متولدین ۵ دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۵ دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۵ دی ماه تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد.

متولدین ۵ دی ماه

متولدین ۵ دی ماه تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

متولدین 5 دی ماه

 

متولدین ۵ دی ماه  خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) بلند پرواز هستید و آرمان‌های والایی دارید و دوست دارید زندگی مستقل و غیر معمولی داشته باشید. (۲) هم بسیار آرمان‌گرا هستید و هم اینکه به جنبه عملی زندگی توجه می‌کنید. (۳) به طور همزمان نقاط ضعف و قوتی در شما دیده می‌شود. (۴) ذاتاً انسان ناآرامی هستید و از تنوع در زندگی لذت می‌برید. (۵) نظرات عجیبی در مورد مذهب و آداب و رسوم اجتماعی دارید و از شیوه‌های منسوخ زندگی متنفر می‌باشید. (۶) از هوشیاری زیادی بهره‌مند هستید. (۷) طرز فکر منطقی دارید و به اهداف بزرگی دست پیدا می‌کنید. (۸) علاقه زیادی به کشورهای خارجی دارید. (۹) به سختی می‌توانید با مردم عادی معاشرت کنید. (۱۰) استعداد خوبی برای کسب پول دارید. (۱۱) عاشق تغییر در زندگی هستید. (۱۲) بعضی اوقات کله شق می‌شوید و به نظرات دیگران احترام نمی گذارید. (۱۳) ترجیح می‌دهید زمان خود را به خواندن و مطالعه صرف کنید. (۱۴) به دانش و قدرت خود ایمان دارید. (۱۵) انسانی شکاک و بدگمان هستید و تا زمانی که متقاعد نشده‌اید چیزی را باور نمی کنید. (۱۶) قبل از تصمیم نهایی فکر عاقبت کار را می‌کنید. (۱۷) رک‌گو و پرحرف هستید و میل شدیدی به آزادی فکر و عمل دارید. (۱۸) ذاتاً انسان شاد، پر انرژی و خوش‌بینی هستید، ولی باید هیجان و شتابزدگی خود را تحت کنترل در آورید، زیرا باعث ناآرامی شما می‌شوند. (۱۹) با رفتار خود الهام بخش دیگران هستید.      

متولدین ۵ دی ماه

(۱) همه کاره بیکار هستید. (۲) به موضوعات مختلفی علاقمند می‌باشید، ولی قابلیت پرداختن به جزئیات آنها را ندارید. به همین خاطر دانش شما سطحی است. (۳) انسانی صادق، با ایمان و خوش طینت هستید. (۴) از حافظه‌ای خوب برخوردار هستید و می‌توانید سخن‌ور و معلمی خوب باشید. (۵) دمدمی مزاج و بی‌ثبات هستید. (۶) سفر کردن را دوست دارید و احتمالاً با کشورهای خارجی در ارتباط خواهید بود.    

مسائل مالی متولدین ۵ دی ماه

به خاطر تغییرات مکرر (در محل یا حرفه) احساس می‌کنید جمع کردن ثروت کار سختی است. با اینحال، عدد ۷ یک عدد عرفانی به حساب می‌آید و اگر شغل مورد نظر خود را پیدا کنید، می‌توانید به مقام بالایی برسید. در اینصورت دستیابی به ثروت و تمامی امکانات رفاهی زندگی دور از دسترس نخواهد بود. اگر در کار خود مداومت داشته باشید و دست از کار نکشید، می‌توانید به هر جایگاه ارزشمندی در زندگی دست پیدا کنید. فرصت‌های زیادی نصیبتان خواهد شد. به خاطر تلاش ذهنی زیاد، وضعیت مالی وفق مرادتان خواهد بود. در هر پستی که به آن مشغول شوید پول بدست می‌آورید. بعضی اوقات ممکن است بیش از حد دست و دلباز باشید و همین امر باعث می‌شود دیگران از شما سود مالی بدست آورند. هرگز هدف شما در زندگی انباشته کردن ثروت نبوده است.    

شغل متولدین ۵ دی ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. نپتون نمایانگر کشش به سمت آب و مایعات است و به همین خاطر می‌توان انتظار داشت که به سفر دریایی و کشورهای خارجی علاقه زیادی داشته باشید و این ویژگی می‌تواند از شما تاجر، صادر کننده یا وارد کننده موفقی بسازد. در زمینه محصولات لبنی، ماهیگیری، صنایع شیمیایی و همچنین محصولاتی مثل صابون و از این قبیل خوب عمل خواهید کرد. همچنین می‌توانید به شغل پزشکی و جراحی بپردازید.  

سلامتی متولدین ۵ دی ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. عصبی بودن اصلی‌ترین مشکل سلامتی شما به حساب می‌آید که منشأ تمامی بیماری‌هایتان است. ممکن است از نقص در دستگاه گردش خون، بیماری‌های معده و تب رنج ببرید. ممکن است به خاطر فعالیت و هیجان بیش از حد سلامتی شما تهدید شود. بنابراین همیشه باید سعی کنید به طور منظم زمانی را برای استراحت فیزیکی و ذهنی اختصاص دهید.  

همسر متولدین ۵ دی ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس، (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید:۳، ۵، ۷، ۸، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) سخاوتمند هستید و بدون هیچ چشمداشتی به دیگران کمک می‌کنید. (۲) اندازه خانواده شما متوسط است و تمامی امکانات رفاهی زندگی در آن وجود دارد. (۳) بسیار با ملاحظه هستید و هرگز سعی نمی کنید نظرات خود را به همسرتان تحمیل کنید. (۴) فکر می‌کنید که افراد خانواده باید نیازهای شما را درک کرده و بدون اینکه خودتان بخواهید آنها را برآورده سازند. (۵) بسیار هیجانی می‌باشید و احساسات همسرتان را درک می‌کنید؛ حتی باز هم او احساس می‌کند که نسبت به امور خانواده بی‌توجهی می‌کنید. (۶) به راحتی با اعضای خانواده و بچه هایتان هم صحبت می‌شوید. (۷) روشن فکر هستید و در پیک نیک‌ها، سفرها، سینما و تئاتر با خانواده خود همراه می‌شوید. (۸) دوست دارید در زندگی ولخرجی کنید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) اکثر اوقات آسوده هستید و به استراحت می‌پردازید. (۲) همسری خوب به شمار می‌آیید. (۳) دوست دارید وقت خود را به تزیین خانه صرف کنید. (۴) بسیار ناآرام می‌باشید و به خاطر مسائل کم اهمیت آشفته می‌شوید. (۵) در سرگرم کردن دوستان هنر زیادی دارید و دوست دارید مردم را به میهمانی دعوت کنید. (۶) از شوهر خود توقع دارید همیشه از شما مواظبت کند.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که بلند پرواز، دارای اعتماد به نفس و رفتار و آداب و مناسبی باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵، ۷ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵، ۷ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سبز، زرد و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، زمرد، حجر القمر و چشم گربه‌ای استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۷ ختم شود (برای مثال ۷، ۱۶، ۲۵، ۳۴، ۴۳، ۵۲، ۶۱، ۷۰، ۷۹ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:      

کیفیت‌های مثبت

  نجابت صبر بلند پروازی شوخ طبعی استقلال صفا تواضع شجاعت    

کیفیت‌های منفی

    ناآرامی مرموز بودن عدم سرسختی لجاجت تأخیر در تصمیم‌گیری وسواس    

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-24 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :