متولدین ۲۸ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۸ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۸ مرداد ماه , استعداد تحقیقات دارید و دوست دارید موضوع را به صورت سیستماتیک مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید.

متولدین ۲۸ مرداد ماه

متولدین ۲۸ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۱ و سیاره خورشید هستند. ماه آگوست در قلمروی خورشید نیز قرار دارد. ماه آگوست هشتمین ماه سال است و از طرفی عدد ۸ نیز به سیاره زحل تعلق دارد. بنابراین هم خورشید و هم زحل تأثیر دو چندانی روی شما دارند.

متولدین ۲۸ مرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) دارای ویژگی‌هایی مثل ابتکار، فعالیت، انرژی، اشتیاق، هنر و استعداد درخشان هستید. (۲) انسان خودجوشی هستید. (۳) از زندگی خود لذت می‌برید. (۴) به خاطر تأثیر سیاره زحل، تا حدودی نسبت به عواقب کار محتاط هستید و به همین خاطر ممکن است در تصمیم‌گیری تأخیر کنید. (۵) با تکیه بر هوشیاری، فعال بودن و استقلال خود به موفقیت می‌رسید و می‌توانید خودتان را با محیط اطراف تطبیق دهید. (۶) اگرچه روابط اجتماعی وسیعی دارید، ولی به خاطر تأثیر سیاره زحل از صمیم قلب احساس تنهایی می‌کنید. دوستان و نزدیکانتان معنی این تنهایی را درک نمی‌کنند. (۷) یک هنرمند مادرزادی هستید و در زمینه‌های مختلفی استعداد دارید. (۸) بینش قوی شما باعث می‌شود به راحتی ویژگی‌های طبیعی دیگران را درک کنید. (۹) مهارت زیادی در دوست پیدا کردن دارید و به آنها احترام می‌گذارید. (۱۰) اراده شما پولادین است.

متولدین ۲۸ مرداد ماه

(۱۱) در افکار و اعمالتان مستقل هستید و اعتقادات راسخی دارید. (۱۲) برای نقش رهبری ساخته شده‌اید و دوست ندارید از دیگران پیروی کنید. (۱۳) اگرچه اجتماعی هستید، ولی نظرات عجیبی در مورد وظایف و آداب و رسوم اجتماعی دارید. (۱۴) همیشه دلتان جوان باقی می‌ماند، زیرا ایده‌ها و طرح‌های جدیدی در ذهن خود می‌پرورانید. (۱۵) ذاتاً انسان شاد، خوشحال و بشاشی هستید و دیدگاه خوش‌بینانه‌ای نسبت به زندگی دارید. (۱۶) شخصیت دوگانه‌ای از خود نشان می‌دهید؛ از یک سو اهل عمل و از سوی دیگر آرمان‌گرا هستید. (۱۷) بعضی اوقات لجوج و خودخواه می‌شوید. (۱۸) به سمت مذهب گرایش دارید، ولی تعصبی و خرافاتی نیستید. (۱۹) به علوم رمزی علاقه دارید و می‌توانید با بینش طبیعی خود کارهای شگفت‌انگیزی کنید. (۲۰) خلاقیت بالایی دارید و ممکن است دست به اختراعاتی بزنید. (۲۱) ویژگی‌های طبیعی انسان را به خوبی می‌توان در شما دید. (۲۲) ایده‌های جدید بیشتر از پول برایتان جذاب هستند.

ویژگی های متولدین ۲۸ مرداد ماه

(۲۳) سیاره خورشید باعث افزایش قدرت فکری شما می‌شود و به همین دلیل به سمت حرفه‌هایی جذب می‌شوید که در آنها نیاز به فعالیت ذهنی بالا است. (۲۴) با سفر کردن می‌توانید افق‌های جدیدی را به روی خود بگشایید. (۲۵) استعداد نویسندگی در زمینه ادبیات و همچنین روزنامه نگاری دارید و با روزنامه‌ها و نشریات در ارتباط خواهید بود. (۲۶) شجاعت، نوآوری و رهبری جزء ویژگی‌های اصلی شما هستند که شما را از دیگران متمایز می‌سازند. (۲۷) سلیقه شما در هر زمینه‌ای خوب است و تنها زیباترین چیز را انتخاب می‌کنید. (۲۸) در روابط دوستی خود ثبات و مداومت زیادی ندارید. (۲۹) عیب‌های خود را می‌دانید و سعی می‌کنید با خودتان در این زمینه صادق باشید. (۳۰) به شدت مغرور، مصمم، رک‌گو و بی‌پرده هستید، اگرچه تا حدودی شتابزده و تند مزاج هستید. (۳۱) رک‌گویی شما باعث می‌شود دشمنانی برایتان ایجاد شود. (۳۲) از دوست خود در برابر تمامی مشکلات حمایت می‌کنید؛ تنها خیانت، بی‌وفایی یا حیله‌گری است که قادر است روح سربلند شما را در هم بشکند.

خصوصیات متولدین ۲۸ مرداد ماه

(۱) ذاتاً بسیار فعال، پر انرژی و با اشتیاق هستید. (۲) استعداد تحقیقات دارید و دوست دارید موضوع را به صورت سیستماتیک مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. (۳) سریع تصمیم‌گیری می‌کنید و همیشه دوست دارید روی پروژه‌های واقعی کار کنید و مجذوب آن باشید. (۴) به ورزش‌هایی مثل اسب سواری، تیر اندازی و سایر بازی‌های پهلوانی علاقه دارید. (۵) در مسائل عشقی شتابزده و عجول عمل می‌کنید و در نهایت کارتان به دعوا کشیده می‌شود. (۶) می‌توانید اسرار کسانی که به شما اعتماد می‌کنند را محرمانه نزد خود نگه دارید. (۷) عدد ۱۹ نویدبخش موفقیت، صداقت و خوشبختی است. (۸) خیلی لجوج هستید و به همین خاطر دیگران به سختی می‌توانند با شما همکاری کنند. (۹) اهل عیبجویی از دیگران هستید و می‌توانید حتی عیب‌های جزئی دیگران را پیدا کنید. (۱۰) از طریق نوشتن بهتر از سخن گفتن می‌توانید خودتان را ابراز نمایید.  

مسائل مالی متولدین ۲۸ مرداد ماه

در مسائل مالی فرد خوش شانسی به حساب می‌آیید، اگرچه به خاطر شخصیت پر اشتیاق خود ممکن است ولخرج باشید. درآمد کافی برای یک زندگی تجملی در زندگی خواهید داشت. ممکن است زیاد ثروت جمع نکنید، ولی شخصیت و رفتارتان به گونه‌ای است که دیگران احساس می‌کنند شخص ثروتمندی هستید. بعضی مواقع وسوسه می‌شوید به سمت قماربازی بروید و اگر نتوانید به موقع جلوی این میلتان را بگیرید، ممکن است ضرر زیادی کنید.

شغل متولدین ۲۸ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. بزرگترین مانعی که بر سر راهتان وجود دارد این است که برای یک مدت طولانی به یک شغل نمی‌پردازید. اگر نموداری از زندگی شغلی شما ترسیم شود، در هر سه سال تغییر قابل توجهی را خواهیم دید. بهتر است حرفه‌ای انتخاب کنید که بتوانید از تخیل و خلاقیت بالای خود به بهترین نحو استفاده کنید. مثلاً می‌توانید در زمینه تبلیغات، روزنامه نگاری، سینما، تئاتر و دکوراسیون منزل شاغل باشید. فروشنده و همچنین مسئول روابط عمومی خوبی خواهید بود.

متولدین 28 مرداد ماه

سلامتی متولدین ۲۸ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. ممکن است در سال‌های اولیه زندگی از دردهای کوچکی مثل تب، روماتیسم، التهاب خونی، دمل بزرگ و جوش رنج ببرید. ولی از ۲۸ سالگی به بعد از اینگونه بیماری‌ها رها می‌شوید و سلامتی و تندرستی خود را باز خواهید یافت. ممکن است دچار ضربان قلب نامنظم شوید و همین مسئله روی گردش خون شما تأثیر می‌گذارد. غم یا اضطراب طولانی مدت بیشتر از هر چیز دیگری برای سلامتی شما زیان آور است. باید سعی کنید همیشه نسبت به زندگی بانشاط و خوش‌بین باشید تا سلامتی خود را همواره حفظ نمایید. هر از چند گاهی لازم است هوایی عوض کنید و تجدید قوا نمایید.

همسر متولدین ۲۸ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ آگوست (۲) ۲۱ نوامبر و ۲۰ دسامبر و (۳) ۲۱ مارس و ۲۰ آوریل. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۵ و ۷٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) آرزو دارید همسرتان در جامعه بدرخشد و باعث سربلندی شما شود. (۲) انسان مهربان و دوست داشتنی هستید. (۳) از اعضای خانواده توقع دارید به ساز شما برقصند و هیچ گونه بی‌احترامی را تحمل نخواهید کرد. (۴) به احساسات دیگران احترام می‌گذارید و با همسر و اعضای خانواده همانگونه محترمانه رفتار می‌کنید که با غریبه‌ها هستید. (۵) بی‌تفاوتی شما باعث می‌شود همسرتان بعضی مواقع احساس کند نسبت به امور خانواده کم توجه هستید. (۶) خواسته‌های عجیب و غریبی از همسر و بچه‌های خود دارید. (۷) ممکن است با زن دیگری غیر از همسرتان رابطه برقرار کنید، ولی این رفتار را از سوی همسرتان به هیچ وجه تحمل نمی‌کنید و خیلی نسبت به او بدگمان هستید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) دوست داشتنی هستید و با آراستگی، وقار و اجتماعی بودن خود دوستان زیادی جمع می‌کنید. (۲) خانه دار ماهری هستید و برای یک مرد پر انرژی و پر اشتیاق همسری ایده‌آل خواهید بود. (۳) ذاتاً انسان صبور و فداکاری هستید و غم و غصه‌ها را درون خود می‌ریزید و بروز نمی‌دهید. (۴) بسیار هوسران هستید و به شوهری با ویژگی‌های قوی مردانه نیاز دارید تا طبیعت رومانتیک شما را ارضا کند.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷ یا ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. همچنین به سمت اشخاص با اعتماد به نفس، قدرتمند، با استعداد، مصمیم و علاقمند به تحقیق گرایش دارید.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های طلایی، زرد، ارغوانی و پرتقالی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت، توپاز و کهربا استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۱ ختم شود (برای مثال ۱، ۱۰، ۱۹، ۲۸، ۳۷، ۴۶، ۵۵، ۶۴، ۷۳ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

بینش اراده قوی تکاپو عزم راسخ اقتدار اعتماد به نفس عزم راسخ استعداد تحقیق اشتیاق هوش سخاوت عاشق زندگی اجتماعی

کیفیت‌های منفی

تنهایی کوته فکری گستاخی خودخواهی حسادت میل به ولخرجی خودنمایی لجاجت گروه آرام

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-08-18 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :