متولدین ۳۰ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۳۰ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۳۰ فروردین ماه , علیرغم هوش سرشارتان در زمینه تحصیلات با شکست مواجه می‌شوید. این مسئله شاید به خاطر کمبود تمرکز باشد.

متولدین ۳۰ فروردین ماه

متولدین ۳۰ فروردین ماه ,  تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند. ماه آوریل در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین خورشید و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۳۰ فروردین ماه ,  خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) بلند پرواز هستید و به موضوعات متنوع بسیاری علاقمند می‌باشید. (۲) در فکر و عمل خود مستقل هستید. (۳) مدت زیادی به یک کار نمی‌پردازید و همواره به تغییر و تنوع در زندگی نیاز دارید. (۴) آرزو دارید به جایگاهی فوق العاده در زندگی دست یابید و به همین خاطر ممکن است نسبت به مسائل شغلی خود سهل انگار باشید. طبیعتاً افرادی با چنین ویژگی فراز و نشیب زیادی را در زندگی خود تجربه خواهند کرد. (۵) انسانی فعال و کوشا هستید. (۶) با گفتگو و قدرت سخن‌وری خود می‌توانید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. (۷) به هنر و زیبایی عشق می‌ورزید و در فعالیت‌های هنری شرکت می‌کنید. (۸) مرتباً شغل خود را تغییر می‌دهید. در مورد دوستانتان نیز وضعیت به همین صورت است و آنها نیز مرتباً تغییر می کنند. (۹) دیدگاهی خوش‌بینانه نسبت به زندگی دارید. (۱۰) دوست دارید زمان زیادی برای تحقیق و پژوهش صرف کنید.

متولدین ۳۰  فروردین ماه

(۱۱) اراده‌ای قوی دارید و می‌توانید بدون تلاش زیاد، به هدف خود برسید. (۱۲) به هر دو بعد عملی و عرفانی زندگی توجه می‌کنید. (۱۳) بیشتر از یک فرد معمولی ویژگی‌های انسانی را از خود بروز می‌دهید. (۱۴) متواضع، بلند نظر و محجوب هستید. (۱۵) با اینحال دوست دارید عقاید خود را به دیگران تحمیل کنید. (۱۶) با آداب و رسوم اجتماعی معمولاً مخالفت می‌کنید. (۱۷) تحولات و اتفاقات غیر منتظره زیادی در زندگی شما به چشم می‌خورد. (۱۸) منطق، تحلیل و بینش عمیق جزء ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند. (۱۹) ذاتاً دوست دارید با دیگران مخالفت و بحث و جدل کنید که این امر ممکن است باعث کینه‌توزی و سوء تفاهم شود. (۲۰) در گفتگو کردن لطافت زیادی ندارید و بدون اینکه نیاز باشد پرحرفی می‌کنید. (۲۱) پرجرأت ولی در عین حال تندخو هستید. (۲۲) حاضرید هر خطری را برای ارضای هوس‌های خود به جان بخرید. (۲۳) در هنگام مهر ورزیدن، از صمیم قلب احساس خوشحالی و خشنودی می‌کنید. (۲۴) طبیعتی شاد، بشاش و خوش‌بین دارید. (۲۵) توصیه می‌شود کار کردن با دیگران و همکاری با آنها را یاد بگیرید، زیرا از این طریق می‌توانید به مزایای زیادی دست یابید. همچنین با این کار سوء تفاهماتی که دیگران نسبت به شما دارند را برطرف خواهید کرد.  

ویژگی های متولدین ۳۰ فروردین ماه

  (1) معمولاً در خانواده‌ای خوب متولد می‌شوید. (۲) علیرغم هوش سرشارتان در زمینه تحصیلات با شکست مواجه می‌شوید. این مسئله شاید به خاطر کمبود تمرکز باشد. (۳) استعداد زیادی برای فعالیت‌های تحقیقاتی دارید؛ زندگی شما سیستماتیک و روشمند است. (۴) عدد ۹ در تاریخ تولد شما یعنی ۱۹ ام تحت سلطه مریخ قرار دارد. از طرف دیگر ماه آوریل نیز در قلمروی سیاره مریخ می‌باشد. به همین خاطر می‌توان انتظار داشت که تأثیر سیاره مریخ روی شما دو چندان باشد. پس فردی تندخو، کوته فکر و لجوج خواهید بود. طبیعی است این مسئله منجر به مشکلات و نزاع زیادی می‌شود. (۵) بی‌پروایی و شتاب شما در مسائل عشقی نیز دیده می‌شود و انتظار جواب سریعی از طرف مقابل دارید و اگر این پاسخ سریع نباشد، ناامید و دلسرد می‌شوید. (۶) اگرچه زندگی مشترک خوبی دارید، ولی نیاز است همدم دیگری نیز داشته باشید. (۷) از همان ابتدای زندگی از تمامی امکانات رفاهی بهره‌مند می‌باشید. (۸) به فعالیت‌های مختلفی از قبیل ورزش، موسیقی و خواندن موضوعات دلخواه علاقمند هستید. (۹) بسیاری از اوقات، دیگران به سختی می‌توانند شما را درک کنند. (۱۰) پر پشتکار و سخت کوش هستید و تا رسیدن به هدف خود دست از پای نمی کشید.

خصوصیات متولدین ۳۰ فروردین ماه

(۱۱) در سرتاسر زندگی انرژی بالایی از خود نشان می‌دهید. (۱۲) دوست دارید به افراد ناتوان و نیازمند کمک کنید. (۱۳) اگرچه به توصیه دیگران اهمیت زیادی نمی دهید، ولی با اینحال دوست دارید عقاید و نظرات خود را به آنها تحمیل کنید. (۱۴) دارای عزمی راسخ و احترام بنفس می‌باشید. (۱۵) در مورد وظایف و رفتارهای اجتماعی عقاید عجیب و غریبی دارید. به همین خاطر به سختی می توانید خود را با همسایگان تطبیق می‌دهید. (۱۶) برای عدالت و فداکاری ارزش زیادی قایل هستید و حاضرید در این راه هر بهایی را بپردازید. (۱۷) باید سعی کنید همیشه خودتان را مشغول نگه دارید. (۱۸) اسرار دیگران را محرمانه نزد خود حفظ می‌کنید و مشکلات عصبی و فشارهایی که به آنها وارد می‌شود را تسکین می‌دهید. (۱۹) به زن و همچنین معشوقه خود عشق می‌ورزید. (۲۰) خودگرای هستید و اراده‌ای پولادین دارید.  

مسائل مالی متولدین ۳۰ فروردین ماه

در مسائل پولی با فراز و نشیب‌های زیادی روبرو خواهید شد که عمدتاً به خاطر تندروی و انجام کارهایی فراتر از حد توانتان است. ولی با اینحال به خاطر شخصیت جذاب خود، تأثیر زیادی روی دیگران بخصوص جنس مخالف می‌گذارید. توانایی بدست آوردن پول را دارید، ولی ممکن است در مدت فعالیت شغلی، دشمنان زیادی داشته باشید. اگرچه به خاطر اشتیاق زیاد خود ولخرج هستید، ولی برای یک زندگی تجملی درآمد کافی بدست می‌آورید. ممکن است ثروت زیادی انباشته نکنید، ولی شخصیت و رفتارتان به گونه‌ای است که دیگران احساس می‌کنند فردی ثروتمند هستید. احتمال اینکه به سمت قماربازی کشیده شوید زیاد است و اگر به موقع جلوی این تمایل طبیعی خود را نگیرید، طبیعی است که این مسئله ممکن است با ضرر مالی زیادی همراه باشد.

شغل متولدین ۳۰ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به خاطر طبیعت بلند پرواز و در عین حال بی‌پروای خود، به سختی می‌توانید به مدت طولانی به یک حرفه ادامه دهید. در فعالیت‌های تجاری یا کارهای خدماتی که در آنها بتوانید از نیروی فکری و توانایی‌های دیگر خود نهایت استفاده را ببرید، موفق خواهید بود. به همین خاطر در انواع مؤسسات تبلیغاتی، کار روزنامه، صنعت سینما و نمایش‌های تئاتر می‌توانید خوب عمل کنید. حتی در زمینه دکوراسیون منزل نیز استعداد دارید. به علت توان تجزیه و تحلیل مسائل و مهارت در سخن‌وری در شغل‌هایی همانند سفیر یا فرستاده سیاسی و همچنین بازرگانی در زمینه صادرات و واردات که در آنها با کشورهای خارجی در تماس هستید، موفق خواهید بود. یک رهبر مادرزادی هستید و قابلیت هدایت سازمان‌های مختلف را دارید. به همین اندازه در مشاغلی مثل جراح، جواهرشناس یا متخصص برق نیز توانایی های خود را به اثبات می رسانید.

سلامتی متولدین ۳۰ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. در کل از سلامتی خوبی بهره‌مند هستید و حتی زمانی که به بیماری مبتلا می‌شوید به سرعت و خیلی راحت بهبود پیدا می‌کنید. سرزنده هستید و از بنیه فیزیکی قدرتمندی برخوردار می‌باشید. ولی به طور کلی فشار زیادی روی شما می‌آید؛ باید سعی کنید خیلی روی خودتان فشار نیاورید. زیرا این مسئله ممکن است منجر به تب شود. بزرگترین خطر برای سلامتی شما، فشار خون بالا، بیماری قلبی یا سکته است. باید رژیم غذایی سبکی داشته باشید و از همه مهمتر از استعمال الکل و هر گونه تحریک کننده پرهیز کنید.

متولدین 30 فروردین ماه

همسر متولدین ۳۰ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ آگوست (۲) ۲۱ مارس و ۲۰ آوریل و (۳) ۲۱ نوامبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۵، ۷، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۷، ۲۹ و ۳۱٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) از سلامتی بسیار خوب و گردش خون بالایی بهره‌مند هستید که این مسئله باعث می‌شود در زندگی مشترک هوسران و با اشتیاق باشید. (۲) شیفته خانواده و بچه‌های خود هستید و از اینکه فضایی صمیمی در خانه حکمفرما باشد لذت می‌برید. (۳) از همسرتان می‌خواهید در جامعه بدرخشد. (۴) همسرتان معمولاً خود را با شما تطبیق می‌دهد. (۵) بسیار هیجانی و رویایی هستید و به تخیلات بیشتر از حقایق زندگی اهمیت می‌دهید. (۶) بزرگترین مشکل زندگی مشترکتان این است که همسرتان باید عشق فیزیکی شما را ارضا کند. (۷) خیلی سخت می‌توانید مخالفت دیگران را تحمل کنید، ولی به هر حال با این مسئله به نحوی کنار می‌آیید. (۸) علیرغم بخشنده بودن، فردی دیکتاتور و تندخو هستید و از اعضای خانواده انتظار دارید به ساز شما برقصند.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همسری شگفت‌انگیز برای مردی بلند پرواز به حساب می‌آیید. (۲) به شوهرتان در حرفه‌اش کمک می‌کنید. (۳) به شوهری با خصوصیات مردانه قوی و هوسران و با وضعیت مالی مناسب نیاز دارید تا اینکه خروجی‌های لازم را برای ارضای طبیعت رومانتیک شما برآورده سازد. (۴) در گفتگو با دیگران شوخ طبع و باهوش هستید و ظاهر اجتماعی شکوهمندی دارید. (۵) به خاطر همین خلق و خوی اجتماعی، عده زیادی از دوستان برای بازدید به سمت شما می‌آیند. (۶) به موضوعات مختلفی علاقه دارید. (۷) به آداب و رسوم اجتماعی مقید هستید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های آوریل، ژوئیه، اکتبر و ژانویه روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۷، ۲۸ یا ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های طلایی، زرد، پرتقالی و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت، زمرد، حجرالقمر و سنگ‌هایی به رنگی سبز کمرنگ استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۱ ختم شود (برای مثال ۱، ۱۰، ۱۹، ۲۸، ۳۷، ۴۶، ۵۵، ۶۴، ۷۳ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

خوش استعداد بودن   اراده قوی   استعداد تحقیق   دانش   اشتیاق   جامعه‌پذیری اقتدار شهامت عزت نفس

کیفیت‌های منفی

شتابزدگی عدم ثبات عدم نزاکت در گفتگو تندخو کوته فکری

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-04-19 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :