متولدین ۷ فروردین ماه چه خصوصیات ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۷ فروردین ماه چه خصوصیات ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۷ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند.

متولدین ۷ فروردین ماه

متولدین ۷ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند. ماه مارس در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین مریخ و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۷ فروردین ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) به خاطر تأثیر سیاره مریخ، ویژگی‌هایی مثل تکاپو، ایستادگی، شجاعت، جرأت و چابکی در شما دیده می‌شود. (۲) یک جنگجوی واقعی به حساب می‌آیید و می‌توانید تحت هر شرایطی از عهده مشکلات زندگی بر آیید. (۳) با اینحال، ذاتاً انسان عیبجویی هستید. (۴) هرگز شکست را نمی‌پذیرید. به عبارت دیگر یا پیروز می‌شوید و یا اینکه ترجیح می‌دهید بمیرید. (۵) خیلی بانزاکت و اهل سازش نیستید، ولی نیت شما خوب است؛ رفتار محکم شما اغلب باعث می‌شود دیگران فکر کنند خشن هستید. (۶) بعضی اوقات در فکر و عملتان عجول و شتابزده هستید. (۷) بدون دوراندیشی لازم به طرح‌های جدید روی می‌آورید. (۸) متوجه اشتباهات خود می‌شوید، ولی شهامت پذیرفتن آنها را ندارید. (۹) مغرور و خودخواه هستید. (۱۰) در سرتاسر زندگی سرسختی و قدرت خود را به اثبات می‌رسانید.

متولدین ۷ فروردین ماه

(۱۱) باید سعی کنید از دیگران انتقاد نکنید و مراقب حرف زدن خود باشید، در غیر اینصورت اثرات مضر آن متوجه خودتان خواهد شد. (۱۲) شیفته بازی‌های پرتحرک و ورزش‌های پهلوانی هستید. (۱۳) هوس‌های جنسی قوی دارید و حاضر هستید برای ارضای آنها دست به هر کاری بزنید. (۱۴) دلیر هستید و به هیچ وجه از دعوا هراس ندارید. (۱۵) نسبت به افراد ضعیف و مظلوم دلسوز هستید. (۱۶) در هنگام محبت کردن به دیگران احساس شادی می‌کنید. (۱۷) از این توانایی طبیعی برخوردار هستید که باعث شفای بیماران شوید. (۱۸) اگرچه کم حوصله هستید، ولی به خاطر تأثیر سیاره مشتری می‌توانید عصبانیت خود را کنترل کنید. (۱۹) مثبت رفتار می‌کنید و به اخلاقیات پایبند هستید. (۲۰) شیفته کودکان و حیوانات هستید. (۲۱) در قبال دوستانتان فداکار هستید و در مواقع اضطراری نهایت تلاشتان را برای کمک به آنها به کار می‌گیرید. (۲۲) به سمت موضوعات عرفانی جذب می‌شوید. (۲۳) به قانون پایبند هستید.

متولدین ۷ فروردین ماه

(۲۴) می‌توانید پست‌های مهم و پرمسئولیت را بر عهده بگیرید. (۲۵) بلند پروازی، رهبری، دینداری و وجهه بعضی از ویژگی‌های مهم شما به حساب می‌آیند. (۲۶) حس روانی غیر عادی دارید و ممکن است تجارب اسرار آمیز داشته باشید. (۲۷) سفر کردن باعث وسعت دیدگاهتان می‌شود و نقش مهمی در زندگی شما بازی می‌کند؛ سفرهای طولانی و زیادی می‌کنید که در نهایت باعث بردباری، دلسوزی و عشق به جهانیان می‌شود. (۲۸) متفکر، دارای طرز فکر بازتابی و سخت کوش هستید؛ بسیاری از افکار و ایده‌های شما فراتر از اطرافیانتان هستند و شاهد این خواهید بود که بسیاری از دوستان برای توصیه و حل کردن مشکلات خود به سوی شما می‌آیند. (۲۹) هنگامی که تعهدی نسبت به دیگران دارید، باید احتیاط کنید. به ویژه زمانی که این تعهد به صورت مالی و در قبال دوستان و نزدیکانتان است باید خیلی دقت کنید. (۳۰) اصول و اعتقادات راسخی دارید و دست از آنها نمی‌کشید.

متولدین ۷ فروردین ماه

(۱) تضادهایی در شخصیت شما دیده می‌شود. (۲) اعتماد به نفس بالایی دارید. (۳) دوست دارید به افراد ناتوان و بینوا کمک کنید. (۴) می‌توانید شخصیت معنوی خود را پرورش دهید و از این طریق تسکینی برای دردهای دیگران باشید. (۵) همانطور که گفته شد شخصیت متضادی دارید؛ بعد منفی شخصیت شما ممکن است باعث شود با دیگران روابط نامشروع برقرار کنید و باعث رسوایی شما شود. (۶) بسیار حساس و دمدمی مزاج هستید و اعمالتان غیر قابل پیش‌بینی است. (۷) عقاید کوته فکرانه‌ای دارید. (۷) نظرات عجیبی در مورد احترام و وجهه دارید و به خاطر مسائل ناچیز مضطرب و عصبانی می‌شوید. (۸) سخت کوش و زیرک هستید و دوست دارید به دیگران آموزش دهید. (۹) به خاطر کوته فکر بودن و طبیعت ظاهراً گستاخ خود، دوستان خیلی کمی دارید. (۱۰) در مورد آداب و رسوم اجتماعی محافظه کار هستید و این مسئله باعث ایجاد اختلاف بین شما و همسایگانتان می‌شود. (۱۱) برای تحقق عدالت مبارزه می‌کنید و در این راه فداکاری می‌کنید. (۱۲) تجارب بسیار زیادی در زندگی خواهید داشت. (۱۳) نسبت به دوستانتان دلسوز هستید. (۱۴) پروژه‌های بلند مدت برایتان جذابیت دارد و ذهنتان معطوف اتفاقات آینده است.  

مسائل مالی متولدین ۷ فروردین ماه

در مسائل مالی خوش شانس هستید و بیشتر از یک فرد معمولی درآمد کسب می‌کنید. در خرج کردن به ویژه برای معشوق خود دست و دلباز هستید. از تمامی امکانات رفاهی که بتوان با پول آنها را خرید بهره‌مند هستید.

شغل متولدین ۷ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. می توانید تقریباً در تمامی زمینه‌ها خوب عمل کنید. ولی در ارتش موفقیت بیشتری کسب می‌کنید، زیرا زمینه لازم برای تکاپو و شجاعت شما فراهم است و می‌توانید به پست‌های مهمی برسید. در تجارت نیز می‌توانید جرأت و توان بالای خود را به اثبات برسانید. می‌توانید پزشک یا شیمیدان شایسته‌ای شوید. مشاغل مرتبط با آهن و فولاد و کارهای ساختمانی نیز برایتان مناسب هستند.

متولدین 7 فروردین ماه

سلامتی متولدین ۷ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. معمولاً در اوایل زندگی از تمامی بیماری‌های جدی رها می‌شوید، ولی به نظر می‌رسد در سن ۴۰ سالگی اتفاقات قابل توجهی در بنیه فیزیکی شما رخ دهد. اگر در طول این دوره زمان چهل ساله شیوه زندگی صحیحی داشته باشید (به ویژه در مورد رژیم غذایی)، ممکن است بتوانید سلامتی خود را برای آینده بیمه کنید. اگر چنین کاری نکنید، مستعد بسیاری از بیماری‌های جدی هستید که به کبد، کلیه، لوزالمعده و گلوی شما آسیب می‌رسانند. سایر بیماری‌ها از قبیل برنشیت و انواع تب‌ها نیز ممکن است سلامتی شما را تهدید کنند. بارها کارتان به اتاق عمل کشیده می‌شود.

همسر متولدین ۷ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ آگوست و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید:۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بسیار بلند پرواز هستید و انتظارات زیادی از همسرتان دارید. (۲) آرزو می‌کنید همسری جذاب داشته باشید که آداب و معاشرت داشته باشد و بتوانید به او افتخار کنید. (۳) به راحتی با بچه‌های خود هم صحبت می‌شوید. (۴) سلامتی خوب شما باعث می‌شود در زندگی مشترک هوسران و پراشتیاق باشید. (۵) دوست دارید همسری داشته باشید که در برابر نیازهای فیزیکی شما تسلیم باشد. (۶) شیفته خانواده و بچه‌های خود هستید و دوست دارید زندگی مشترک لذت‌بخشی داشته باشید. (۷) خواسته‌های عاشقانه‌ای از همسرتان دارید. (۸) معمولاً به زن خود و کارهایش بدگمان هستید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) می‌توانید همسری شگفت‌انگیز برای یک مرد بلند پرواز باشید. (۲) به شوهرتان در حرفه‌اش کمک می‌کنید. (۳) در گفتگو با دیگران شوخ طبع و زیرک هستید و شخصیت اجتماعی شگفت‌انگیزی دارید. (۴) اگر با مردی هوسران و دارا ازدواج کنید خوشبخت خواهید شد.

متولدین 28 اسفند ماه

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۵، ۶، ۷، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۳، ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۲۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، قرمز و زرد استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، مروارید و یاقوت استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۹ ختم شود (برای مثال ۹، ۱۸، ۲۷، ۳۶، ۴۵، ۵۴، ۶۳، ۷۲ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

دلسوزی نسبت به دیگران تکاپو شجاعت و جرأت هوس‌های سالم نجابت

ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-03-27 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :