متولدین ۳۰ بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۳۰ بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۳۰ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند.

متولدین ۳۰ بهمن ماه

متولدین ۳۰ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند. ماه فوریه در قلمروی زحل نیز قرار دارد. بنابراین مریخ و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۳۰ بهمن ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) به خاطر تأثیر سیاره مریخ، پرخاشگر، مقاوم، شجاع، پرجرأت و چابک هستید. (۲) یک جنگجوی واقعی به حساب می‌آیید. (۳) از این ظرفیت برخوردار هستید که با تمامی شرایط سخت زندگی دست و پنجه نرم کنید. (۴) شکست را نمی‌پذیرید؛ ترجیح می‌دهید یا پیروز شوید و یا اینکه بمیرید. (۵) امپراطور بزرگ ناپلئون بناپارت یکی از معتقدان دانش عدد شناسی بود. او سپاهی کاملاً مریخی تشکیل داد (تاریخ تولد سربازان این سپاه به گونه‌ای بود که تحت سلطه سیاره مریخ قرار داشتند). (۶) اگرچه پرخاشگر هستید، ولی به طرز ملایمی خودتان را ابراز می‌کنید و آرام حرف می‌زنید. (۷) احساسات ضعیف در شما دیده نمی‌شود. (۸) قدرت و صلابت بالایی دارید که باعث می‌شود در کار خود ثابت قدم باشید. (۹) شیفته بازی‌های آکروباتیک و ورزش‌های پهلوانی هستید. (۱۰) هوس‌های جنسی سالمی دارید و حاضر هستید برای ارضای امیلتان دست به هر کاری بزنید.

خصوصیات متولدین ۳۰ بهمن ماه

(۱۱) آنقدر شجاع هستید که فکر دعوا هرگز شما را نمی‌ترساند. (۱۲) نسبت به دوستانتان بسیار فداکار هستید و نهایت تلاش خود را برای یاری رساندن به آنها صورت می‌دهید. (۱۳) نسبت به اشخاص ضعیف دلسوز و ملاحظه کار هستید. (۱۴) عاشق کودکان و حیوانات هستید. (۱۵) هنگامی که به دیگران محبت می‌کنید، لذت می‌برید. (۱۶) به حرفه شفابخشی علاقه دارید. (۱۷) خویشتن‌داری، شجاعت اخلاقی و قدرت بخشش جزء ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند. (۱۸) قدرت روانی قابل توجهی دارید و تحت هر شرایطی نیروی اراده و شجاعت خود را به اثبات می‌رسانید. (۱۹) حس روانی شما غیر عادی است و ممکن است تجربیات اسرار آمیز داشته باشید. (۲۰) سفر کردن باعث وسعت دیدگاهتان می‌شود و به همین خاطر باید سعی کنید از آن در زندگی خود به خوبی استفاده کنید. (۲۱) سفرهای طولانی و زیادی خواهید داشت و از این طریق بردباری، دلسوزی و عشق جهانی را در خود پرورش می‌دهید. (۲۲) متفکر، دارای طرز فکر بازتابی و سخت کوش هستید. (۲۳) بسیاری از افکار و ایده‌های شما پیشرفته‌تر از اطرافیانتان هستند. (۲۴) در واقع شاهد آن خواهید بود که اشخاص برای حل مشکلاتشان و توصیه به آنها به سوی شما می‌آیند. (۲۵) باید در انجام وظایف و مسئولیت‌های خود به ویژه در قبال دوستان و نزدیکانتان و همچنین در تعهدات مالی احتیاط کنید. (۲۶) اعتقادات راسخی دارید؛ از بعضی چیزها خیلی خوشتان می‌آید و چیزهایی هم وجود دارد که از آنها متنفر هستید.

مسائل مالی متولدین ۳۰ بهمن ماه

معمولاً در مسائل مالی خوش شانس هستید و بیشتر از یک شخص متوسط درآمد کسب می‌کنید. همچنین در خرج کردن به ویژه برای معشوق خود دست و دلباز هستید. از تمامی امکانات مالی که بتوان توسط پول آنها را تهیه کرد برخوردار هستید.

شغل متولدین ۳۰ بهمن ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. در تمامی زمینه‌ها خوب عمل می‌کنید. با اینحال، در حرفه‌هایی که در آنها بتوانید از پرتکاپو بودن و شجاعت خود بهتر استفاده کنید (مثل ارتش یا پلیس) موفق خواهید شد. به خاطر جرأت بالا و نترس بودن، سیاستمدار یا تاجر (در زمینه آهن و فولاد) خوبی خواهید شد. پزشک یا شیمیدان خوبی می‌شوید. در حرفه‌های مرتبط با چاپ و نشر (مثل مجلات، روزنامه‌ها و کتب) به همین اندازه موفق می‌شوید.

سلامتی متولدین ۳۰ بهمن ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما دمای بالای بدن است و به همین دلیل مستعد بیماری‌هایی مثل بواسیر و انواع تب‌ها هستید. همچنین ممکن است به سنگ کلیه یا مثانه دچار شوید. گلودرد، برنشیت و التهاب حنجره نیز شما را آزار می‌دهند. از ناحیه قلب خیلی اذیت می‌شوید.

متولدین 30 بهمن ماه

همسر متولدین ۳۰ بهمن ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ آگوست و (۲) ۲۱ نوامبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید:۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) انسان نیرومندی هستید و گردش خون قدرتمندی دارید که باعث می‌شود در زندگی مشترک بسیار هوسران و پر اشتیاق باشید. (۲) دوست دارید همسر زیبایی داشته باشید و در برابر امیال جنسی شما تسلیم باشد. (۳) شیفته خانواده و بچه‌هایتان هستید و دوست دارید جو بسیار شگفت‌انگیزی در خانه حاکم باشد. (۴) خواسته‌های عاشقانه‌ای از همسرتان دارید. (۵) مشکل‌ترین بخش زندگی مشترکتان، ارضای عشق فیزیکی شما است. (۶) معمولاً نسبت به زن خود بدگمان هستید. (۷) بعد از ازدواج راحت‌تر می‌توانید به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید و همسرتان در این میان به شما خیلی کمک خواهد کرد.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همسری شگفت‌انگیز برای مردی بلند پرواز خواهید بود. (۲) در گفتگو با دیگران خردمند و زیرک هستید و شخصیت اجتماعی پرابهتی دارید. (۳) با شایستگی به شوهرتان در حرفه‌اش کمک می‌کنید. (۴) ممکن است خودتان نیز شاغل شوید و از این راه به درآمد خانواده بیفزایید. (۵) اگر با مردی هوسران و دارای ازدواج کنید، خوشبخت خواهید شد.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۶، ۷ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که متفکر و دارای نگرش فلسفی باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری، بنفش یا ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، الماس و لعل بنفش استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۹ ختم شود (برای مثال ۹، ۱۸، ۲۷، ۳۶، ۴۵، ۵۴، ۶۳، ۷۲ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

احترام وجهه توانایی مشاوره خلاقیت تکاپو (برای کارهای خیر) اشتیاق اقتدار عزم راسخ احترام

کیفیت‌های منفی

لجاجت سلطه طلبی گستاخی خودخواهی تحریک‌پذیری به تعویق انداختن کارها عصبی بودن گوشه‌گیری

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-02-18 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :