متولدین ۲۷ اسفند ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۷ اسفند ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۷ اسفند ماه تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند.

متولدین ۲۷ اسفند ماه

متولدین ۲۷ اسفند ماه تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند. ماه مارس در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین زحل و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۷ اسفند ماه  خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) هر دو سیاره زحل و مشتری روی شما تأثیر می‌گذارند، ولی تأثیر سیاره زحل بیشتر است. با این وجود، سیاره مشتری باعث می‌شود خیلی افراطی عمل نکنید. (۲) به خاطر طبیعت بلند پروازتان (که به خاطر سیاره مشتری است)، از اتفاقات ناخوشایند ناشی از تأثیر سیاره زحل در امان خواهید بود. (۳) منضبط، سخت کوش، ثابت قدم و وظیفه‌شناس هستید. (۴) بامتانت هستید و دوست دارید جایی با خودتان خلوت کنید. (۵) می‌توانید به هر دو بعد مسئله نگاه کنید. (۶) علیرغم اینکه دوست دارید منزوی باشید، بسیاری از اوقات احساس تنهایی باعث می‌شود به دنبال همدم باشید. (۷) بسیاری از اوقات دیگران در مورد شما دچار سوء تفاهم می‌شوند و سخنانتان را به اشتباه تعبیر می‌کنند. (۸) موسیقی کلاسیک ولی بیشتر از نوع مالیخولیایی آن را دوست دارید. (۹) مجذوب مناظر، چشم اندازهای طبیعی و گل‌ها هستید. (۱۰) در مقایسه با متولدین ۱۷ و ۲۶ مارس، زیرک و دارای ذهن سیاسی هستید. (۱۱) فعال و توانا هستید و بعضی اوقات سلطه طلب می‌شوید. (۱۲) نسبت به افراد فقیر و ناتوان دلسوز هستید. (۱۳) یک مؤسس و مدیر مادرزادی هستید و از این توانایی بهره‌مند هستید که کار را از طریق دیگران انجام دهید. (۱۴) بازی جوانمردانه را می‌ستایید و حاضر هستید برای تحقق آن هر بهایی را بپردازید. (۱۵) هر چند وقت یکبار غم و غصه به سراغتان می‌آید، ولی با نیروی اراده و عزم راسخ و حفظ بلند پروازی خود، سرانجام بر تمامی آنها غلبه می‌کنید. (۱۶) اشخاص ضعیف و ستمدیده برای توصیه و آرامش ذهنی به سمت شما می‌آیند و شما نیز با روی گشاده با آنها برخورد می‌کنید. (۱۷) نام‌ها و اشکال را به خوبی به خاطر می‌سپارید.  

ویژگی های متولدین ۲۷ اسفند ماه

  (1) مؤسس شایسته و متفکر خوبی هستید. (۲) ذهن خلاق و سازنده‌ای دارید. (۳) صلح دوست و بشردوست هستید. (۴) به سمت علوم رمزی و عرفان کشیده می‌شوید. (۵) شخصیت جذابی دارید و شجاع و مغرور هستید. (۶) در هنگام ابراز هیجانات و عواطفتان سرد به نظر می‌رسید. (۷) گهگاه نسبت به خطایی که از دیگران سر می‌زند بخشنده هستید، ولی لحظاتی نیز پیش می‌آید که سخت‌گیر می‌شوید. (۸) به کسب دانش از طریق تحقیقات علاقمند هستید. (۹) روشن‌فکر هستید و بعضی اوقات سلطه طلب می‌شوید. (۱۰) به خاطر ترسو بودن بعضی مواقع شوکه می‌شوید، چون به رهبری کردن عادت کرده‌اید و این حقیقت را فراموش می‌کنید که در عمق وجودتان انسان حساسی هستید. (۱۱) اگر نهایت سعی خود را بکنید، چیزی نیست که نتوانید به آن دست یابید. (۱۲) از طریق ایده‌ها و طرح‌هایتان و مطرح نمودن آنها به موفقیت می‌رسید.  

مسائل مالی متولدین ۲۷ اسفند ماه

ویژگی عجیب عدد ۸ تأخیر در تمامی امور است. مطمئناً در مسائل مالی نیز وضعیت اینچنین خواهید بود و در سنین بسیار بالا و بعد از نبردی سخت به ثبات مالی و ثروت دست می‌یابید. اگر تجربه نشان داد که عدد ۸ برایتان خوش یمن است، می‌توانید همچنان از آن استفاده کنید. اگر مشاهده کردید که این عدد باعث تأخیر و بروز مشکل می‌شود، بهتر است عدد ۳ یا ۷ را در تمامی فعالیت‌های مهم زندگی خود انتخاب کنید. به عبارت دیگر، باید کارهای مهم خود را در تاریخ هایی انجام دهید که مجموع نهایی ارقام آنها به ۳ یا ۷ ختم شود. در صورت امکان سعی کنید در انتخاب خانه یا اتومبیل این عدد را برگزینید.

شغل متولدین ۲۷ اسفند ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. زمینه‌هایی مثل علوم رمزی، شیمی، فیزیک، پزشکی و ریاضیات پیشرفته برای شما مناسب هستند. می‌توانید در صنایع مرتبط با محصولاتی مثل زغال سنگ و الوار موفق شوید. همچنین در شرکت‌های ساختمانی نیز می‌توانید موفق شوید. به هر حال همانطور که قبلاً گفتیم، باید سخت تلاش کنید و تنها در سنین بالا ثمره تلاش‌های خود را خواهید دید. مدیر شایسته یا منشی خوبی برای شرکت‌ها خواهید بود. در زمینه‌های مختلفی می‌توانید تحقیق کنید و به نویسندگی در زمینه موضوعات فکری بپردازید. همچنین ممکن است فرصت‌های خوبی برای رسیدن به پست‌های پرمسئولیت در راه آهن یا حمل و نقل نصیبتان می‌شود. سیاره زحل به شما منطق و قدرت استدلال می‌بخشد. این ویژگی‌ها به شما کمک می‌کنند نقش رهبری (در زمینه سیاست) را بر عهده بگیرید. سیاره مشتری به شما در زمینه آموزشی احترام، وجهه و وقار می‌بخشد.

سلامتی متولدین ۲۷ اسفند ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. بیماری‌های اصلی شما به عصبی بودن و تحریک‌پذیری بر می‌گردند. از ناحیه ساق، دندان و گوش آسیب‌پذیر به نظر می‌رسید. فلج و روماتیسم نیز در مورد شما شایع هستند. بیماری صفراوی به دفعات باعث افسردگی شما می‌شود. واریس و بواسیر نیز در بین متولدین تاریخ‌های ذکر شده زیاد مشاهده می‌شود. نکته شگفت‌انگیز این است که ویژگی‌های تأخیر اندازی عدد ۸ در مورد بیماری‌های شما نیز دیده می‌شوند. به عبارت دیگر زمان زیادی لازم است تا درمان شوید.

همسر متولدین ۲۷ اسفند ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه و (۲) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۵، ۷، ۱۴، ۱۶، ۲۳ و ۲۵ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) ترجیح می‌دهید با خودتان خلوت کنید. (۲) دوست دارید ازدواج خود را تا آنجا که ممکن است به عقب بیندازید. (۳) بسیار محافظه کار هستید و به همسرتان اجازه نمی‌دهید در خانه یا مکان‌های عمومی لباس مد روز بپوشد. (۴) به خاطر طبیعت پریشان و ناآرام خود، در انتخاب همسر با مشکل مواجه می‌شوید. (۵) به همنشینی با بچه‌ها علاقه زیادی دارید. (۶) دوست دارید تمامی امور خانه مطابق با خواسته شما باشند.

متولدین 27 اسفند ماه

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) از زندگی خانوادگی خود لذت می‌برید و دوست دارید برای موفقیت بچه‌ها و تحقق بلند پروازی شوهرتان فداکاری کنید. (۲) زن شایسته‌ای هستید و سیستماتیک و روشمند عمل می‌کنید. (۳) اجتماعی هستید و به همین دلیل دوستان و نزدیکانتان جذب خانه شما می‌شوند. (۴) خیلی به آداب و رسوم اجتماعی اهمیت نمی‌دهید. (۵) به خاطر شتابزدگی، در مسائل عشقی با مشکلاتی مواجه می‌شوید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶ و ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری، آبی سیر، ارغوانی و سیاه استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت کبود، مروارید سیاه و الماس سیاه یا چشم گربه‌ای و لعل بنفش استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۸ ختم شود (برای مثال ۸، ۱۷، ۲۶، ۳۵، ۴۴، ۵۳، ۶۲، ۷۱ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد: کیفیت‌های مثبت کیفیت‌های منفی شجاعت شکاکیت گرایش به تحقیقات خودخواهی اهل موسیقی سلطه طلبی شایستگی تحریک‌پذیری انضباط تأخیر در تصمیم‌گیری سیستماتیک عدم ثبات عدالت دمدمی مزاج بودن مشغولیت مداوم

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-03-16 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :