متولدین ۲۳ دی ماه چه ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۲۳ دی ماه چه ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۳ دی ماه تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد.

متولدین ۲۳ دی ماه

متولدین ۲۳ دی ماه تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین مشتری و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

متولدین 23 دی ماه

 

متولدین ۲۳ دی ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) دارای اخلاقیات، عدالت و عشقی خالص هستید و رفتار دلسوزانه‌ای با دیگران دارید؛ همچنین دوست دارید در مواقع سختی به دیگران کمک کنید. (۲) می‌توانید به راحتی روابط هماهنگی با دیگران برقرار کنید. (۳) نسبت به احساسات و هیجانات دیگران دلسوز هستید و تلاش خستگی ناپذیری برای یاری رساندن به آنها انجام می‌دهید. (۴) ذهن مذهبی دارید و ارزش زیادی برای اخلاقیات قایل هستید، ولی بعضی اوقات این خصوصیات به ویژه در مورد مسائل مذهبی باعث ریاکاری می‌شود. (۵) اگرچه مذهبی هستید، ولی کاملاً به آن مقید نیستید؛ این مسئله به خاطر شکاکیتی است که زحل در شما ایجاد می‌کند. (۶) فضایلی مثل اخلاقیات، عدالت و دلسوزی بعضی اوقات به خاطر محتاط بودن شما باز داشته می‌شوند و ابراز نمی شوند. ممکن است بخواهید چیزها را به صورت معقول تجزیه و تحلیل کنید و منطقی عمل کنید. به هر حال در مواقع بحرانی، ویژگی شکاکیت کمرنگ می‌شود و ویژگی‌های مثبت شما پدیدار می‌شوند. (۷) بلند پرواز هستید و انرژی بالای شما باعث می‌شود پشتکار زیادی داشته باشید. (۸) زمانی که با مشکلی مواجه می‌شوید، ابتدا با دقت آن را تجزیه و تحلیل می‌کنید و سپس به صورت روشمند و با تلاش زیاد آن را برطرف می‌سازید.    

خصوصیات متولدین ۲۳ دی ماه

(۹) ترجیح می‌دهید مستقل کار کنید و دوست ندارید بخصوص زمانی که سعی می‌کنید ایده‌هایتان را به معرض عمل بگذارید، کسی در کارتان دخالت کند. (۱۰) ایده‌های متبکرانه و در بعضی مواقع نبوغ آمیزی دارید؛ به همین خاطر ترجیح می‌دهید با افراد باهوش و دانشمند هم صحبت شوید و از همنشینی با مردم عادی خوشتان نمی‌آید. (۱۱) ارتعاشاتی که از خود ساتع می‌کنید تمام خوبی‌ها را جذب می‌کند و بنابراین به موفقیت دست پیدا می‌کنید. (۱۲) از شخصیت مستقل و اعتماد به نفس بالایی بهره‌مند هستید. (۱۳) تصمیمات را خودتان می‌گیرید. (۱۴) دوست دارید کارها را به صورت سیستماتیک انجام دهید و به نظم و قانون پایبند می‌باشید. (۱۵) شیفته خودنمایی هستید. (۱۶) بانشاط و صمیمی هستید. (۱۷) هوس‌های سالم و خود انگیزی دارید و بدون هیچ مانعی آنها را ابراز می‌کنید. (۱۸) از همان ابتدای جوانی به ورزش کردن و فعالیت‌های خارج از منزل می‌پردازید. (۱۹) اشتیاق بالای شما باعث می‌شود خودگرای باشید. (۲۰) ضریب هوشی شما بالا است و آن را آنچنان که هست دوست دارید نه آنچنان که باید باشد. (۲۱) روشن‌فکر، بردبار، متفکر و شوخ طبع هستید. (۲۲) ظاهر و باطن شما یکی است و شفاف عمل می‌کنید. (۲۳) به هیچ وجه کینه‌توزی و حسادت در شما دیده نمی‌شود. (۲۴) اگر هوشیار نباشید، مردم از خوبی شما سوء استفاده خواهند کرد.     به طور خلاصه ویژگی‌های اصلی شما عبارتند از: (۱) بلند پروازی، (۲) رهبری، (۳) وقار، (۴) غرور، (۵) احترام و وجهه، (۶) عشق به طبیعت، (۷) اشتیاق و (۸) سخاوت. با بهره‌گیری از تلاش‌های خود در زندگی به موفقیت دست پیدا می‌کنید، ولی دیگران نسبت به شما حسادت می‌ورزند و باید با آنها مقابله کنید.  

متولدین ۲۳ دی ماه

(۱) ویژگی اصلی شما، اقتدار است که ریشه در صداقت و رک‌گویی شما دارد. (۲) با اینحال مغرور و خودخواه هستید. (۳) به خاطر تأثیر سیاره زحل، بعضی اوقات بی‌جهت احساس تنهایی می‌کنید. (۴) دوست دارید از زندگی لذت ببرید و سعی می‌کنید جنس مخالف را جذب خود کنید. (۵) روابط شما با سایر انسان‌ها معمولاً صمیمی و خوب است. (۶) دوست دارید به اشخاصی که قربانی فریب و نیرنگ‌های دیگران شده‌اند، یاری برسانید. (۷) بسیار حساس هستید و حتی متوجه کوچکترین چیزها می‌شوید، ولی در هنگام ابراز هیجانات خود مراقب هستید. (۸) ایده‌های بزرگ و دیدگاهی آرمان‌گرایانه نسبت به زندگی دارید. (۹) می‌توانید مجری و مدیر خوبی باشید. (۱۰) به ادبیات، موسیقی و هنر گرایش دارید.    

مسائل مالی متولدین ۲۳ دی ماه

در مسائل مالی خوش شانس هستید. بسیار مراقب وضعیت مالی خود هستید و تلاش زیادی می‌کنید تا آن را حفظ کنید. ویژگی‌های رهبری همراه با بلند پروازی و اشتیاق شما را در زندگی به سمت جلو می‌رانند. درآمد کافی بدست می‌آورید و می‌توانید تمامی امکانات رفاهی مورد نیازتان را تهیه کنید. اگرچه وضعیت مالی رضایت کننده‌ای دارید، ولی به خاطر اینکه ماه ژانویه تحت سلطه سیاره زحل قرار دارد، در معامله کردن با سختی‌ها و تأخیراتی مواجه می‌شوید. باید سعی کنید تا زمانی که مطمئن نشده‌اید به کسی قرض ندهید.  

شغل متولدین ۲۳ دی ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به خاطر میل زیادی که برای رسیدن به پست‌های مهم و حفظ آن و همچنین امر کردن به دیگران دارید، سیاستمدار ماهری می‌شوید. می‌توانید پست‌های وزارت را بر عهده بگیرید. می‌توانید سفیر، قاضی یا دبیر موفقی (در دولت) شوید. سیاست عرصه بسیار مناسبی برای ابراز توانایی‌های شما است. همچنین در ارتش به درجه بالایی می‌رسید. می‌توانید به عنوان واعظ در کلیسا شاغل شوید. سایر حرفه‌ها مثل پزشکی، بانکداری یا پزشکی نیز برایتان مناسب هستند. همچنین در زمینه تبلیغات خوب عمل می‌کنید. استعداد قابل توجهی برای تحقیقات دارید. در زمینه هایی مثل صنعت سنگ، کارخانجات شیشه، ریخته‌گری، چاه‌های نفت، کشاورزی، جنگلداری، معادن و محصولات غذایی به همین اندازه موفق خواهید شد.  

سلامتی متولدین ۲۳ دی ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. سیاره مشتری تأثیر زیادی روی دستگاه گردش خون و سیستم شریانی و همچنین حس بویایی شما می‌گذارد. به همین دلیل از کمر درد، بیماری‌های ریوی، گلو درد، نقرس و سکته رنج می‌برید. مستعد تب‌های ناگهانی هستید. همچنین ممکن است قربانی دیفتری، گرفتگی لوزه‌ها، ذات الریه، برسام و سل شوید. سایر امراض مثل افسردگی، عصبی بودن و تحریک‌پذیری نیز در مورد شما شایع است.  

همسر متولدین ۲۳ دی ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه، (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه، (۳) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر و (۴) ۲۱ دسامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بلند پرواز هستید و به همین دلیل انتظارات زیادی از همسرتان دارید که در نهایت باعث ناامیدی می‌شود. (۲) آرزو دارید با زنی ازدواج کنید که بتوانید به او افتخار کنید. (۳) دوست دارید همسرتان جذاب، با شخصیت، باهوش و دارای ظاهر آمرانه و رفتار دلربا باشد. (۴) دوست داشتنی هستید و به اعضای خانواده خود توجه می‌کنید. (۵) هوس‌های قدرتمندی دارید و باید فوراً راضی شوند.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همیشه به وضعیت شغلی شوهرتان توجه می‌کنید، ولی در کارش فضولی نمی‌کنید. (۲) بهترین همدم برای شوهرتان هستید. (۳) مهارت زیادی در خانه داری دارید. نسبت به بچه‌های خود دلسوز هستید و بین آنها فرق نمی‌گذارید. (۴) هوس‌های سالم و شادی دارید و عشق فیزیکی شما بسیار خالص است.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های آوریل، ژوئیه، اکتبر و ژانویه روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۶، ۷ یا ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. به طور طبیعی به سمت اشخاص علاقمند به فلسفه و همچنین اشخاص باهوش و دارای استعداد تحقیقات گرایش دارید. دوستانی را ترجیح می‌دهید که منظم و وقت شناس باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما سه شنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶، ۷ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶، ۷ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، بنفش و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، چشم گربه‌ای، حجر القمر و لعل بنفش استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۳ ختم شود (برای مثال ۳، ۱۲، ۲۱، ۳۰، ۳۹، ۴۸، ۵۷، ۶۶، ۷۵ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

اراده قوی بلند پروازی وجهه استعداد فلسفه احترام فردیت وقار  

کیفیت‌های منفی

دیکتاتور بودن ولخرجی بیرحمی غرور ریاکاری  

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :