متولدین ۲۹ دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۹ دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۹ دی ماه تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد.

متولدین ۲۹ دی ماه

متولدین ۲۹ دی ماه تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین مریخ و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۹ دی ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) عدد ۹ به سیاره مریخ تعلق دارد. مریخ نمادی از جرأت و نشاط است. (۲) یک جنگجوی واقعی هستید. (۳) همیشه پرتکاپو هستید و تا زمانی که به هدفتان نرسیده‌اید دست از پای نمی‌کشید. (۴) می‌توانید با تمامی شرایط و اتفاقات ناخوشایند زندگی نبرد کنید. (۵) هرگز شکست را نمی‌پذیرید. (۶) اگر سربازان یک سپاه همگی مریخی باشند (تاریخ تولد آنها به گونه‌ای باشد که تحت سلطه مریخ باشند)، هرگز شکست را نخواهند پذیرفت؛ به عبارت دیگر یا فاتح جنگ خواهند بود یا ترجیح می‌دهند بمیرند. (۷) خیلی نزاکت و لطافت ندارید، ولی نیت شما بد نیست. (۸) ممکن است دیگران دچار سوء تفاهم شوند و این رفتارتان را نوعی بی‌ادبی به حساب آورند. (۹) دوست دارید از دیگران انتقاد کنید. البته باید این میل خود را تحت کنترل در آورید و مراقب حرف زدن خود باشید. (۱۰) آتشی مزاج هستید و عواطف لطیف زنانه در شما دیده نمی‌شود.

خصوصیات متولدین ۲۹ دی ماه

(۱۱) در زندگی همیشه بی‌باک هستید. (۱۲) شیفته بازی‌های پرتحرک و ورزش‌های پهلوانی هستید. (۱۳) هوس‌های جنسی شما قوی است و به سمت جنس مخالفتان جذب می‌شوید؛ حاضر هستید برای ارضای امیالتان دست به هر کاری بزنید. (۱۴) نترس هستید و هرگز از دعوا نمی‌ترسید. (۱۵) در برابر دوستان خود بسیار فداکار هستید و نهایت تلاشتان را برای کمک به آنها صورت می‌دهید. (۱۶) نسبت به افراد ضعیف، دلسوز و باملاحظه هستید. (۱۷) عاشق کودکان و حیوانات هستید. (۱۸) زمانی که به دیگران مهر می‌ورزید، لذت می‌برید. (۱۹) استعداد زیادی برای حرفه‌های شفابخشی دارید. (۲۰) همیشه سعی می‌کنید خویشتن‌داری کنید و از شجاعت اخلاقی و قدرت بخشش بالا بهره می‌برید. (۲۱) بسیار کاردان هستید و تحت هر شرایطی اراده و شجاعت خود را به معرض نمایش می‌گذارید. (۲۲) کم حوصله هستید. (۲۳) بسیار محتاط هستید و از معاملات پر خطر خوشتان نمی‌اید. (۲۴) ذهن تحلیلی و فلسفی دارید و عمیق فکر می‌کنید. (۲۵) در فکر و عملتان مستقل هستید و دوست ندارید دیگران روی شما سلطه داشته باشند. (۲۶) به سمت اشخاص باهوش و زیرک جذب می‌شوید، ولی هرگز در کارشان دخالت نمی‌کنید. (۲۷) معمولاً با مشکلات خانوادگی دست به گریبان هستید و ممکن است بعضی از نزدیکانتان ناتوان باشند و مجبور باشید از آنها مواظبت کنید.  

متولدین 29 دی ماه

 

متولدین ۲۹ دی ماه

(۱) سرسخت و دارای اراده‌ای قوی هستید. این ویژگی باعث می‌شود در زندگی بر تمامی مشکلات غلبه کنید. (۲) به اندازه متولدین ۹ ام ژانویه پرجرأت نیستید، اگرچه نترس و شجاع هستید. (۳) سلامتی خوب شما باعث می‌شود هوسران باشید. (۴) از پدرتان ارث می‌برید. (۵) ذهن منضبطی دارید. (۶) دوست دارید به دیگران یاری برسانید. (۷) خردمند و عاقل هستید و خوب قضاوت می‌کنید. (۸) انسان زحمت کشی هستید. (۹) قوه تخیل بالایی دارید و می‌توانید به راحتی و روشنی بسیاری از حوادث گذشته را به خاطر بیاورید. (۱۰) باید از تجربه‌ای که از گذشته بدست آورده‌اید به خوبی استفاده کنید. (۱۱) مسائل خانوادگی روی بسیاری از تصمیمات و اعمالتان تأثیر خواهند گذاشت.    

مسائل مالی متولدین ۲۹ دی ماه

در مسائل مالی خوش شانس هستید و بیشتر از یک شخص معمولی درآمد کسب می‌کنید. همچنین در هنگام خرج کردن به ویژه برای معشوق خود دست و دلباز هستید. از تمامی امکانات رفاهی که بتوان با پول آنها را خرید بهره‌مند هستید. با اینحال، ویژگی تأخیر اندازی ناشی از سیاره زحل ممکن است روی حوادث زندگی شما تأثیر بگذارد و دیر بدهی‌های خود را پرداخت نمایید.  

شغل متولدین ۲۹ دی ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. تقریباً در تمامی زمینه‌ها می‌توانید مشغول به کار شوید. ولی باید سعی کنید در ارتش یا حرفه‌های مرتبط با آن شغلی را انتخاب کنید تا از شجاعت و تکاپوی زیاد خود به بهترین نحو استفاده کنید. در ارتش پست‌های مهمی را عهده‌دار خواهید شد. اگر وارد دنیای سیاست شوید، فرد برجسته‌ای می‌شوید و اگر به تجارت بپردازید، جرأت و شجاعت بالای خود را به معرض نمایش خواهید گذاشت. همچنین می‌توانید پزشک، شیمیدان و تاجر (در زمینه آهن و فولاد) خوبی شوید.  

سلامتی متولدین ۲۹ دی ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما به خاطر دمای بالای بدن است و به همین خاطر مستعد امراضی مثل بواسیر، تب، آبله و مواردی از این قبیل خواهید بود. همچنین ممکن است به سنگ کلیه و سنگ مثانه مبتلا شوید. سایر امراض مثل گلودرد، برونشیت و التهاب حنجره نیز در مورد شما شایع است. به دلیل اینکه تحت سلطه سیاره زحل قرار دارید، احتمال دارد به نقرس و روماتیسم مبتلا شوید.  

همسر متولدین ۲۹ دی ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه (۲) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر و (۳) ۲۱ دسامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید:۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) انسان نیرومندی هستید و گردش خون قدرتمندی دارید: این عوامل باعث می‌شوند در زندگی مشترک بسیار هوسران و پر اشتیاق باشید. (۲) اگر همسرتان زیبا باشد، خیلی او را دوست خواهید داشت و توقع دارید در برابر امیال جنسی شما تسلیم باشد. (۳) شیفته خانواده و بچه‌هایتان هستید و دوست دارید اختلافی میان اعضای خانواده وجود نداشته باشد. (۴) علیرغم تندخویی و ویژگی‌های عجیب و غریبتان، معمولاً زندگی مشترک سعادتمندی دارید. (۵) معمولاً نسبت به همسرتان بدگمان هستید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همسری شگفت‌انگیز برای مردی بلند پرواز خواهید بود. (۲) به شوهرتان در حرفه‌اش کمک می‌کنید. (۳) در گفتگو با دیگران خردمند و زیرک هستید و شخصیت اجتماعی شگفت‌انگیزی دارید. (۴) ممکن است خودتان نیز شاغل شوید و از این راه به درآمد خانواده بیفزایید. (۵) اگر با مردی هوسران و دارای ازدواج کنید، خوشبخت خواهید شد.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۶، ۷، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۶، ۱۹، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۵، ۲۸، ۲۹ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، قرمز، خاکستری و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، مروارید و یاقوت به عنوان جواهرات خوش یمن و از حجر الدم و لعل به عنوان سنگ‌های خوش یمن خود استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۹ ختم شود (برای مثال ۹، ۱۸، ۲۷، ۳۶، ۴۵، ۵۴، ۶۳، ۷۲ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

  اشتیاق زیاد برای فعالیت کردن شجاعت جرأت انرژی قوت قلب  

کیفیت‌های منفی

خرابکاری غیر معقول بودن تندخویی بی‌صبری ستیزه‌جویی  

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-17 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :