متولدین ۲۸ دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۸ دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۸ دی ماه ژانویه تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد.

متولدین ۲۸ دی ماه

متولدین ۲۸ دی ماه ژانویه تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین سیاره زحل تأثیر دو چندانی روی شما دارد.

متولدین 28 دی ماه

 

متولدین ۲۸ دی ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) منضبط، ثابت قدم، وظیفه‌شناس و وفادار هستید. (۲) انسان متینی هستید و انزوا را ترجیح می‌دهید. (۳) عاشق موسیقی کلاسیک و بیشتر نوع مالیخولیایی آن هستید. (۴) به سمت هنر و اشیای هنری جذب می‌شوید؛ علاقه زیادی به مناظر، چشم اندازهای طبیعی و گل‌ها دارید. (۵) ذهن متوازنی دارید و به هر دو بعد مسئله می‌نگرید. (۶) انسان خردمند و عاقلی هستید، ولی با اینحال بدبین نیز می‌باشید. (۷) خیلی نگران آینده هستید و به همین دلیل بسیار بادقت تصمیم‌گیری می‌کنید. (۸) اشتیاق زیادی ندارید و غمگین و افسرده به نظر می‌رسید. (۹) با اینحال، بلند پرواز و با پشتکار هستید.    

خصوصیات متولدین ۲۸ دی ماه

(۱۰) می‌توانید برای رسیدن به اهداف مطلوبتان تلاش زیادی کنید. (۱۱) شکاک هستید و همه چیز را تجزیه و تحلیل می‌کنید. (۱۲) خلاق و سودمند و در عین حال سلطه طلب هستید. (۱۳) بیشتر اوقات دیگران در مورد شما دچار سوء تفاهم می‌شوند. (۱۴) معمولاً از صمیم قلب احساس تنهایی می‌کنید. (۱۵) مشکلات افراد ضعیف و ستمدیده را درک می‌کنید و رفتار صمیمانه‌ای با آنها دارید. (۱۶) به طور مادرزادی مدیر خوبی هستید و می‌توانید دیگران را مشغول نگه دارید. (۱۷) بازی جوانمردانه را می‌ستایید. (۱۸) به خوبی نام‌ها و مکان‌ها را به خاطر می‌سپارید.   برای اداره و سازماندهی بسیاری از امور زندگی، به توان، نیرو و قدرت بالا نیاز است و شما نیز به طور قابل توجهی از آنها بهره‌مند هستید. می‌توانید به راحتی روی مسائل مالی خود مدیریت کنید و در این زمینه بادقت، صادق و کارآمد هستید. هنگامی که دیگران به کمک نیاز داشته باشند به سمت شما می‌آیند، زیرا به خوبی سختی‌های آنها را درک می‌کنید و علل مشکلاتشان را می‌دانید.   همواره مشتاق رسیدن به پست‌های مهم و معتبر هستید. ولی نباید اجازه دهید دیگران بار مسئولیت خود را روی دوش شما بگذارند و خودشان سود ببرند. همیشه سخت کوش هستید و ساعت‌ها کار می‌کنید. به همین خاطر دیگران از شما الگو می‌گیرند. این ویژگی باعث می‌شود که دیگران به ندرت برایتان کاری انجام دهند. بعضی اوقات، احساس افسردگی و ناراحتی می‌کنید و برای لحظاتی کاملاً ناامید می‌شوید و پیش خود فکر می‌کنید آیا زندگی ارزش این همه سختی را دارد. توصیه می‌شود در چنین مواقعی از مصاحبت با دیگران دوری نکنید، بلکه سعی کنید در فعالیت‌های اجتماعی حضور داشته باشید.  

متولدین ۲۸ دی ماه

(۱) مؤسس و متفکر شایسته‌ای هستید. (۲) ذهن خلاق و سازنده‌ای دارید. (۳) صلح دوست و بشردوست هستید. (۴) به سمت علوم رمزی و عرفان جذب می‌شوید. (۵) شجاع و مغرور هستید. (۶) بسیار فردگرا هستید. (۷) هوش سرشاری دارید. (۸) گهگاه نسبت به خطایی که از دیگران سر می‌زند بخشنده هستید، ولی مواقعی نیز پیش می‌آید که سخت‌گیر می‌شوید. (۹) به تحقیقات و کسب دانش علاقه دارید. (۱۰) ترسو بودنتان بعضی مواقع شما را شوکه می‌کند، زیرا به رهبری کردن عادت کرده‌اید و بعضی مواقع این حقیقت را فراموش می‌کنید که در اعماق وجودتان انسان حساسی هستید و ممکن است زمانی این ویژگی‌ها پدیدار شوند. اگر نهایت تلاش خود را انجام دهید، تقریباً هیچ چیز وجود ندارد که نتوانید به آن دست پیدا کنید. از طریق ایده‌ها و طرح‌هایتان و عرضه آنها به جهانیان موفق می شوید.    

مسائل مالی متولدین ۲۸ دی ماه

ویژگی عجیب عدد ۸ این است که باعث تأخیر در تمامی زمینه‌ها می‌شود. طبیعتاً در مسائل مالی نیز وضعیت همین گونه خواهد بود و خیلی دیر به ثبات مالی می‌رسید. باید سخت تلاش کنید، ولی به ندرت می‌توانید ثروت جمع کنید و پولدار شوید. به همین خاطر باید سعی کنید عدد ۸ در زندگی شما نقش بازی نکند. در عوض هنگامی که می‌خواهید حرکات مهمی صورت دهید یا تصمیمات مهمی بگیرید، عدد ۳ یا ۷ را انتخاب کنید. به هر حال، اگر تجربه نشان داد عدد ۸ برایتان خوش یمن است، می‌توانید همچنان تنها از این عدد استفاده کنید. اگر عدد ۸ برایتان شانس به همراه بیاورد، دستیابی به ثروت و موفقیت دور از دسترس نخواهد بود. در اینصورت می‌توانید شانس خود را در بخت آزمایی‌ها و مسابقات اسب سواری با این عدد امتحان کنید.  

شغل متولدین ۲۸ دی ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. موضوعاتی که برای شما مناسب است، شامل علوم رمزی، شیمی، فیزیک، پزشکی و ریاضیات پیشرفته است. می‌توانید در صنایعی از قبیل معادن زغال سنگ و الوار و همچنین شرکت‌های ساختمانی موفق باشید. حسابدار و مدیر خوبی خواهید شد. همچنین می‌توانید به کارهای تحقیقاتی بپردازید. نویسنده خوبی می‌شوید. در شرکت‌های راه آهن و حمل و نقل، شایستگی لازم برای عهده‌دار شدن پست‌های مهم را دارید.  

سلامتی متولدین ۲۸ دی ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. عصبی بودن و تحریک‌پذیری، تهدید کننده‌های اصلی سلامتی شما به حساب می‌آیند. همچنین از ناحیه ساق، دندان و گوش دچار مشکلاتی می‌شوید. فلج و روماتیسم نیز در مورد شما محتمل است. ممکن است به بیماری صفراوی مبتلا شوید و بسیاری از اوقات از افسردگی مزمن رنج می‌برید. نکته شگفت‌انگیز در مورد شما این است که ویژگی‌های تأخیر اندازی عدد ۸ در مورد بیماری‌هایتان نیز دیده می‌شود و زمان زیادی لازم است تا از آنها بهبود پیدا کنید. مستعد واریس و مستعد هستید، زیرا تحت سلطه عدد ۸ قرار دارید.  

همسر متولدین ۲۸ دی ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه (۲) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر و (۳) ۲۱ دسامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) خیلی سخت می‌توانید همسر مورد علاقه خود را انتخاب کنید. (۲) ممکن است ازدواج خود را عقب بیندازید و خیلی دیر ازدواج کنید. (۳) انزوا را به همنشینی با دیگران ترجیح می‌دهید و اغلب زندگی مشترک خوبی ندارید. (۴) دیدگاه‌های بسیار محافظه کارانه‌ای دارید و به زن خود اجازه نمی‌دهید لباس‌های مد روز بپوشد. (۵) با این وجود، نسبت به زن خود ملاحظه کار هستید و همانگونه که با غریبه‌ها مؤدبانه برخورد می‌کنید، با او نیز اینچنین هستید. (۶) برای اینکه زندگی مشترک سعادتمندی داشته باشید، بهتر است همسری را انتخاب کنید که علاقه زیادی به مطالعات جدی داشته باشد.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) در کارتان شایسته و سیستماتیک هستید. (۲) از زندگی خانوادگی خود لذت می‌برید و دوست دارید برای بچه‌هایتان و تحقق بلند پروازی شوهرتان فداکاری کنید. (۳) کمتر صمیمیت، عواطف و لطافت زنانگی در شما دیده می‌شود. (۴) به خاطر خلق و خوی اجتماعی، همواره افراد زیادی برای بازدید به خانه شما می‌آیند. (۵) از شیوه‌های منسوخ خوشتان نمی‌آید. (۶) از شما به عنوان همسری خوب قدردانی به عمل می‌آید. (۷) علاقه زیادی دارید با مردها روابط دوستی برقرار کنید. (۸) شتابزده هستید و همین مسئله باعث می‌شود در مسائل عشقی ناامید شوید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، جمعه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری، آبی سیر، ارغوانی و بنفش استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت کبود، مروارید و لعل استفاده کنید؛ البته می‌توانید چشم گربه‌ای و لعل بنفش را نیز انتخاب کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۸ ختم شود (برای مثال ۸، ۱۷، ۲۶، ۳۵، ۴۴، ۵۳، ۶۲، ۷۱ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

اقتدار روشمند بودن عصبی بودن عملی بودن ثبات سیستماتیک بودن پشتکار  

کیفیت‌های منفی

عیبجویی کینه جویی تنبلی تأخیر در امور زندگی تنهایی سلطه طلبی خودخواهی  

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-16 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :