متولدین ۳۰ آذر | چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۳۰ آذر | چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۳۰ آذر تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند و در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد.

متولدین ۳۰ آذر

متولدین ۳۰ آذر تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند و  در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد. بنابراین ماه و عطارد تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

متولدین 30 آذر

 

متولدین ۳۰ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) آرمان‌های والا و تخیل قوی دارید. (۲) طبیعتی رویایی دارید. (۳) مجری طرح‌ها و پروژه‌های دیگران هستید. البته این بدان معنا نیست که انسان مبتکری نیستید و نمی توانید خودتان طرح بریزید، بلکه نوآوری شما در طراحی روش‌ها و ابزار لازم برای اجرای پروژه‌های دیگران است. (۴) علاقه افراطی به احترام و وجهه دارید. (۵) شیفته سفر کردن هستید. (۶) هوش بالایی دارید و ایده‌های جدیدی در ذهن می‌پرورانید و به موضوعات علمی علاقه دارید. (۷) بسیار اجتماعی هستید و دوست دارید با مردم جامعه معاشرت کنید. (۸) حتی با حضور خود در محافل به مردم انرژی می‌بخشید. (۹) نسبت به غم‌های دوستان خود دلسوز می‌باشید. (۱۰) می‌توانید خوب را از بد تشخیص دهید. (۱۱) از اشتیاق و تخیل بالایی بهره می‌برید و از کار کردن روی پروژه‌های بلند پروازانه لذت می‌برید. (۱۲) ترجیح می‌دهید مجذوب کارتان باشید. (۱۳) انسان متواضعی هستید، ولی سعی نمی کنید فضایل خود را به معرض نمایش بگذارید. (۱۴) به قانون احترام می‌گذارید. (۱۵) در سنین جوانی دلبسته اشخاص پیر می‌شوید.    

متولدین ۳۰ آذر

(۱) خوشبختی شما در مجاورت آب (مثلاً منبع اب، رودخانه یا دریا) رقم می‌خورد. (۲) بعد از ازدواج به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. (۳) روابط اجتماعی گسترده‌ای دارید. (۴) معمولاً دوستان ناباب شما را احاطه می‌کنند. (۵) استعداد ذاتی شما به نویسندگی از شما نویسنده یا رمان نویس توانمندی در زمینه موضوعات فکری و عقلی می‌سازد. (۶) در میان هر دو جنس زن و مرد محبوبیت زیادی دارید. (۷) دانش لغوی بالای شما باعث می‌شود در گفتگو، نوشتن و سخنرانی فرد موفقی باشید. (۸) اعتماد به نفس بالایی دارید و دوست دارید به افراد مظلوم یاری برسانید.    

مسائل مالی متولدین ۳۰ آذر

تحت سلطه سیاره ماه و عطارد قرار دارید که هر کدام از آنها تأثیر خاص خودشان را روی وضعیت مالی شما می‌گذارند. سیاره ماه باعث می‌شود انسان بی‌خیالی باشید و انتظار ثروت باد آورده داشته باشید. عطارد نیز تیزهوشی بالایی به شما می‌بخشد و به همین خاطر در پروژه‌های تجاری می‌توانید موفق باشید. اگر از ویژگی‌های تجاری ناشی از تأثیر سیاره عطارد به نحو مطلوبی استفاده کنید، شرایط مالی بهتری خواهید داشت. ولی مشکل شما مربوط به طبیعت ناپایدارتان است که شما را از برنامه کاری دور می‌کند. بعد از سن ۳۸ سالگی وضعیت مالی خود را بهبود می‌بخشید. انسان ولخرجی هستید و به پس انداز کردن اهمیت زیادی نمی دهید. پول زیادی را به خاطر بلند پروازی‌های خود تلف می‌کنید.  

شغل متولدین ۳۰ آذر

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. شخصیت پر ابهت شما باعث می‌شود در فعالیت‌های اجتماعی انسان موفقی باشید. به عنوان نویسنده، سخن‌ور یا رهبر سیاسی به جایگاه ارزنده‌ای دست پیدا خواهید کرد. در شغل خود باملاحظه هستید. می‌توانید پزشک و شیمیدان موفقی نیز باشید. بانکداری نیز برای شما مناسب است. به خاطر اینکه با دلیل و برهان و هوشمندانه بحث می‌کنید، در انواع شغل‌های حقوقی قابلیت‌های خود را به اثبات خواهید رساند. در حرفه‌هایی از قبیل کنترل کننده حساب ها، حسابدار خبره و رئیس فروشگاه‌های بزرگ نیز موفق خواهید بود. برای مشاغلی مانند معلم، متخصص زبان، مترجم و ویراستار نیز استعداد دارید.  

سلامتی متولدین ۳۰ آذر

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مستعد کم خونی و امراض ناشی از گردش خون ضعیف هستید. تأثیر سیاره ماه باعث نگرانی‌های ذهنی و بی‌خوابی می‌شود. به خاطر اثری که سیاره عطارد روی شما می‌گذارد، احتمال دارد به مرض صفراوی نیز مبتلا شوید. امکان ایجاد عادات بد مثل مصرف الکل در مورد شما شایع است که تأثیر نامطلوبی روی سلامتی شما می‌گذارد.  

همسر متولدین ۳۰ آذر

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ نوامبر و (۲) ۲۱ ژانویه و ۲۰ مارس. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۵، ۶، ۱۱، ۱۴، ۱۵، ۲۰، ۲۳، ۲۴ و ۲۹٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) دغدغه اصلی شما خانه و بچه‌هایتان است و محیطی صمیمی در خانه ایجاد می‌کنید. (۲) بعضی اوقات تنبلی وجودتان را فرا می‌گیرد. (۳) سلامتی خوبی دارید و از زندگی مشترک خود لذت می‌برید. (۴) از زن خود توقع دارید مرتب و پاکیزه باشد و لباس‌هایی آراسته به تن کند. (۵) بسیار هیجانی هستید. (۶) در رویارویی با حقایق زندگی مشکلات زیادی را تجربه خواهید کرد. (۷) دوست دارید با زنی ثروتمند ازدواج کنید. (۸) از زن خود انتظار دارید نیازهای شما را به طور خودکار درک کرده و آنها را برآورده سازد. (۹) برای اینکه از بروز مشکلات در زندگی مشترک جلوگیری کنید، لازم است دیدگاه عملی‌تری در زندگی داشته باشید. (۱۰) معمولاً خانه شما پر از دوستانتان است و دوست دارید در مورد موضوعات مختلف با آنها بحث کنید. (۱۱) اگرچه تمیزی و نظم را در خانه دوست دارید، ولی در مورد لباس‌های خود بی‌دقت هستید و اتاقتان همیشه در هم بر هم می‌باشد.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) کدبانوی خوبی هستید و خود را وقف وظایف خانه‌داری خود می‌کنید. (۲) انسان زیرک و بااستعدادی هستید و به نیازهای شوهر خود توجه می‌کنید. (۳) به خاطر اجتماعی بودن افراد زیادی را جذب خود می‌کنید. (۴) از این قدرت برخوردار هستید که با کمال خونسردی با مشکلات زندگی مقابله کنید. (۵) زندگی مشترک و اجتماعی را دوست دارید. (۶) به شخصیت و همچنین خانه خود افتخار می‌کنید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که دیدگاه علمی نسبت به زندگی داشته باشند و به تحقیقات و بحث در مورد موضوعات مختلف علاقمند باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۵ و ۶ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۵ یا ۶ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، کرم، آبی و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از مروارید، الماس، حجر القمر و عقیق استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۲ ختم شود (برای مثال ۲، ۱۱، ۲۰، ۲۹، ۳۸، ۴۷، ۵۶، ۶۵، ۷۴ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد: کیفیت‌های مثبت حافظه قوی صداقت تخیل سادگی همکاری هارمونی عشق به هنر و موسیقی    

کیفیت‌های منفی

    دمدمی مزاج بودن سردی کمرویی عدم ثبات ناپایداری حسادت درون‌گرایی  

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-20 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :