متولدین ۲۹ آبان چه خصوصیات و ویژگی های یکسانی دارند؟

تاریخ بروزرسانی : 2016-11-19 /
گردآوری :
متولدین 29 آبان

متولدین ۲۹ آبان تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند و در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد.

متولدین ۲۹ آبان

متولدین ۲۹ آبان  تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند و در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین خورشید و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.  

29-aban

 

متولدین ۲۹ آبان خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

  (1) انسان بلند پروازی هستید و به موضوعات متنوعی علاقه دارید. (۲) در افکار و اعمالتان مستقل هستید. (۳) نیاز به تغییر مداوم و تنوع در زندگی دارید و برای یک مدت طولانی در یک شغل یا محل باقی نمی‌مانید. (۴) آرزو می‌کنید به چیزی خارق العاده در زندگی دست پیدا کنید و به همین دلیل ممکن است در کارتان سهل انگاری کنید. مطئناً این ویژگی باعث می‌شود فراز و نشیب‌های زیادی را در زندگی تجربه کنید. (۵) همیشه فعال و مجذوب کارتان هستید. (۶) می‌توانید با بهره‌گیری از قدرت و فصاحت کلام خود در گفتگو و سخن‌وری دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. (۷) عاشق هنر و زیبایی هستید و در فعالیت‌های هنری شرکت می‌کنید. (۸) تغییرات مکرری در شغل و همچنین دوستانتان وجود خواهد داشت. (۹) نسبت به زندگی خوش‌بین هستید. (۱۰) دوست دارید زمان زیادی را به تحقیق کردن اختصاص دهید. (۱۱) اراده قوی دارید و بدون تلاش زیاد به مقصودتان می‌رسید. (۱۲) هم به جنبه عملی و هم به جنبه عرفانی زندگی علاقه دارید. (۱۳) بیشتر از یک فرد معمولی ویژگی‌های انسانی از خود نشان می‌دهید. (۱۴) متواضع و روشن‌فکر هستید و رفتار مؤدبانه‌ای دارید. (۱۵) با اینحال دوست دارید نظراتتان را به دیگران تحمیل کنید. (۱۶) ممکن است در برابر آداب و رسوم اجتماعی مخالفت نشان دهید. (۱۷) زندگی شما انقلابی است و حوادث غیر منتظره‌ای در آن رخ می‌دهد. (۱۸) دارای ذهن منطقی و تحلیلی هستید و بینش عمیقی دارید. دوست دارید با نظرات دیگران مخالفت کنید و با آنها به بحث و جدل بپردازید. همین مسئله باعث دشمنی و سوء تفاهم دیگران می‌شود. (۱۹) در گفتگو با دیگران خیلی نزاکت ندارید و بی‌جهت پر حرفی می‌کنید. (۲۰) پر جرأت و در عین حال تندخو هستید. (۲۱) آماده هستید برای ارضای هوس‌هایتان هر خطری را به جان بخرید. (۲۲) در هنگام محبت کردن به دیگران احساس شادی می‌کنید. (۲۳) طبیعتی بانشاط، شاد و بشاش دارید و فرد خوش‌بینی هستید. (۲۴) به شما توصیه می‌شود کار کردن با دیگران را یاد بگیرید تا از آنها سود ببرید و تصویری که از شما در ذهن همکارانتان وجود دارد را بهبود بخشید.    

مسائل مالی متولدین ۲۹ آبان

  در مسائل مالی با فراز و نشیب‌های زیادی روبرو خواهید شد که عمدتاً به خاطر تندروی و انجام کارهایی فراتر از حد توانتان است. ولی با اینحال به خاطر شخصیت جذاب خود، تأثیر زیادی روی دیگران بخصوص جنس مخالف می‌گذارید. توانایی بدست آوردن پول را دارید، ولی ممکن است در مدت فعالیت شغلی، دشمنان زیادی داشته باشید. اگرچه به خاطر اشتیاق بیش از حد فرد ولخرجی هستید، ولی درآمد کافی برای یک زندگی تجملی بدست می‌آورید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی رفتارتان به گونه‌ای است که دیگران احساس خواهند کرد که شخص ثروتمندی هستید. به قماربازی گرایش دارید و اگر این میل خود را به موقع کنترل نکنید، احتمال دارد ضرر زیادی کنید.  

شغل متولدین ۲۹ آبان

  امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به خاطر بلند پروازی و شتابزدگی به سختی می‌توانید برای مدت طولانی به یک شغل بپردازید. در مشاغلی که بتوانید از توان فکری و سایر توانایی‌هایتان بیشترین استفاده را کنید، موفق می‌شوید. به همین خاطر می‌توانید در زمینه تبلیغات، کار روزنامه، صنعت سینما و نمایش تئاتر مشغول به کار شوید. می‌توانید استعداد خود را در زمینه دکوراسیون منزل نشان دهید. به خاطر توانایی بالایی که در تجزیه و تحلیل مسائل و سخن‌وری دارید، بهتر می‌توانید به حرفه‌های مرتبط با کشورهای خارجی مثل سفیر، فرستاده سیاسی یا بازرگانی در زمینه واردات و صادرات بپردازید. یک رهبر مادرزادی هستید و می‌توانید رئیس سازمان‌های مختلف شوید. به همین اندازه جراح، جواهر شناس یا متخصص برق موفقی می‌شوید.  

سلامتی متولدین ۲۹ آبان

  نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. رویهمرفته از سلامتی خوبی بهره می‌برید و به راحتی از بیماری‌هایی که به آنها مبتلا می‌شوید رها می‌شوید. بسیار سرزنده هستید و بنیه فیزیکی بسیار خوبی دارید. با اینحال، معمولاً فشار زیادی روی شما وارد می‌شود و باید سعی کنید خیلی روی خودتان فشار نیاورید. تلاش بیش از حد ممکن است باعث تب شود. بزرگترین خطر برای سلامتی شما به فشار خون بالا، بیماری قلبی یا سکته بر می‌گردد. باید سعی کنید رژیم غذایی ساده‌ای داشته باشید و از همه مهمتر از مصرف الکل و هر گونه داروهای تحریک کننده پرهیز نمایید. احتمال دارد از امراض مربوط به گلو، ریه‌ها و همچنین برنشیت رنج ببرید. هرگز در آب و هوای سرد و مرطوب زندگی نکنید.  

همسر متولدین ۲۹ آبان

  بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ آگوست (۲) ۲۱ فوریه و ۲۰ آوریل و (۳) ۲۱ نوامبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۲، ۴، ۵، ۷، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۹، ۲۰، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۸، ۲۹ و ۳۱٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

  (1) از سلامتی خوب و گردش خون قوی برخوردار هستید که باعث می‌شود در زندگی مشترکتان هوسران و پر اشتیاق باشد. (۲) شیفته خانواده و بچه‌هایتان هستید و دوست دارید فضایی صمیمی در خانه حاکم باشد. (۳) از همسرتان می‌خواهید در جامعه بدرخشد. (۴) همسرتان معمولاً خود را با شما تطبیق می‌دهد. (۵) بسیار هیجانی و رویایی هستید و بیشتر خیال‌پردازی می‌کنید و کمتر به حقایق زندگی توجه می‌کنید. (۶) اصلی‌ترین مشکل زندگی مشترکتان این است که همسرتان باید عشق فیزیکی شما را ارضا کند. (۷) به سختی می‌توانید مخالفت دیگران را تحمل کنید، ولی در نهایت با این مسئله کنار می‌آیید. (۸) علیرغم بخشنده بودن، دیکتاتور و تندخو هستید و از اعضای خانواده خود انتظار دارید به ساز شما برقصند.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

  (1) همسری شگفت‌انگیز برای مردی بلند پرواز به حساب می‌آیید. (۲) به شوهرتان در حرفه‌اش کمک می‌کنید. (۳) به شوهری هوسران، دارا و با ویژگی‌های قوی مردانه نیاز دارید تا شما را ارضا کند. (۴) در گفتگو با دیگران شوخ طبع و زیرک هستید و شخصیت اجتماعی شکوهمندی دارید. (۵) خلق و خوی اجتماعی دارید. به همین خاطر گروهی از دوستان و افراد دیگر برای بازدید به خانه شما می‌آیند. (۶) علاقه زیادی به موضوعات مختلف دارید. (۷) خیلی به آداب و رسوم اجتماعی پایبند نیستید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

  ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷، ۹ یا ۱۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. از افراد پر جرأت، شجاع، فعال و پر اشتیاق خوشتان می‌آید.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

  روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۴ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۴ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های طلایی، زرد، پرتقالی و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت، زمرد و حجرالقمر استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۱ ختم شود (برای مثال ۱، ۱۰، ۱۹، ۲۸، ۳۷، ۴۶، ۵۵، ۶۴، ۷۳ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

  کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

خوش استعداد بودن اراده قوی استعداد تحقیقات دانش و اشتیاق اجتماع‌پذیری اقتدار شجاعت عزت نفس  

کیفیت‌های منفی

  شتابزدگی ناپایداری عدم نزاکتدر گفتگو تندخو کوته فکری    

برچسب ها: