، ۶۵، ۷۴ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

حافظه قوی هیجانی بودن صداقت تخیل سادگی هارمونی رفاقت عشق به موسیقی و هنر

کیفیت‌های منفی

سردی کمرویی وسواس عدم ثبات حسادت درون‌گرایی شتاب دمدمی مزاج بودن گروه آرام

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-05-29 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :