متولدین ۳۱ تیرماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۳۱ تیرماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۳۱ تیرماه , زندگی مشترک سعادتمندی دارید، ولی دوست دارید همدم دیگری به غیر از همسرتان داشته باشید.

متولدین ۳۱ تیرماه

متولدین ۳۱ تیرماه , تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند. ماه ژوئیه در قلمروی سیاره ماه نیز قرار دارد. بنابراین اورانوس و ماه تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۳۱ تیرماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) زندگی شما انقلابی است و حوادث غیر منتظره زیادی در آن به چشم می‌خورد. (۲) معمولاً تغییر و تحولاتی که در زندگی شما رخ می‌دهد در جهت بهتر شدن است. (۳) همیشه هدفتان ایجاد تغییرات مثبت در زندگی و جامعه است. (۴) به دنبال آزادی ذهن از محدودیت‌های محیط و جامعه هستید. (۵) از ریاکاری بیزار هستید. (۶) همان ویژگی‌های متولدین اول ژوئیه را دارا هستید؛ ولی به هر حال باید سعی کنید توانایی‌های خود را نشان دهید. (۷) ذاتاً دوست دارید با نظرات دیگران مخالفت کنید و با آنها بحث کنید. (۸) ممکن است نزدیکانتان باعث رنجش خاطر شما شوند و خیلی با آنها صمیمیت نداشته باشید. در مسائل خانوادگی مشکلاتی را تجربه می‌کنید. (۹) ممکن است کارتان به دادگاه کشیده شود و قربانی بی‌عدالتی شوید. (۱۰) در هنگام شراکت با دیگران و انتخاب همسر باید خیلی مراقب باشید. (۱۱) از هوشتان برای بهبود وضعیت بشریت استفاده می‌کنید. (۱۲) در کارتان سیستماتیک و روشمند عمل می‌کنید. (۱۳) به سمت قماربازی گرایش دارید و توقع دارید خیلی سریع پول بدست آورید.

متولدین ۲۲ تیرماه

(۱) رویهمرفته در کارها شانس به شما روی می‌آورد. (۲) از جنس مخالف خود سود می‌برید. (۳) زندگی مشترک سعادتمندی دارید، ولی دوست دارید همدم دیگری به غیر از همسرتان داشته باشید. (۴) بیشتر سعی می‌کنید مسائل را ساده در نظر بگیرید، ولی طبیعت ناپایداری دارید. (۵) اعمالتان غیر قابل پیش‌بینی است. (۶) به پست‌های خوب و در عین حال کم مسئولیتی می‌رسید. (۷) روابط اجتماعی شما به همان عده معدود دوستانتان محدود می‌شود. (۸) معمولاً از نزاع دوری می‌کنید. (۹) روی عواطف خود کنترل زیادی دارید. (۱۰) در سنین بین ۴۰ و ۶۰ به قله موفقیت شغلی خود نایل می‌شوید.

مسائل مالی متولدین ۳۱ تیرماه

وضعیت مالی نسبتاً خوبی دارید، اگرچه بعضی اوقات در انجام تعهدات خود با تأخیرات و سختی‌هایی روبرو می‌شوید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی به گونه‌ای خودنمایی می‌کنید که دیگران احساس می‌کنند ثروتمند هستید. ولخرج هستید و خانه خود را به خوبی تزیین می‌کنید. پیشرفت مالی شما معمولاً پس از سن ۴۰ سالگی شروع می‌شود.

متولدین 31 تیرماه

شغل متولدین ۳۱ تیرماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. در زمینه حمل و نقل و همچنین به عنوان پیمانکار ساختمان، صنعتگر یا دانشمند عملکرد خیلی خوبی خواهید داشت. به سمت موضوعات رمزی مثل فلسفه، طالع‌بینی و کف‌بینی تمایل نشان می‌دهید. می توانید مهندس موفقی باشید.

سلامتی متولدین ۳۱ تیرماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. تشخیث بیماری‌های شما سخت است. ممکن است علائم بیماری‌هایتان را به دوستان و نزدیکان بگویید ولی آنها باور نکنند. برای اینکه همیشه تندرست باشید، خیلی مراقب رژیم غذایی خود باشید. معده شما آسیب‌پذیر و حساس است و به همین خاطر احتمال دارد دچار بیماری‌های معدوی شوید. ممکن است از روماتیسم، نقرس و التهاب مجرای تنفسی نیز رنج ببرید. همچنین مستعد عفونت‌های ادراری هستید.

همسر متولدین ۳۱ تیرماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۲، ۷ و ۸٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) زیرک و باهوش هستید و از همسرتان توقع دارید نظرات شما را سهیم باشد. (۲) ذاتاً سلطه طلب و عیبجو هستید و دوست دارید تمامی امور خانه مطابق خواسته‌های شما باشند. (۳) دوست دارید از همه چیز انتقاد کنید و این مسئله باعث بروز تنش در خانواده می‌شود. (۴) بسیار هوسران هستید و انتظار دارید همسرتان خیلی سریع شما را ارضا کند.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) زیرک، جذاب و دارای شخصیت پر ابهتی هستید. (۲) به لباس‌های تجملی و دکوراسیون منزل علاقه شدیدی دارید، ولی این کار را به دیگران واگذار می‌کنید. (۳) خلق و خوی دیکتاتوری و دمدمی دارید و روزتان را به خاطر وسواس بودن تلخ می‌کنید. (۴) به خانه خود عشق می‌ورزید، ولی خیلی به آن پایبند نیستید. (۵) در زندگی چند هدف را دنبال می‌کنید، ولی به ندرت موفق می‌شوید به یکی از آنها برسید. (۶) بسیاری اوقات ناراحت و آشفته می‌شوید. در چنین لحظاتی بهتر است با اشخاصی همنشینی کنید که تحت تأثیر عدد ۱ یا ۲ باشند.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۵، ۷، ۸ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. به سمت افراد مبتکر، دارای تخیل بالا و ویژگی‌های فلسفی جذب می‌شوید.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۴ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۴ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی، خاکستری، شاه بلوطی و سفید استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از مرجان، مروارید و الماس استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۴ ختم شود (برای مثال ۴، ۱۳، ۲۲، ۳۱، ۴۰، ۴۹، ۵۸، ۶۷، ۷۶ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

استواری اهل فعالیت سیستماتیک و روشمند بودن انرژی اشتیاق وفاداری و قابل اعتماد بودن

کیفیت‌های منفی

عدم ثبات سلطه طلبی کینه‌جویی حسادت عیبجویی وسواس حساسیت گروه آرام

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-07-21 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :