متولدین ۵ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۵ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۵ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند.

متولدین ۵ فروردین ماه

متولدین ۵ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند. ماه مارس در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۵ فروردین ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) تضادهایی در شخصیت شما دیده می‌شود. (۲) بسیار بلند پرواز و دارای آرمان‌های رفیعی هستید، ولی به یک زندگی مستقل و غیر قراردادی گرایش دارید. (۳) ذاتاً انسان ناآرامی هستید و عاشق تغییر در زندگی هستید. (۴) نظرات عجیبی در مورد مذهب و آداب و رسوم دارید و از روش‌های کهنه متنفر هستید. (۵) بسیار آرمان‌گرا و در عین حال واقع‌بین هستید و طرز فکرتان عملی است. (۶) به طور همزمان نقاط ضعف و قوتی در شما دیده می‌شود. (۷) هوشیاری برتر در شما شکل گرفته است. (۸) منطقی فکر می‌کنید و موضوع مورد نظرتان را تجزیه و تحلیل می‌کنید. به همین دلیل به اهدافتان دست پیدا می‌کنید. (۹) به سمت کشورهای خارجی جذب می‌شوید. (۱۰) به راحتی نمی‌توانید با مردم عادی معاشرت کنید. (۱۱) استعداد خوبی برای پول در آوردن دارید. (۱۲) بعضی اوقات کله شق می‌شوید و به نظرات دیگران اعتنا نمی‌کنید، هر چند ممکن است بسیار ارزشمند باشند. (۱۳) ترجیح می‌دهید زمان خود را به مطالعه کردن بپردازید. (۱۴) کاملاً از دانش و قدرت خود آگاهی دارید. (۱۵) بعضی اوقات شکاک و مردد هستید و تا زمانی که متقاعد نشده‌اید چیزی را باور نمی‌کنید. (۱۶) قبل از تصمیم نهایی، فکر عاقبت عمل را می‌کنید. (۱۷) رک و پرحرف هستید و میل زیادی به آزادی فکر و عمل دارید. (۱۸) ذاتاً انسان شاد، پر انرژی و خوش‌بینی هستید، ولی باید شتاب و عجله خود را تحت کنترل در آورید تا مشکل جدی برایتان ایجاد نشود. (۱۹) با رفتارتان الهام بخش دیگران هستید.

متولدین 5 فروردین ماه

 

ویژگی های متولدین ۵ فروردین ماه

(۱) به اصطلاح همه کاره بیکار هستید. (۲) به موضوعات متنوعی علاقه دارید، ولی نمی‌توانید به جزئیات آنها بپردازید؛ به همین خاطر دانش شما بسیار سطحی است. (۳) دوست دارید زیاد سفر کنید و با کشورهای خارجی در ارتباط باشید. (۴) صادق، وفادار و خوش طینت هستید. (۵) حافظه خوبی دارید و سخن‌ور و معلم خوبی می‌شوید.  

مسائل مالی متولدین ۵ فروردین ماه

اگر بر تزلزل خود غلبه کنید، هیچ چیز در زندگی نیست که نتوانید به آن دست پیدا کنید. هر چند وقت یکبار فرصت‌های استثنایی نصیبتان می‌شود. با تلاش ذهنی خود می‌توانید وضعیت مالی خود را آنطور که دوست دارید سر و سامان دهید. در هر حرفه‌ای که به آن مشغول شوید درآمد خوبی بدست خواهید آورد. بعضی اوقات خیلی دست و دلباز می‌شوید و به دیگران اجازه می‌دهید از شما سود مالی بدست بیاورند. انباشته کردن ثروت هرگز هدف اصلی شما در زندگی نخواهد بود.

شغل متولدین ۵ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. نپتون نشان دهنده تمایل به آب و مایعات است؛ به همین خاطر عاشق سفر دریایی و کشورهای خارجی هستید. این ویژگی از شما یک تاجر، وارد کننده یا صادر کننده موفق می‌سازد. در زمینه محصولات لبنی، ماهیگیری، صنایع شیمیایی و محصولاتی مثل صابون توانایی خوبی دارید. در پزشکی و جراحی نیز می‌توانید موفق باشید.

متولدین 26 اسفند ماه

سلامتی متولدین ۵ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی شما عصبی بودن است که ریشه تمامی بیماری‌هایتان به حساب می‌آید. مستعد نقص در گردش خون، بیماری‌های معده و تب هستید. احتمال دارد به خاطر فعالیت و هیجان بیش از حد سلامتی شما به مخاطر بیفتد. بنابراین همیشه سعی کنید در طول ساعات کاری زمان منظمی را به استراحت فیزیکی و ذهنی اختصاص دهید.

همسر متولدین ۵ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید:۳، ۵، ۷، ۸، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۶ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بسیار هیجانی و دلسوز هستید و احساسات همسرتان را به خوبی درک می‌کنید؛ ولی با اینحال او احساس می‌کند خیلی به مسائل خانوادگی توجه نمی‌کنید. (۲) بخشنده هستید و بدون هیچ چشمداشتی به دیگران کمک می‌کنید. (۳) اندازه خانواده شما متوسط است و از تمامی امکانات رفاهی زندگی بهره‌مند هستید. (۴) بسیار ملاحظه کار هستید و هرگز سعی نمی‌کنید نظرات خود را به همسرتان تحمیل کنید. (۵) فکر می‌کنید افراد خانواده باید به طور خودکار نیازهای شما را درک کرده و آنها را برطرف سازند. (۶) به راحتی با اعضای خانواده خود به ویژه بچه‌ها هم صحبت می‌شوید. (۷) روشن‌فکر هستید. (۸) از رفتن به پیک نیک، گردش یا سینما و تئاتر لذت می‌برید. (۹) ولخرج هستید و زیاد اسراف می‌کنید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) اکثر زمان خود را به استراحت می‌پردازید. (۲) دوست دارید برای دکوراسیون منزل زیاد پول خرج کنید. (۳) بسیار پریشان هستید و به خاطر مسائل کوچک مضطرب می‌شوید. (۴) مهارت زیادی در سرگرم کردن دوستان دارید و دوست دارید آنها را به میهمانی و صرف غذا دعوت کنید. (۵) از شوهرتان توقع دارید همیشه از شما مواظبت کند.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که بلند پرواز و دارای اعتماد به نفس بالا باشند و آداب و معاشرت داشته باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵، ۷ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سبز، زرد و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، زمرد، حجر القمر و چشم گربه‌ای استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۷ ختم شود (برای مثال ۷، ۱۶، ۲۵، ۳۴، ۴۳، ۵۲، ۶۱، ۷۰، ۷۹ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

کیفیت‌های منفی نجابت علاقه به آزادی مفرط صبر پریشانی بلند پروازی مرموز بودن شوخ طبعی عدم سرسختی فردیت کله شقی صفا تأخیر در تصمیم‌گیری شجاعت وسواس

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-03-25 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :