متولدین ۲۸ آذر | چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۸ آذر | چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۸ آذر تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد.

متولدین ۲۸ آذر

متولدین ۲۸ آذر تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین مریخ و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

 

متولدین ۲۸ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) به خاطر تأثیر سیاره مریخ، بسیار پرتکاپو، شجاع، پر جرأت و چابک هستید. (۲) با مشکلات زندگی می‌جنگید. (۳) عادت دارید از دیگران عیبجویی کنید. (۴) می‌توانید با تمامی اتفاقات و شرایط نامساعد زندگی مقابله کنید. (۵) هرگز شکست را نمی‌پذیرید؛ یا پیروز می‌شوید و یا کشته می‌شوید. (گفته می‌شود امپراطور بزرگ، ناپلئون بناپارت به عدد شناسی معتقد بوده است و سپاهی مریخی تشکیل داد. یعنی سربازان او متولدین تاریخ‌هایی بودند که تحت سلطه سیاره مریخ قرار داشتند.) (۶) در گفتگو کردن خیلی با نزاکت و مؤدب نیستید. البته نیت شما خوب است و نباید این رفتارتان را بد تعبیر کرد. (۸) بعضی مواقع در فکر و عمل خود شتابزده هستید. (۹) ممکن است بدون فکر کافی به معاملات جدید بپردازید. (۱۰) آتشی مزاج و دلیر هستید و عواطف ظریف در شما دیده نمی شود. (۱۱) متوجه اشتباهات خود می‌شوید، ولی شهامت پذیرفتن آنها را ندارید. (۱۲) غرور بیجا دارید. (۱۳) تا زمانی که به اهداف خود نرسیده‌اید دست از کار نمی کشید. (۱۴) باید از انتقاد کردن پرهیز کنید و مواظب حرف زدن خود باشید. در غیر اینصورت اثرات مضر آن متوجه خودتان خواهد شد. (۱۵) شیفته انواع بازی‌ها و ورزش‌های قدرتی هستید. (۱۶) هوس‌های جنسی قوی دارید و آماده انجام هر کاری برای ارضای آنها هستید. (۱۷) شخصی شجاع هستید و از دعوا نمی هراسید. (۱۸) نسبت به افراد ضعیف دلسوز و باملاحظه می‌باشید. (۱۹) در هنگام مهر ورزیدن به دیگران از صمیم قلب احساس شادی می‌کنید.    

خصوصیات و ویژگی‌های شما

  (20) از این توانایی دورنی بهره‌مند هستید که باعث شفای بیماران شوید. (۲۱) اگرچه کم حوصله می‌باشید، ولی به خاطر تأثیر سیاره مشتری می‌توانید عصبانیت خود را کنترل کنید. (۲۲) به شیوه‌ای مناسب و با اخلاق عقاید خود را بیان می‌کنید. (۲۳) به کودکان و حیوانات علاقه زیادی دارید. (۲۴) نسبت به دوستان خود فداکار می‌باشید و در صورتی که نیاز داشته باشند حاضر هستید هر کاری را برای کمک کردن به آنها انجام دهید. (۲۵) به سمت موضوعات عرفانی جذب می‌شوید. (۲۶) به قانون پایبند می‌باشید. (۲۷) می‌توانید پست‌های پر مسئولیت و معتبر را عهده‌دار شوید. (۲۸) بلند پروازی، رهبری، مذهب و وجهه ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند. (۲۹) حس روانی غیر عادی دارید و ممکن است حتی تجربیات اسرار آمیز نیز داشته باشید. (۳۰) سفر کردن باعث وسیع شدن دیدگاهتان می‌شود و می‌تواند نقش مهمی در زندگی شما بازی کنید. (۳۱) سفرهای زیادی خواهید کرد و این مسئله باعث بردباری، دلسوزی و عشق به جهانیان می‌شود. (۳۲) فکور و سخت کوش هستید و طرز تفکر بازتابی دارید. (۳۳) بسیاری از افکار و نظرات شما نسبت به اطرافیانتان پیشرفته‌تر است و دوستانتان برای حل مشکلات خود به سوی شما می‌آیند تا به آنها راهنمایی و توصیه کنید. در انجام مسئولیت‌ها و تعهدات خود به ویژه از لحاظ مالی و نسبت به دوستان و فرزندان خود باید احتیاط کنید. (۳۴) به بعضی چیزها به شدت عشق می‌ورزید، ولی در عین حال از بعضی چیزها نیز متنفر هستید.  

متولدین ۲۸ آذر

(۱) بسیار نجیب و روشن فکر هستید. (۲) نسبت به دوستان خود صادق هستید و در تمامی امور به موفقیت نایل می‌شوید. (۳) باید مراقب دشمنانتان باشید. (۴) زمانی که کارتان به دادگاه کشیده می‌شود، قربانی بی‌عدالتی می‌شوید. (۵) باید مراقب شریک خود باشید، در غیر اینصورت نتایج ناشی از عمل او متوجه شما می‌شود. (۶) استحکام و اراده‌ای قوی دارید که به شما در غلبه بر مشکلات یاری می‌رساند. (۷) سلامتی خوب شما باعث می‌شود هوسران باشید. (۸) از پدر خود ارث می‌برید. (۹) خردمند و زیرک هستید و تلاش زیادی می‌کنید که درست قضاوت کنید. (۱۰) مسائل خانوادگی همیشه روی تصمیمات شما تأثیر می‌گذارند. (۱۱) از تجارب گذشته خود برای تصمیم‌گیری و عمل صحیح در آینده استفاده مناسبی نمی کنید. (۱۲) از حافظه‌ای خوب بهره‌مند هستید و حتی رویدادهای کوچک گذشته را به خاطر می‌آورید.    

مسائل مالی متولدین ۲۸ آذر

در مسائل مالی خوش شانس هستید و بیشتر از یک فرد متوسط پول در می‌آورید. در خرج کردن به ویژه برای معشوق خود دست و دلباز هستید. از تمامی امکانات رفاهی که بتوان با پول آنها را خرید برخوردار می‌باشید.  

شغل متولدین ۲۸ آذر

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. در تمامی زمینه‌ها می‌توانید موفق باشید. ولی در زمینه ارتش و حرفه‌هایی که بتوانید در آنها از تکاپوی زیاد و شجاعت خود بیشتر بهره بگیرید، بیشتر پیشرفت خواهید کرد. در ارتش به پست‌های بزرگی دست پیدا می‌کنید. در سیاست نیز فرد برجسته‌ای خواهید شد و در زمینه تجارت از خود دلاوری و پشتکار زیادی نشان می‌دهید. به عنوان پزشک یا شیمیدان نیز موفق خواهید بود. در کار آهن و فولاد و همچنین ساخت و ساز عملکرد خوبی خواهید داشت.  

همچنین بخوانید :  فال ابجد زن متولد تير
سلامتی متولدین ۲۸ آذر

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. در اوایل زندگی کاملاً از تمامی بیماری‌های جدی بهبود پیدا می‌کنید، ولی در سن چهل سالگی احتمالاً تغییرات قابل توجهی در وضعیت سلامتی شما رخ می‌دهد. اگر در این دوره زمانی چهل ساله بیشتر روی خودتان به ویژه از لحاظ رژیم غذایی کار کنید خود را برای چهل سال دیگر بیمه می‌کنید. اگر چنین کاری نکنید از ناحیه کبد، کلیه ها، بواسیر و گلو دچار بیماری خواهید شد. برونشیت، التهاب حنجره و تب نیز سایر بیماری‌ها می‌باشند. خیلی زیاد کارتان به جراحی کشیده می‌شود.  

همسر متولدین ۲۸ آذر

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس، (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ آگوست و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید:۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) انسانی بلند پرواز هستید و انتظارات زیادی از همسرتان دارید. (۲) از همسرتان می‌خواهید جذاب باشید و آداب و رسوم اجتماعی را رعایت کند تا بتوانید به او افتخار کنید. (۳) به راحتی با بچه‌های خود هم صحبت می‌شوید. (۴) سلامتی خوبی دارید که از شما فردی هوسران و با اشتیاق در زندگی مشترک می‌سازد. (۵) از زن خود می‌خواهید در برابر نیازهای فیزیکی شما تسلیم باشد. (۶) به خانواده و بچه‌های خود علاقه زیادی دارید و دوست دارید فضایی صمیمی در خانه حاکم باشد. (۷) تصویری عاشقانه از همسرتان در ذهن خود دارید. (۸) معمولاً نسبت به زن خود بدگمان هستید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) می‌توانید همسری شگفت‌انگیز برای مردی بلند پرواز باشید. (۲) به شوهر خود در حرفه‌اش یاری می‌رسانید. (۳) در گفتگو شوخ طبع و زیرک هستید و ظاهر اجتماعی شگفت‌انگیزی دارید. (۴) اگر با مردی هوسران و دارا ازدواج کنید خوشبخت می‌شوید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۶، ۷، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۶، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸، ۲۹ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، قرمز و زرد استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، مروارید، یاقوت، حجر الدم و لعل استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۹ ختم شود (برای مثال ۹، ۱۸، ۲۷، ۳۶، ۴۵، ۵۴، ۶۳، ۷۲ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:     کیفیت‌های مثبت       دلسوزی به دیگران تکاپو شجاعت و جرأت هوس‌های سالم نجابت وجهه احترام قدرت شفابخشی معنوی اراده قوی      

کیفیت‌های منفی

گستاخک وته فکری بی صبری سلطه طلبی لجاجت        

تاریخ بروزرسانی : 2016-12-18 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو