متولدین ۲۶ بهمن ماه چه ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۲۶ بهمن ماه چه ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۶ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۵ و سیاره عطارد هستند.

متولدین ۲۶ بهمن ماه

متولدین ۲۶ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۵ و سیاره عطارد هستند. ماه فوریه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین عطارد و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۶ بهمن ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) عطارد نمایانگر ویژگی‌های مانند زیرکی، چابکی و توانایی تجارت است. به همین دلیل برخورد شما با دیگران بر اساس منافعی است که از آنها بدست می‌آورید. (۲) اگرچه طرز فکر شما علمی است، ولی هنردوست و اهل ادبیات هستید. (۳) دوست دارید زمان خود را به سرگرمی‌هایی مثل سینما و تئاتر اختصاص دهید. (۴) هوش شما تنها به توانایی ذهنی محدود نمی‌شود، بلکه در کسب مهارت‌های فیزیکی نیز از آن بهره می‌گیرید. (۵) از این قدرت برخوردار هستید که در بازی قدرت حریف را تشخیص دهید و از نقاط ضعف او سود ببرید. (۶) مهارت زیادی در سخن‌وری دارید و دوست دارید افکار و عقایدتان را به دیگران شرح دهید. (۷) حس ششم شما می‌گوید چگونه بر شرایط دشوار غلبه کنید. (۸) سفر کردن و ملاقات با مردم مختلف را دوست دارید. (۹) بعضی اوقات عصبی می‌شوید و احساس ناآرامی می‌کنید. (۱۰) روشن‌فکر و بردبار هستید. (۱۱) همیشه دوست دارید به اشخاصی که دچار مشکل می‌شوند یاری برسانید. ولی مواظب باشید! احتمال دارد بعضی مواقع آنها از خوبی شما سوء استفاده کنند. (۱۲) مسائل مذهبی و فلسفی جذابیت زیادی برایتان دارند.  

متولدین ۲۶ بهمن ماه

(۱) اهل همکاری هستید و دوست ندارید به دیگران آزار برسانید. (۲) معمولاً در زندگی به جایگاه ارزشمندی می‌رسید و در تجارت فرد موفقی می‌شوید. (۳) زنان متولد این تاریخ زندگی مشترک خوبی خواهند داشت، ولی در طول دوران بارداری دچار مشکلاتی می‌شوند. (۴) در مسائل مالی خوش شانس هستید. (۵) شخصیت جذابی دارید و همه شما را دوست دارند. (۶) تا حدودی کم حرف هستید و دوست ندارید به جز در مورد مسائل مهم، زیاد صحبت کنید. (۷) به موضوعات متنوعی علاقه دارید و سعی می‌کنید در این زمینه‌ها کار کنید. (۸) کوشا هستید و انرژی خود را صرف کارهای تزیینی و هنری می‌کنید. (۹) گفتار و کردار شما نیک است. (۱۰) شیفته حل معما هستید. (۱۱) به قماربازی گرایش دارید؛ ولی با اینحال خیلی مراقب هستید. (۱۲) اعضای خانواده یا نزدیکانتان با شما مخالفت می‌کنند. (۱۳) در عشق ناپایدار هستید؛ در سنین جوانی مسائل عشقی و عاطفی را تجربه می‌کنید.    

مسائل مالی متولدین ۲۶ بهمن ماه

ذهن تجاری دارید و به همین دلیل می‌توان انتظار داشت وضعیت مالی پایداری داشته باشید. زیرکی شما باعث می‌شود بتوانید فعالیت صنعتی مخصوص خودتان را راه اندازی کنید؛ می‌توانید طرح‌هایتان را به صورت سیستماتیک انجام دهید. در نتیجه درآمد خوبی از تلاش‌های خود بدست می‌آورید. سیاره زحل روی متولدین ماه فوریه تأثیر می‌گذارد و باعث تأخیر در تمامی امور زندگی آنها و پرداخت بدهی‌ها می‌شود.  

شغل متولدین ۲۶ بهمن ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. خودتان را با نقشی که باید در تئاتر زندگی بازی کنید تطبیق می‌دهید. در عرصه تجارت فرد موفقی خواهید شد، زیرا می‌توانید با اقشار مختلف مردم در تماس باشید. بانکداری نیز حرفه مناسبی برای شما به حساب می‌آید. سیاره عطارد نشانگر استعداد پزشکی و جراحی است. می‌توانید نقطه نظراتتان را به صورت متقاعده کننده شرح دهید و آنها را اثبات کنید. این ویژگی از شما حقوقدان شایسته‌ای می‌سازد. حرفه‌هایی مثل کنترل کننده حساب‌ها، دلال سهام، مدیر، آسیب‌شناس و متخصص آمار نیز برایتان مناسب هستند.  

متولدین 26 بهمن ماه

 

سلامتی متولدین ۲۶ بهمن ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکلات اصلی سلامتی شما بیماری‌های صفراوی و عصبی هستند. بیماری صفراوی شما رابطه نزدیکی با آشفتگی‌های روانی دارد. به تجربه ثابت شده که با افزایش تنش روانی این بیماری شدت می‌گیرد و در صورتی که روی اعصابتان کنترل داشته باشید، شدت این بیماری کاهش می‌یابد یا شاید حتی ناپدید شود. سیاره عطارد روی اعصاب، گردن، بازوان، گوش و دستگاه تنفسی شما تأثیر می‌گذارد. ماه فوریه تحت سلطه سیاره زحل قرار دارد. بنابراین می‌توان انتظار داشت فشار خون شما پایین باشد. این مسئله باعث بیماری‌هایی مثل کم خونی، تپش قلب، ضعف قلب و نارسایی مثانه و کلیه‌ها می‌شود.  

همسر متولدین ۲۶ بهمن ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژانویه و ۲۰ فوریه (۲) ۲۱ مه و ۲۰ ژوئن و (۳) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ اکتبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۷، ۸، ۱۰، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۵ و ۲۶ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) هیجانی و رویایی هستید. (۲) بیشتر به خیالات خود می‌پردازید و کمتر به حقایق زندگی توجه می‌کنید. (۳) به بچه‌های خود عشق می‌ورزید و اکثر زمان خود را در خانه سپری می‌کنید. (۴) از شوهرتان انتظار دارید پاکیزه و آراسته باشد و دوست دارید لذت‌های زندگی را با شما سهیم باشد. (۵) به زن خود افتخار می‌کنید و شما نیز به نوبه خود ثابت می‌کنید شوهر خوبی برایش هستید. (۶) هنگام خرید لباس و سایر مایحتاج اعضای خانواده دست و دلباز هستید و خانه خود را با سلیقه خوب مبلمان می‌کنید. (۷) در انتخاب همسر خیلی خوب عمل می‌کنید و همسرتان نهایت همکاری را با شما به عمل می‌آورد.    

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) در قبال اعضای خانواده خود فداکار، مهربان و دلسوز هستید. (۲) دوست دارید مردم در هنگام سختی پیش شما بیایند و به آنها یاری برسانید. (۳) علاقه زیادی به فعالیت‌های داخل منزل و همچنین فعالیت‌های خارج از منزل دارید. (۴) دوست دارید همیشه خانه خود را تمیز و مرتب نگه دارید، ولی شخصیت آمرانه شما باعث می‌شود دیگران را برای انجام این کار مأمور کنید. (۵) زیرک و باهوش هستید و شخصیت جذابی دارید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۸، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، جمعه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۵، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۵، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، سبز و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، الماس یا لعل بنفش و توپاز استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۵ ختم شود (برای مثال ۵، ۱۴، ۲۳، ۳۲، ۴۱، ۵۰، ۵۹، ۶۸، ۷۷ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

جامعه‌پذیری روشن‌فکری عزت نفس تواضع زیرک هوشیاری ثبات سیستماتیک

 کیفیت‌های منفی

عدم پشتکار شکاکی تعصبی بودن سستی میل به تأخیر رویایی

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-02-13 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :