متولدین ۶ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۶ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۶ آذر تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند و در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد.

متولدین ۶ آذر

متولدین ۶ آذر تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند و در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین زحل و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین 6 آذر

       

متولدین ۶ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) دوست دارید زندگی آرام و منزوی داشته باشید. (۲) شیفته موسیقی کلاسیک به ویژه نوع جدی آن هستید. (۳) منضبط، پابرجا، با ثبات و وظیفه‌شناس هستید. (۴) برای داشتن آینده‌ای روشن، زیاد احتیاط می‌کنید و حتی در مورد مسائل کم اهمیت نیز با دقت زیاد تصمیم‌گیری می‌کنید. (۵) محتاط، خردمند و متین هستید. (۶) به خاطر تأثیر سیاره مریخ، شجاعت، جرأت و هوشیاری بالایی دارید. (۷) بسیار پر تکاپو و سرسخت هستید و تا زمانی که به هدفتان دست پیدا نکرده‌اید دست از پای نمی‌کشید. (۸) خیلی نزاکت ندارید و در گفتگو با دیگران مؤدب نیستید. (۹) از ورزش‌ها و بازی پهلوانی لذت می‌برید. (۱۰) سیاره زحل به شما این قابلیت را می‌بخشد که مسئله را از دو زاویه نگاه کنید. (۱۱) بدگمان هستید و دوست دارید همه چیز را موشکافی کنید. (۱۲) بلند پرواز و با پشتکار هستید و می‌توانید در جهت دستیابی به هدف مطلوبتان تلاش زیادی کنید. (۱۳) خلاق، پربار و سلطه طلب هستید. (۱۴) اغلب دیگران در مورد شما دچار سوء تفاهم می‌شوند. (۱۵) اگرچه در میان مردم هستید، ولی معمولاً از صمیم قلب احساس تنهایی می‌کنید. (۱۶) بدبختی‌ها و مشکلات افراد ضعیف و ستمدیده را درک می‌کنید و رفتار صمیمانه‌ای با آنها دارید. (۱۷) از این توانایی فطری برخوردار هستید که حتی با عیادت از بیماران درد آنها را تسکین دهید. (۱۸) انسان تندخویی هستید. (۱۹) نسبت به دوستانتان صادق هستید و در زمان سختی‌ها همراه آنها هستید. (۲۰) حاضر هستید برای ارضای هوس‌های خود هر خطری را به جان بخرید. (۲۱) می‌توانید قدرت، خلاقیت و تسلط خود را در هر زمینه‌ای به معرض نمایش بگذارید. (۲۲) علیرغم جرأت و شجاعت بالا، در انجام تعهدات خود با تأخیرات و مشکلاتی مواجه می‌شوید.      

متولدین ۶ آذر

(۱) در مسائل مالی خوش شانس هستید، زیرا راحت پول در می‌آورید. (۲) علاقه زیادی به قراردادهای بزرگ دارید و زمانی که به چنین معاملاتی دست می‌زنید احساس شادی می‌کنید. (۳) طبیعتی سرزنده و پر انرژی دارید. (۴) علاقه زیادی به سفر کردن دارید. (۵) دوستان زیادی خواهید داشت. (۶) در مسائل عشقی پرتکاپو هستید، ولی در این زمینه با مشکلاتی مواجه خواهید شد. (۷) دوست دارید بدون تحمل سختی زیاد از زندگی خود لذت ببرید. (۸) دمدمی مزاج و بی‌ثبات هستید. (۹) دوست دارید ظاهر خوبی داشته باشید و شیفته لباس‌های گرانبها هستید.    

مسائل مالی متولدین ۶ آذر

  ویژگی عجیب عدد ۸ این است که باعث تأخیر در تمامی مسائل زندگی می‌شود. طبیعتاً در مسائل مالی نیز وضعیت اینچنین خواهد بود و تنها در سنین بسیار بالا به ثبات می‌رسید. باید سخت تلاش کنید و به ندرت می‌توانید ثروت جمع کنید. به همین خاطر سعی کنید عدد ۸ در زندگی شما نقش بازی نکند؛ به جای این عدد می‌توانید از عدد ۳ یا ۷ برای تمامی اقدامات و حرکت‌های مهم زندگی استفاده کنید. با اینحال اگر تجربه نشان داد این عدد برایتان خوش یمن است، می‌توانید همچنان تنها روی این عدد پافشاری کنید. اگر عدد ۸ برایتان شانس بیاورد، دستیابی به ثروت و موفقیت دور از دسترس نخواهد بود. در اینصورت می‌توانید شانس خود را در بخت آزمایی‌ها و مسابقات اسب سواری با این عدد امتحان کنید.  

شغل متولدین ۶ آذر

  امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. تقریباً در تمامی زمینه‌ها خوب هستید. در تجارت جرأت و قدرت زیادی از خود نشان می‌دهید. رهبر سیاسی برجسته‌ای خواهید شد. موضوعاتی مثل شیمی، فیزیک، پزشکی، ریاضیات پیشرفته و علوم رمزی برایتان مناسب هستند. در صنایع مرتبط با معادن زغال سنگ و الوار یا شرکت‌های ساختمانی به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. تنها در سال‌های آخر زندگی ثمره زحمات و عرق ریختن خود را خواهید دید.  

سلامتی متولدین ۶ آذر

  نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکلات اصلی شما عصبی بودن، تحریک‌پذیری و مشکلات مربوط به ساق پا، دندان و گوش است. فلج و روماتیسم نیز ممکن است سلامتی شما را تهدید کنند. بیماری صفراوی نیز در مورد شما محتمل است و بسیاری از اوقات از افسردگی مزمن رنج می‌برید. نکته بسیار جالب این است که ویژگی‌های تأخیر اندازی عدد ۸ در مورد بیماری‌هایتان نیز دیده می‌شود. به عبارت دیگر، زمان زیادی نیاز است تا بیماری‌های خود را درمان کنید. واریس و بواسیر نیز بیماری‌های رایجی هستند که حتی قوی‌ترین اشخاص را از پای در می‌آورند.  

همسر متولدین ۶ آذر

  بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ مارس و ۲۰ مه و (۲) ۲۱ آگوست و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

  (1) هم زحل و هم مریخ روی شما تأثیر می‌گذارند. از یک طرف به سمت زندگی مشترک کشیده می‌شوید و از طرف دیگر دوست دارید ازدواج خود را تا آنجا که ممکن است به تأخیر بیندازید. (۲) در انتخاب همسر بسیار مشکل پسند هستید و در این زمینه با مشکلاتی مواجه می‌شوید. (۳) به زندگی خانوادگی علاقه زیادی نشان نمی‌دهید و همین مسئله باعث بروز مشکلاتی در زندگی مشترک می‌شود. (۴) به خاطر تأثیر سیاره زحل، اعتقادات محافظه کارانه‌ای دارید و به زن خود اجازه نمی‌دهید لباس‌های مد روز بپوشد. از سوی دیگر به خاطر تأثیر سیاره مریخ، دوست دارید همسرتان لباس‌های جذابی به تن کند و با شما در دید و بازدیدهای اجتماعی شرکت کند. (۵) دوست دارید تمامی کارها به شما واگذار شود تا بتوانید مسئولیت‌هایتان را بدون دخالت دیگران انجام دهید. (۶) دوست دارید زندگی منزوی داشته باشید. (۷) خانواده و بچه‌های خود را دوست دارید. (۸) سیاره مریخ باعث می‌شود در زندگی مشترک پر انرژی و پر اشتیاق باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

  (1) در تمامی کارهایتان سیستماتیک عمل می‌کنید و شایستگی خود را به اثبات می‌رسانید. (۲) برای تحقق بلند پروازی‌های شوهر و بچه‌هایتان فداکاری می‌کنید. (۳) خود را با شوهرتان تطبیق می‌دهید. (۴) اجتماعی هستید و به همین دلیل افراد زیادی برای بازدید به سمت خانه شما هجوم می‌آورند. (۵) به آداب و رسوم اجتماعی اهمیت زیادی نمی‌دهید. (۶) از شما به عنوان همسری خوب قدردانی می‌شود. (۷) اگرچه زندگی مشترک سعادتمندی دارید، ولی دوست دارید همدم دیگری نیز داشته باشید. (۸) به خاطر عدم بلوغ و تجربه کم در مسائل عشقی با مشکلاتی مواجه خواهید شد. (۹) به شوهرتان در حرفه اش یاری می‌رسانید. (۱۰) اگر شوهری هوسران، دارا و با ویژگی‌های قوی مردانه داشته باشید تا شما را ارضا کند خوشبخت خواهید شد.    

گرایش شما نسبت به دوستان

  ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

  روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری سیر، آبی سیر، ارغوانی و سیاه استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت کبود، مروارید سیاه، الماس سیاه و همچنین چشم گربه‌ای و لعل بنفش استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۸ ختم شود (برای مثال ۸، ۱۷، ۲۶، ۳۵، ۴۴، ۵۳، ۶۲، ۷۱ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

  کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:   کیفیت‌های مثبت اقتدار انضباط استواری سرسختی عدالت شجاعت مجذوب کار بودن عملی بودن  

کیفیت‌های منفی

  عصبی بودن به تعویق انداختن امور تنهایی خودخواهی سلطه طلبی تحریک‌پذیری  

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2016-11-26 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :