متولدین ۶ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۶ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۶ خرداد ماه , دوست دارید روی دیگران سلطه داشته باشید.

متولدین ۶ خرداد ماه

متولدین ۶ خرداد ماه , تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند. ماه مه در قلمروی سیاره زهره نیز قرار دارد. بنابراین خورشید و زهره تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود. (نکته: جزئیاتی که در مورد عدد ۱ ذکر می‌شوند به همان اندازه در مورد سه تاریخ دیگر این گروه نیز صدق می‌کنند. به علاوه، خصوصیات فردی متولدین ۱۰، ۱۹ و ۲۸ ام به صورت جداگانه بیان می‌شوند.)

متولدین متولدین ۶ خرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) در فکر و عمل خود مستقل هستید. (۲) در یک مکان یا حرفه برای یک مدت طولانی باقی نمی مانید؛ به بیان دیگر عاشق تنوع در زندگی هستید. (۳) در زندگی با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه خواهید شد و شاهد رویدادهای غیر عادی خواهید بود. (۴) همواره مجذوب کارتان هستید و از تنبلی متنفر هستید. (۵) عشق، دلسوزی و احترام به دیگران جزء خصوصیت‌های اصلی شما به حساب می‌آیند. (۶) به هنر و سفر علاقه فراوانی دارید. (۷) مشاور و معلم خوبی هستید و موضوع را به شیوه ساده‌ای توضیح می‌دهید. (۸) به سمت لباس‌ها، جواهرات و عطرهای گرانبها کشیده می‌شوید. (۹) درآمد کافی کسب می‌کنید و از این لحاظ فرد خوش شانسی هستید؛ ولی خرج کردن را به پس انداز کردن ترجیح می‌دهید. (۱۰) کودکان و حیوانات را دوست دارید. (۱۱) از هوش سرشاری بهره‌مند هستید و به فعالیت‌های علمی علاقه زیادی نشان می‌دهید. (۱۲) کارها و پروژه‌های خود را با دقت زیاد طرح‌ریزی می‌کنید. (۱۳) به سمت علوم رمزی کشیده می‌شوید. (۱۴) بخشنده هستید. (۱۵) از قوه خودداری مناسبی برخوردار می‌باشید. (۱۶) شخصیت خوشایندی دارید. (۱۷) اراده‌ای قوی دارید و موضوع مورد علاقه خود را به طور عمیق مطالعه می‌کنید. (۱۸) دیدگاه شما نسبت به زندگی خوش‌بینانه است. (۱۹) برای تحقیقات استعداد زیادی دارید. (۲۰) می‌توانید با مهارت خود در سخن‌وری دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. (۲۱) بینش عمیقی دارید و قادر هستید مسئله را تجزیه و تحلیل کرده و آن را حل کنید.

خصوصیات متولدین ۶ خرداد ماه

(۱) تضادهایی در شخصیت شما دیده می‌شود. (۲) اعتماد به نفس بالایی دارید و دوست دارید رنج‌های افراد بدبخت و ناتوان را تسکین دهید. (۳) می‌توانید قدرت معنوی کسب کنید و از این طریق دیگران را شفا دهید. (۴) از سوی دیگر شیفته زنان هستید و ممکن است روابط نامشروع با آنها برقرار کنید و این مسئله باعث رسوایی شما شود. (۵) بسیار حساس و دمدمی مزاج هستید و اعمالتان غیر قابل پیش‌بینی است. (۶) استقلال طلب هستید. (۷) عقاید کوته فکرانه‌ای دارید. (۸) دوست دارید روی دیگران سلطه داشته باشید.

مسائل مالی متولدین ۶ خرداد ماه

در مسائل مالی با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه می‌شوید. در معاملات تجاری زیرک و هوشیار هستید؛ می‌توانید در ازای سرمایه‌گذاری سود قابل توجهی بدست آورید. اشتیاق بیش از حد دارید و به همین خاطر ممکن است ولخرجی کنید. شخصیت تجملی و رفتار اشرافی شما باعث می‌شود دیگران احساس کنند ثروتمند هستید. علاقه زیادی به آسان و سریع پول در آوردن از طریق قماربازی دارید که باید این میل خود را تحت کنترل درآورید. بعضی اوقات نیز ممکن است انتظار ثروت بادآورده داشته باشید.

متولدین 6 خرداد ماه

شغل متولدین ۶ خرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. بیش از حد بلند پرواز و عجول هستید و خیلی سخت می‌توانید برای مدت طولانی به یک حرفه خدماتی یا فعالیت تجاری ادامه دهید. اگر بتوانید از قوای ذهنی و قابلیت فکری خود نهایت استفاده را ببرید، موفقیت شغلی دور از دسترس نخواهد بود. به عنوان بانکدار، کتاب فروش، وارد کننده و صادر کننده، ویراستار روزنامه، دکوراتور منزل، کارگردان برنامه یا سفیر به درجه بالایی می‌رسید. به همین اندازه به عنوان وکیل مدافع، کنترل کننده حساب‌ها، دلال سهام یا رئیس فروشگاه بزرگ موفق خواهید بود. مشاغلی مثل پزشک، شیمیدان یا مهندس نیز برای شما مناسب است.

سلامتی متولدین ۶ خرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. در کل از نظر سلامتی وضعیت خوبی دارید و انسان سرزنده‌ای به شمار می‌آیید. خطر اصلی برای سلامتی شما، سستی و تنبلی است. احتمال دارد انرژی زیادی برای انجام طرح‌های خود صرف کنید که باعث می‌شود استراحت و خواب کافی نداشته باشید. مراقب بیماری صفراوی و افسردگی عصبی نیز باشید. سعی کنید در معرض آفتاب داغ قرار نگیرید.

همسر متولدین ۶ خرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ سپتامبر (۲) ۲۱ نوامبر و ۲۰ ژانویه و (۳) ۲۱ مارس و ۲۰ مه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۵، ۷، ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۲۰، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۹ و ۳۱٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) معمولاً با زنی ثروتمندتر از خودتان ازدواج می‌کنید. (۲) به همسر و بچه‌های خود به شدت عشق می‌ورزید و نهایت تلاش خود را برای راضی کردن آنها به کار می‌گیرید. (۳) همسرتان نیز خود را با شما تطبیق می‌دهد و همین امر باعث کانونی گرم در خانواده و زندگی مشترک توأم با سعادتمندی می‌شود. (۴) اساساً نسبت به دیگران دلسوز هستید. (۵) معمولاً با زنی جذاب و با ظاهری بسیار خوب ازدواج می‌کنید. (۶) اگرچه سعی می‌کنید اشتیاق و شادی را نزد اعضای خانواده حفظ کنید، ولی برآورده ساختن تمامی نیازهای آنها را کاری سخت می‌بینید. (۷) هم به زندگی خانوادگی و هم به فعالیت‌های خارج از منزل علاقمند هستید. (۸) اگرچه تمیزی و پاکیزگی در خانه را دوست دارید، ولی به ندرت خودتان این مسئله را رعایت می‌کنید. (۹) خانه شما تبدیل به مرکز فعالیت‌های اجتماعی می‌شود. (۱۰) با موانع زیادی در زندگی خود مواجه خواهید شد، ولی در نهایت موفق خواهید شد.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) به خاطر شوخ طبع بودن و طرز گفتگوی زیبای خود در محافل اجتماعی محبوب هستید. به موضوعات متنوع زیادی علاقمند می‌باشید. (۲) ذاتاً انسان محافظه کاری نیستید. (۳) دوست دارید شاغل باشید و از این راه به درآمد خانواده اضافه کنید. (۴) همسری ایده‌آل برای مردی بلند پرواز خواهید بود. (۵) می‌توانید با سختی‌ها و مصائب زندگی با خونسردی و نهایت آرامش مقابله کنید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۷، ۲۸، ۳۰ یا ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که زیرک، خردمند و کوشا باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۴، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۴، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های طلایی، پرتقالی و آبی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت، زمرد و مروارید استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۱ ختم شود (برای مثال ۱، ۱۰، ۱۹، ۲۸، ۳۷، ۴۶، ۵۵، ۶۴، ۷۳ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

حافظه خوب اراده قوی اشتیاق تخیل استعداد تحقیق شخصیت جذاب عشق به هنر عزم راسخ قدرت اقتدار آرزو

کیفیت‌های منفی

مداخله عدم دور اندیشی غرور بیجا گستاخی ولخرجی کوته فکری لجاجت گوشه گیری انعطاف ناپذیری گروه آرام

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-05-27 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :