متولدین ۶ اسفند ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۶ اسفند ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۶ اسفند ماه تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند.

متولدین ۶ اسفند ماه

متولدین ۶ اسفند ماه تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند. ماه فوریه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین زهره و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌های شخصیتی می‌شود.

متولدین ۶ اسفند ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) شخصیت خوشایندی دارید. (۲) همنشینی با شما به انسان اشتیاق، انرژی و حرارت می‌دهد، زیرا شخصیت جذابی دارید. (۳) طرز گفتگو کردن شما دیگران را مسحور و مجذوب خود می‌کند. (۴) یک هنرمند مادرزادی هستید و به صورت فطری جذب زیبایی و طبیعت می‌شوید. (۵) سیاره زهره (در تاریخ تولد شما) نماد عشق، دلسوزی و ستایش است. اینها ویژگی‌هایی هستند که در شما فراوان دیده می‌شوند. (۶) اگر دیگران می‌خواهند احساسات و افکار شما را درک کنند و به آن احترام بگذارند، باید اعتقادات سنتی خود در مورد اخلاقیات و آداب و رسوم اجتماعی را کنار بگذارند. (۷) آرزو می‌کنید یک زندگی کاملاً راحت و تجملی داشته باشید و دوست دارید راحت پول در آورید. (۸) به لباس‌های مجلل، جواهرات گرانبها، عطرهای خوشبو و تمامی اشیای هنری نفیس دست پیدا می‌کنید. (۹) در مسائل مالی، بدگمان هستید و تا زمانی که پاسخ مثبتی دریافت نکرده‌اید، قدمی بر نمی‌دارید. (۱۰) روشمند و سیستماتیک عمل می‌کنید. (۱۱) در فکر و عملتان بسیار مستقل هستید و هیچگونه دخالتی را در کارتان تحمل نمی‌کنید. (۱۲) بیشتر خرج می‌کنید تا پس انداز کنید. (۱۳) می‌توانید هیجاناتتان را کنترل کنید. (۱۴) اگر اشخاصی باشند که در زمان سختی اسرارشان را به شما بگویند، محرم راز آنها خواهید بود. (۱۵) خیلی بچه‌هایتان را دوست دارید، ولی آنطور که انتظار دارید آنها این عشق متقابل را نسبت به شما ندارند. (۱۶) مشاور خوبی هستید و می‌توانید پست‌های بسیار معتبر را عهده‌دار شوید.

متولدین ۶ اسفند ماه

(۱) می‌توانید اسرار دیگران را محرمانه نزد خود حفظ کنید و آنها را فاش نمی‌کنید. (۲) اگرچه روابط اجتماعی گسترده‌ای دارید، ولی بعضی اوقات احساس تنهایی در وجودتان رخنه می‌کند. (۳) بسیار هیجانی و حساس هستید و به خاطر مسائل کوچک مضطرب می‌شوید. (۴) پس از ازدواج به موفقیت دست پیدا می‌کنید و معمولاً با شخص ثروتمندی ازدواج می‌کنید. (۵) در سوداگری به موفقیت دست پیدا می‌کنید و از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستید. (۶) کاملاً زندگی شخصی و زندگی اجتماعی خود را از هم جدا کرده‌اید. (۷) غرور بالایی دارید و بعضی اوقات سعی می‌کنید نظراتتان را به دیگران تحمیل کنید. (۸) احساسات و عواطف خود را کنترل می‌کنید و حتی به نزدیکان و عزیزانتان نیز آنها را ابراز نمی‌کنید. (۹) به سختی می‌توانید عصبانیت خود را کنترل کنید، ولی با اینحال مسئولیت خود را درک کرده و بر همین اساس عمل می‌کنید. (۱۰) فرد خوش شانسی هستید، زیرا می‌توانید از اشخاص والامقام کمک دریافت کنید و آنها شما را حمایت خواهند کرد. (۱۱) از جنس مخالف خود سود می‌برید. (۱۲) احساس می‌کنید هیچ شادی در زندگی بیشتر از لذت یادگیری نیست. (۱۳) معلم خوبی خواهید شد.  

مسائل مالی متولدین ۶ اسفند ماه

به سمت پول کشیده نمی‌شوید و انباشته کردن ثروت، هدف اصلی شما در زندگی نمی‌باشد. تمام تلاش‌های شما در جهت لذت بردن از زندگی و ارضای امیالتان متمرکز شده‌اند. به همین خاطر درآمد خود را صرف چیزهایی می‌کنید که برایتان جذابیت دارند. پول خود را برای خرید اشیای هنری گرانبها خرج می‌کنید، اگرچه به خوبی می‌دانید هیچ سود اقتصادی برایتان به همراه نخواهند داشت. از اینکه پول خود را صرف اشیای هنری می‌کنید، به هیچ وجه پشیمان نیستید. به همین خاطر، متولدین این تاریخ‌ها به ندرت ثروتمند می‌شوند. ولی در هر صورت هم به جنبه مادی و هم به جنبه هنری زندگی توجه می‌کنید و حداقل امکانات رفاهی مورد نیاز را تهیه می‌کنید. بعضی اوقات شانس در خانه شما را می‌زند و ثروت باد آورده نصیبتان می‌شود.

شغل متولدین ۶ اسفند ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به عنوان دکوراتور منزل، معمار، جواهرشناس، موسیقیدان، مدیر هتل یا قناد خواهید درخشید. به همین اندازه دلال سهام، دلال املاک یا مأمور حق کمیسیون موفقی خواهید شد.

سلامتی متولدین ۶ اسفند ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. رویهمرفته، شخص سالمی هستید. با اینحال، مستعد تب مسری و آنفلوآنزا هستید. بعضی اوقات ممکن است عصبی شوید. بیماری‌های کلیوی و مثانه نیز در مورد شما شایع است. گلو و مجرای تنفسی شما آسیب‌پذیر نشان می‌دهند. خیلی به دارو معتاد هستید و ممکن است اشخاص کلاهبردار به شما داروی تقلبی بفروشند.

همسر متولدین ۶ اسفند ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ دسامبر و ۲۰ فوریه (۲) ۲۱ مه و ۲۰ ژوئن و (۳) ۲۱ آگوست و ۲۰ اکتبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) تصورات خاصی از همسرتان دارید و توقع دارید ظاهری آراسته، دلربا و دلپذیر داشته باشد. (۲) اگرچه اندازه خانواده شما بزرگ است، ولی تمامی اعضای خانواده را به یک اندازه دوست دارید و بین آنها فرق نمی‌گذارید. (۳) بسیار مهربان و بخشنده هستید؛ نسبت به خانواده و دوستان خود فداکار هستید. (۴) اگرچه محیطی شاد و بانشاط در خانه ایجاد می‌کنید، ولی به سختی می‌توانید تمامی نیازهای اعضای خانواده را تأمین کنید. این وضعیت ممکن است بعضی اوقات باعث اوقات تلخی و ناسازگاری شود. (۵) در سنین بسیار بالا به اهمیت پول در زندگی پی می‌برید. (۶) به خاطر بعضی از ویژگی‌های منفی شخصیتی و رفتاری، ممکن است دیگران فکر کنند نسبت به خانواده خود بی‌علاقه هستید. (۷) علیرغم این سوء تفاهم، از همسر و بچه‌هایتان انتظار دارید از شما پیروی کنند و به هنردوستی و تلاش‌هایی که برای خانواده انجام می‌دهید احترام بگذارند.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همسری دوست داشتنی و مادری فداکار هستید. (۲) می‌توانید با عزم راسخ خود با تمامی سختی‌ها و موانع زندگی روبرو شوید و از عهده آنها برآیید. (۳) به کار داخل منزل علاقه زیادی دارید و کدبانوی خوبی هستید. (۴) زیرک و کارآمد هستید و می‌توانید بدون سختی زیاد خودتان را با شوهرتان تطبیق دهید. (۵) اجتماعی هستید و به همین خاطر افرادی که صمیمانه با آنها رفتار می‌کنید برای بازدید به سوی شما می‌آیند. (۶) اگرچه به دنبال آزادی ذهن از محدودیت‌های محیط و جامعه هستید، ولی در فعالیت‌های روزمره خود انسان میانه‌رو و واقع‌بینی هستید. (۷) اگرچه به استقلال فکری و رفتاری اعتقاد بخصوصی دارید، ولی به هیچ وجه به طلاق روی نمی‌آورید.

متولدین 6 اسفند ماهگرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۳، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. به سمت اشخاصی که دارای ویژگی‌هایی مثل همدردی، صداقت، تخیل بالا و بی‌آلایشی هستند جذب می‌شوید.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، جمعه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۳، ۴، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۳، ۴، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی، سرخ و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، مروارید، الماس یا توپاز استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۶ ختم شود (برای مثال ۶، ۱۵، ۲۴، ۳۳، ۴۲، ۵۱، ۶۰، ۶۹، ۷۸ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

شخصیت پر ابهت هنردوستی همکاری سیستماتیک هماهنگی حافظه قوی صلح دوستی

کیفیت‌های منفی

کمرویی ترسویی ولخرج نگرانی بی‌جهت غیر عملی شکاکیت مداخله در کار دیگران

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-02-24 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :