متولدین ۲۹ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۹ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۹ خرداد ماه , از استعداد لازم برای تجارت برخوردار هستید و می‌توانید سریع کار کنید.

متولدین ۲۹ خرداد ماه

متولدین ۲۹ خرداد ماه ,  تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند. ماه ژوئن در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد. بنابراین خورشید و عطارد تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۹ خرداد ماه , خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) بشاش، خوش‌بین، شاد و باهوش هستید و به موضوعات علمی علاقه زیادی دارید. (۲) از استعداد لازم برای تجارت برخوردار هستید و می‌توانید سریع کار کنید. (۳) بینش خوبی دارید و اهل عمل هستید. (۴) به ورزش علاقه بسیار زیادی دارید. (۵) دوست دارید افکار و ایده‌های خود را با دیگران سهیم باشید. (۶) برای انجام کارهای خود به خوبی از قبل طرح‌ریزی می‌کنید و می‌دانید چگونه به تعهدات خود عمل کنید. (۷) به سمت موضوعات عرفانی جذب می‌شوید. (۸) یک هنرمند مادرزادی هستید و به هنر و موسیقی عشق می‌ورزید. (۹) زیبایی در تمامی ابعاد زندگی را دوست دارید و برای آن ارزش قایل هستید. (۱۰) از شخصیت خوشایندی بهره‌مند هستید و دیگران از همنشینی با شما لذت می‌برند. (۱۱) به خاطر اینکه نظرات عجیبی در مورد اخلاقیات دارید و محدودیت‌های مربوط به آداب و رسوم اجتماعی را کنار می‌گذارید، دیگران به سختی شما را درک می‌کنند.

خصوصیات و ویژگی‌های متولدین ۲۹ خرداد ماه

(۱۲) دوست دارید مجذوب کار خود باشید. (۱۳) اشتیاق و فعالیت جزء ویژگی‌های شما هستند. (۱۴) با زیرکی دوستانی برای خود پیدا می‌کنید و به آنها احترام می‌گذارید. (۱۵) بینش قوی شما باعث می‌شود به راحتی ویژگی‌های طبیعی دیگران را درک کنید. (۱۶) محرم راز دیگران هستید و فشارهای روانی و افسردگی آنها را تسکین می‌دهید. (۱۷) با وجود اینکه گوشه‌گیر هستید، ولی توصیه‌های خوبی به دیگران می‌کنید. (۱۸) با بهره‌گیری از قدرت سخن‌وری خود روی دیگران تأثیر می‌گذارید، اگرچه دانش شما در هر زمینه سطحی است. (۱۹) همواره در حال تفکر هستید و سعی می‌کنید از هوش و استعداد زیادی که در زمینه تحقیقات دارید برای سود رساندن به جهانیان استفاده کنید. (۲۰) زن و معشوقه خود را به یک اندازه دوست دارید. ( ۲۱) اراده‌ای قوی دارید، ولی خودگرای هستید. (۲۲) شخصیت شما دوگانه است: از یک سو اهل عمل و از سوی دیگر آرمان‌گرا هستید. (۲۳) همیشه دلتان جوان باقی می‌ماند، زیرا ایده‌ها و مفاهیم جدید انرژی تازه به شما می‌بخشند. (۲۴) به سمت مذهب گرایش دارید، ولی تعصبی و خرافاتی نیستید.

ویژگی های متولدین ۲۹ خرداد ماه

(۱) می‌توانید فوراً در مورد مردم قضاوت کنید. (۲) اسرار دیگران را محرمانه نزد خود نگه می‌دارید و به همین خاطر آنها به شما اعتماد می‌کنند. (۳) به دیگران توصیه‌های عملی می‌کنید. (۴) خیلی به زندگی خانوادگی پایبند نیستید. (۵) در کارتان سیستماتیک و سخت کوش هستید. (۶) می‌توانید پست‌های پرمسئولیت را با موفقیت عهده‌دار شوید. (۷) انسان بلند پرواز و در عین حال لاف‌زنی می‌باشید. (۸) شیفته دستیابی به احترام و وجهه هستید. (۹) در فعالیت‌های تجاری و خدماتی به موفقیت دست پیدا می‌کنید. (۱۰) آماده کمک به دیگران هستید، ولی آنها پاسخ محبت‌های شما را آنطور که باید و شاید نمی‌دهند. (۱۱) پس از سن ۴۶ سالگی پیشرفت می‌کنید. (۱۲) انتخاب شما در هر زمینه‌ای خوب است، ولی تنها بهترین چیز را انتخاب می‌کنید. (۱۳) ممکن است در سنین جوانی عاشق کسی شوید و از لحاظ عاطفی دلبسته او شوید. (۱۴) لجوج و خودخواه هستید. (۱۵) در تصمیم‌گیری و اقدام بعد از آن شتابزده عمل می‌کنید. (۱۶) از نزدیکان خود سود مالی بدست می‌آورید. (۱۷) بعضی اوقات دوست دارید قانون را در دستان خود بگیرید و صرفنظر از امیال و دستورات دیگران راه خود را پیش خواهید گرفت.

متولدین 29 خرداد ماه

مسائل مالی متولدین ۲۹ خرداد ماه

با بهره‌گیری از هوش سرشار خود در مسائل مالی به موفقیت می‌رسید. بینش بالایی در مورد نوسانات بازار بورس و سهام دارید. به شدت به سمت سوداگری گرایش دارید و کافی است روی همین بینش بالای خود تکیه کنید تا موفق شوید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی شخصیت و رفتارتان به گونه‌ای است که باعث می‌شود دیگران احساس کنند شخص ثروتمندی هستید؛ به عبارت دیگر اهل تجمل و خودنمایی هستید. ممکن است توقع داشته باشید شانسی پول بدست آورید.

شغل متولدین ۲۹ خرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. بزرگترین مشکل شما این است که برای یک مدت طولانی به یک کار نمی‌پردازید و به همین خاطر بارها شغل خود را تغییر می‌دهید. بهتر است در زمینه‌ای کار کنید که از تخیل و خلاقیت خود به بهترین نحو استفاده کنید. مثلاً می‌توانید در زمینه تبلیغات، روزنامه نگاری، سینما، تئاتر و دکوراسیون منزل مشغول به کار شوید. به ویژه در زمینه کالاهای خارجی فروشنده خوبی می‌شوید. به خاطر توانایی بالایتان در استدلال منطقی و متقاعد ساختن دیگران، حقوقدان یا وکیل مدافع موفقی خواهید شد.  

سلامتی متولدین ۲۹ خرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. در کل از سلامتی خوبی بهره‌مند هستید و بیماری‌هایتان به راحتی درمان می‌شوند. باید سعی کنید روی ذهنتان خیلی فشار نیاورید، در غیر اینصورت ممکن است به بیماری‌های عصبی دچار شوید. دیدگاه شاد و خوش‌بینانه‌ای نسبت به زندگی دارید که باعث می‌شود سلامتی خوبی داشته باشید. باید سعی کنید خیلی روی خودتان فشار نیاورید و خواب کافی داشته باشید. نیاز است هر از چند گاهی هوایی آزاد کنید تا تجدید قوا کنید.

همسر متولدین ۲۹ خرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ سپتامبر (۲) ۲۱ نوامبر و ۲۰ دسامبر و (۳) ۲۱ مارس و ۲۰ آوریل. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۳، ۵، ۷، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) نسبت به احساسات سایر اعضای خانواده مهربان، با ملاحظه و دلسوز هستید. (۲) به خانواده خود عشق می‌ورزید و از مصاحبت با آنها لذت می‌برید. (۳) دوست دارید همسرتان لباس خوب بپوشد و شخصیت جذابی داشته باشد. (۴) در زندگی مشترکتان با مشکلاتی مواجه می‌شوید، ولی در نهایت بر تمامی آنها غلبه می‌کنید. (۵) هیجانی و رویایی هستید و بیشتر به تخیلات خود اهمیت می‌دهید و کمتر به واقعیت‌های زندگی می‌پردازید. (۶) اگرچه به زنان علاقه زیادی دارید، ولی اهل لاس زدن نیستید. (۷) آرزو می‌کنید همسرتان در جامعه بدرخشد و به جایگاه درخوری برسد.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) دوست دارید زندگی راحت و آسوده‌ای داشته باشید. (۲) دوست دارید خانه‌ای جذاب و با شکوه داشته باشید. (۳) باهوش، خوش استعداد و لایق هستید و خودتان را با شوهرتان تطبیق می‌دهید. (۴) همسر و مادری فداکار به حساب می‌آیید. (۵) با صبر و خونسردی بر تمامی سختی و مشکلات زندگی غلبه می‌کنید. (۶) به رقص و موسیقی علاقه زیادی دارید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۷، ۲۸ یا ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. به سمت اشخاص باهوش، هوشیار و کسانی که به سفر کردن و هنر علاقمند باشند، جذب می‌شوید.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۴، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۴، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های طلایی، زرد و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد و مروارید استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۱ ختم شود (برای مثال ۱، ۱۰، ۱۹، ۲۸، ۳۷، ۴۶، ۵۵، ۶۴، ۷۳ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

احترام وجهه اثرپذیری اطمینان پر جرأت بودن اشتیاق استعداد تحقیقات جامعه‌پذیری سیستماتیک عمل کردن زیرکی  

کیفیت‌های منفی

عصبی بودن عدم پشتکار غیر قابل اعتماد بودن گستاخیخودبینی لجاجت دمدمی مزاج بودن حسادت میل به ولخرجی کوته فکری گروه آرام

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-18 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :