متولدین ۲۶ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۶ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۶ فروردین ماه , توانایی به دوش گرفتن مسئولیت‌های سنگین را در پست‌های بزرگی مانند سفیر، فرماندار یا مشاور دارید.

متولدین ۲۶ فروردین ماه

متولدین ۲۶ فروردین ماه , تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند. ماه آوریل در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین زهره و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۶ فروردین ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) انسانی خونگرم، صمیمی و هوس آلود هستید و به راحتی می‌توانید احساسات خود را ابراز کنید. (۲) هنرمند مادرزادی هستید. (۳) شخصیت خوشایندی دارید. (۴) مؤسس توانمندی هستید و در طرح ریزی و اداره یک فعالیت صنعتی یا مؤسسه موفق خواهید بود. (۵) در اقدامات خود مستقلاً عمل می‌کنید و هیچ گونه دخالتی را تحمل نمی کنید. (۶) اگر خونسرد باشید، به موفقیت عظیمی در زندگی دست می‌یابید؛ با اینحال، گستاخی و خودخواهی شما در بعضی مواقع باعث ایجاد دشمنانی برایتان می‌شود. (۷) طرز گفتگوی شما روح بخش و گیرا است؛ به همین خاطر، می‌توانید خیلی راحت بر روی دیگران تأثیرگذار باشید. (۸) دیگران برای اینکه بتوانند احساسات شما را درک کنند و به آن احترام بگذارند باید اعتقادات خود در مورد آداب و رسوم و اخلاقیات اجتماعی را کنار بگذارند. (۹) سرزنده و بشاش هستید. (۱۰) در مسائل پولی فرد خوش شانسی به حساب می‌آیید، ولی خرج کردن را به پس انداز کردن ترجیح می‌دهید. (۱۱) لباس‌ها، جواهرات، عطرها و انواع اشیاء زیبا و قیمتی را بدست می‌آورید. (۱۲) در مسائل عشقی تا حدودی کمرو و عصبی می‌باشید و تا زمانی که از رسیدن به موفقیت اطمینان حاصل نکرده‌اید قدمی بر نمی‌دارید. (۱۳) در کارتان سخت کوش و روشمند می‌باشید. (۱۴) ذاتاً مشاور خوبی هستید و برای ابراز دیدگاه‌ها و نظرات خود نیاز به مخاطب دارد. (۱۵) نسبت به غم‌ها و مشکلات دیگران دلسوزی می‌کنید.

ویژگی های متولدین ۲۶ فروردین ماه

(۱) انسانی باهوش و دارای حافظه‌ای قوی هستید. (۲) به سمت علوم رمزی کشیده می‌شوید، ولی خیلی به درجات بالای آن توجه نمی‌کنید. (۳) توانایی به دوش گرفتن مسئولیت‌های سنگین را در پست‌های بزرگی مانند سفیر، فرماندار یا مشاور دارید. (۴) بسیار مغرور و جاه طلب ولی در عین حال لاف زن و عجول می‌باشید. (۵) دیگران به جرأت و اشتیاق شما حسادت می‌ورزند. (۶) در هنگام انتقاد از دیگران باید دقت کنید؛ در غیر اینصورت ممکن است اثرات مضر آن متوجه خود شما شود. (۷) به بازی‌ها و ورزش‌های قدرتی و آکروباتیک گرایش دارید. (۸) حاضرید برای ارضای امیال جنسی خود دست به هر کاری بزنید. (۹) ظاهری آرام و نجیب دارید، ولی به هیچ وجه دست از دیدگاه‌ها و نظرات خود نمی کشید. (۱۰) عادت دارید بدون هیچ دلیلی نگران شوید که باعث افسرده شدن شما می‌شود. (۱۱) اغلب برای دیگران فداکاری می‌کنید. (۱۲) در سخن گفتن، سخنرانی، نویسندگی، گفتگوهای رادیویی و مواردی از این قبیل موفق هستید.  

مسائل مالی متولدین ۲۶ فروردین ماه

به سمت پول جذب نمی شوید و انباشته کردن ثروت هدف اصلی شما در زندگی نمی باشد. تمامی انرژی شما در جهت لذت بردن و تحقق امیالتان متمرکز شده است. به همین خاطر درآمد خود را صرف چیزهایی می‌کنید که جذابیت زیادی برایتان دارند. هرگز از اینکه پول خود را صرف اشیاء هنری می‌کنید پیشمان نیستید، اگرچه ممکن است این کار هیچ سود مالی به همراه نداشته باشد. به کمترین امکانات رفاهی قانع هستید و سعی می‌کنید هر دو جنبه مادی و معنوی زندگی را به نحوی برآورده سازید. نکته شگفت‌انگیز این است که بعضی مواقع ثروت بادآورده به سمت شما روی می‌آورد.

شغل متولدین ۲۶ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. تقریباً در تمامی زمینه‌ها به ویژه حرفه‌هایی که در آنها به شهامت و جرأت بالایی نیاز است (مثلاً رهبر سیاسی) خوب عمل می‌کنید. به عنوان دکوراتور منزل، معمار، جواهرشناس، موسیقیدان، مدیر هتل یا قناد می‌توانید بدرخشید. به همین اندازه اگر به مشاغلی مثل دلال بورس، دلال ملک یا نماینده حق کمیسیون بپردازید، موفق خواهید بود. اگر از هوش خود به نحو مطلوبی استفاده کنید، دستیابی به موقعیتی ممتاز در زمینه تجارت دور از دسترس نخواهد بود. پزشک و شیمیدان موفقی می‌شوید. در زمینه موضوعاتی مانند تاریخ و فلسفه نویسنده مشهوری خواهید شد. کار معدن به ویژه در زمینه جواهرات ارزشمند نیز برای شما مناسب است.

متولدین 26 فروردین ماه

سلامتی متولدین ۲۶ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. در کل از بنیه خوبی برخوردار هستید و در هنگام بیماری سریعاً بهبود پیدا می‌کنید. مستعدد تب مسری هستید. به خاطر تأثیر سیاره مریخ احتمال دارد به امراضی از قبیل بواسیر، تحریک‌پذیری چشم‌ها و بیماری‌های کلیوی مبتلا شوید.

همسر متولدین ۲۶ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ سپتامبر و (۲) ۲۱ نوامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) دوست دارید تا آنجا که ممکن است زود ازدواج کنید. (۲) از شریک زندگی خود انتظار دارید ظاهری آراسته، جذاب و لطیف داشته باشد. (۳) معمولاً خانواده شما بزرگ است. (۴) بچه‌ها و خانه خود را دوست دارید. (۵) آرزو می‌کنید همسری زیبا داشته باشید و از او می‌خواهید در برابر امیال جنسی شما تسلیم باشد. (۶) اگرچه فضایی زنده و خوش در خانه ایجاد می‌کنید، ولی تا حدودی برآورده ساختن نیازهای اعضای خانواده را کاری سخت می‌بینید. (۷) به ندرت اهمیت پول در زندگی را درک می‌کنید و دیدگاهی غیر عملی به زندگی دارید؛ ارزش پول در یک زندگی موفق را درک نمی کنید. (۸) انتظار دارید امیالتان فوراً ارضا شود و از همسرتان توقع دارید به رفتار شما احترام بگذارد.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) از این قابلیت برخوردار هستید که با کمال خونسردی با سختی‌ها و مصائب زندگی روبرو شوید. (۲) کدبانوی خوبی هستید و در هنر خانه داری استاد هستید. (۳) انسانی باهوش، با استعداد و شایسته می‌باشید و خیلی راحت خود را با همسرتان تطبیق می‌دهید. (۴) به خاطر طبیعت اجتماعی خود، افراد زیادی برای بازدید به خانه شما می‌آیند. (۵) اگرچه به هیچکدام از سنت‌های جامعه پایبند نیستید، ولی بعضی از اعتقادات سنتی در شما دیده می‌شود. برای مثال سعی می‌کنید تمامی سختی‌های زندگی را خودتان بر دوش بگیرید و نمی گذارید که دیگران رنج ببینند. (۶) زنی ایده‌آل برای شوهری بلندپرواز به حساب می‌آیید و به او کمک می‌کنید در حرفه‌اش ترقی کند.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۳، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۴، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۴، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی، سرخ و صورتی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از فیروزه، مروارید و الماس استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۶ ختم شود (برای مثال ۶، ۱۵، ۲۴، ۳۳، ۴۲، ۵۱، ۶۰، ۶۹، ۷۸ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید. کیفیت‌های مثبت و منفی کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

شخصیت خوشایند مشاور خوب اشتیاق ترقی عشق به هنر و موسیقی ذهن تحلیلی عشق به آزادی هارمونی خوش طینت

کیفیت‌های منفی

شکاکیتولخرجی نگرانی‌های بی مورد غیر عملی سلطه طلبی کوته فکری پر حرفی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-04-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :