متولدین ۵ آذر شما چه یژگی های مشترکی با هم دارید؟

متولدین ۵ آذر شما چه یژگی های مشترکی با هم دارید؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۵ آذر تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند. و در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۵ آذر

متولدین ۵ آذر تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند. و در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.  

متولدین 5 آذر

   

متولدین ۵ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

  (1) نظرات عجیبی در مورد مذهب دارید و از مراسم و تشریفات قدیمی و کهنه بیزار هستید. (۲) همانند پرنده‌ای آزاد دوست دارید محدودیت‌های سنتی را کنار بگذارید و از آنها رها شوید. (۳) رفتارتان برای دیگران مرموز است. (۴) از این توانایی فطری برخوردار هستید که با سختی‌ها روبرو شوید و مشکلات آزار دهنده را هر چند بر ضد شما باشند حل کنید. (۵) به خاطر تأثیر سیاره مریخ، از ایستادگی، شجاعت، جرأت و هوشیاری زیادی بهره‌مند هستید. (۶) خیلی با نزاکت نیستید و به ویژه در هنگام گفتگو با دیگران به اندازه کافی مؤدب نیستید. (۷) دارای ویژگی‌های مثل فردیت، ابتکار و استقلال هستید. (۸) ذاتاً ناآرام و عاشق تغییر و تنوع در زندگی هستید.  

ویژگی های متولدین ۵ آذر

  (9) دوست دارید از کشورهای خارجی به ویژه سرزمین‌های دور دست دیدن کنید. (۱۰) از منطق صحیح و قوه استدلال قدرتمندی برخوردار هستید و با بهره‌گیری از این ویژگی‌ها در زندگی به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. (۱۱) استعداد پول در آوردن را دارید. (۱۲) دوست ندارید با مردم معمولی معاشرت کنید. (۱۳) ترجیح می‌دهید یا به بهترین چیز برسید و یا اینکه اصلاً به هیچ چیز نرسید و به عبارت دیگر ایده‌آل‌گرا هستید. (۱۴) انسان حساسی هستید، ولی با تظاهر به بی‌تفاوتی احساسات واقعی خود را پنهان می‌کنید. (۱۵) احترام زیادی برای دوستانتان قایل هستید و در هنگام سختی‌ها با آنها هستید. (۱۶) از محبت کردن به دیگران لذت می‌برید. (۱۷) اراده شما قوی است، ولی اعتقادات راسخی دارید. (۱۸) بد اخلاق هستید. (۱۹) زمانی که از شما خواسته شود تا نظر خود را بیان کنید، با اقتدار سخن می‌گویید. (۲۰) شکاک هستید و تا زمانی که کاملاً قانع نشده‌اید، چیزی را باور نمی‌کنید. (۲۱) بلند پرواز، پر انرژی و سرسخت هستید. (۲۲) رک‌گو پر حرف هستید و در افکار و اعمال خود بسیار مستقل هستید. (۲۳) تحت شرایط عادی، به آداب و رسوم سنتی جامعه پایبند هستید، ولی اگر امور خیلی یکنواخت شوند و برایتان محدودیت ایجاد کنند روحی سرکش وجودتان را فرا می‌گیرد. در اینصورت گفتار و کردارتان تغییر می‌کنند، بدون اینکه تأثیر زیادی روی شما وارد کنند. (۲۴) ذاتاً انسان شاد، پر انرژی و خوش‌بینی هستید، ولی باید جلوی تمایلات عجولانه و شتابزده خود را بگیرید، زیرا ممکن است باعث ناآرامی شما شوند. به خودتان متکی هستید و به همین خاطر دیگران از شما الگو می‌گیرند.      

متولدین ۵ آذر

(۱) به اصطلاح همه کاره بیکار هستید. (۲) به موضوعات متنوعی علاقه دارید، ولی نمی‌توانید آنها را به صورت عمیق مطالعه کنید؛ به همین خاطر دانش شما سطحی است. (۳) تأثیر سیاره ماه و نپتون در تاریخ تولد شما باعث می‌شود ناپایدار و دمدمی مزاج باشید. در نتیجه ویژگی‌های متناقضی از خود نشان می‌دهید. (۴) از حافظه خوبی برخوردار هستید. (۵) مهارت زیادی در سخن‌وری دارید. (۶) از والدین خود ارث می‌برید. (۷) اراده شما قوی است. (۸) دوست دارید روی دیگران سلطه داشته باشید. (۹) با این وجود دوست دارید به افراد ناتوان یاری برسانید. (۱۰) دوست دارید صاحب قدرت عرفانی شوید و از این طریق غم‌های دیگران را تسکین دهید. (۱۱) متکی بنفس و مصمم هستید. (۱۲) در سرتاسر زندگی شما صمیمیت، وفاداری و صداقت به چشم می‌خورد. (۱۳) انسان حقیقت جویی هستید.    

مسائل مالی متولدین ۵ آذر

  به خاطر تغییرات مکرر (در مکان یا حرفه)، به سختی می‌توانید ثروت جمع کنید. به هر حال عدد ۷ یک عدد عرفانی است و اگر شغل مورد علاقه خود را پیدا کنید، می‌توانید به پست‌های مهم دست یابید. در اینصورت می‌توانید به ثروت و سایر امکانات رفاهی زندگی برسید.    

شغل متولدین ۵ آذر

  امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. علاقه زیادی به سفر دریایی و دیدن از کشورهای خارجی دارید، به همین خاطر موفقیت شما به عنوان تاجر یا صادرات و واردات تضمین می‌شود. در زمینه‌هایی مثل محصولات لبنی، ماهیگیری و تولید (و فروش) صابون موفق خواهید شد. می‌توانید یک کارخانه محصولات شیمیایی را به خوبی اداره کنید. در زمینه‌هایی مثل پزشکی، جراحی یا الکترونیک به شهرت می‌رسید. برای تحقیق در زمینه تکنولوژی استعداد دارید.    

سلامتی متولدین ۵ آذر

  نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مستعد تب‌های خفیف و ورم مفاصل هستید. ممکن است زمانی که هیجانی می‌شوید به الکل روی بیاورید و باید جلوی این عادت خود را بگیرید؛ در چنین لحظاتی آنچه نیاز دارید کنترل روی اعصابتان است نه تحریک شدن. احتمال دارد از بیماری‌های معدوی و افسردگی عصبی رنج ببرید. همچنین ممکن است به خاطر فعالیت بیش از حد فشار زیادی روی شما بیاید؛ بنابراین سعی کنید فواصل منظمی را در میان ساعات کاری به استراحت فیزیکی و ذهنی اختصاص دهید.  

همسر متولدین ۵ آذر

  بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ آوریل و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۵، ۷، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۲۱، ۲۳، ۲۵ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.      

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

  (1) روشن‌فکر و آزاد اندیش هستید. (۲) به پیک نیک، سفر و سینما علاقه زیادی دارید. (۳) انسان ولخرجی هستید و دوست دارید ریخت و پاش کنید. (۴) اندازه خانواده شما متوسط است و تمامی امکانات رفاهی را برای اعضای خانواده فراهم می‌کنید. (۵) انسان هیجانی و با ملاحظه‌ای هستید و احساسات همسرتان را به خوبی درک می‌کنید. (۶) دوست دارید روی دیگران سلطه داشته باشید، ولی به هیچ وجه نظرات خود را به اعضای خانواده تحمیل نمی‌کنید. (۷) علیرغم تندخویی و ویژگی‌های عجیب و غریبتان، معمولاً در زندگی مشترکتان سازگاری دارید. (۸) معمولاً نسبت به همسر خود بدگمان هستید. (۹) باهوش هستید و از همسرتان توقع دارید در فعالیت‌های شما شرکت کند.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

  (1) بسیار ناراحت و ناآرام هستید و به خاطر مسائل کوچک آشفته می‌شوید. (۲) به خوبی دوستانتان را سرگرم می‌کنید و دوست دارید آنها را به میهمانی و صرف غذا دعوت کنید. (۳) در زمینه‌های مختلفی استعداد دارید، ولی دوست ندارید به جزئیات هر موضوع بپردازید. (۴) در انتخاب لباس و تزیین باشکوه منزل دقت زیادی می‌کنید. (۵) اگر با مردی هوسران، دارا و بلند پرواز ازدواج کنید، همسری شگفت‌انگیز برایش خواهید بود. (۶) از شوهرتان توقع دارید همیشه از شما مواظبت کند.  

گرایش شما نسبت به دوستان

  ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که باهوش، فعال و خوش استعداد باشند.    

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

  روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵، ۷ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

  می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵، ۷ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

  در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، خاکستری و کرم استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

  باید از توپاز، زمرد و مروارید استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

  سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۷ ختم شود (برای مثال ۷، ۱۶، ۲۵، ۳۴، ۴۳، ۵۲، ۶۱، ۷۰، ۷۹ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

  کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

  عاشق آرامش بلند پروازی اشتیاق تواضع صداقت بردباری استواری  

کیفیت‌های منفی

  ناراحتی دمدمی مزاج بودن کوته فکری فلسفه درویشی تحریک‌پذیری عدم پشتکار ناآرامی  

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2016-11-25 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :