متولدین ۲۳ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۲۳ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۳ آذر تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند و در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد.

متولدین ۲۳ آذر

متولدین ۲۳ آذر تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند و در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین اورانوس و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

متولدین 23 آذر

متولدین ۲۳ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) تضادهایی در شخصیت شما دیده می‌شود. (۲) شاهد حوادث غیر منتظره‌ای در زندگی خود خواهید بود. (۳) با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه می‌شوید. (۴) علیرغم توانایی‌های بسیار، عقب نشینی‌هایی را در زندگی تجربه می‌کنید. (۵) تغییرات زیادی در زندگی شغلی و طرح‌هایتان ایجاد می‌کنید؛ به همین خاطر احساس ناآرامی و آشفتگی می‌کنید. (۶) برای پیشرفت در زندگی انرژی و نیروی زیادی دارید. (۷) هوش و توان فکری پیشرفته‌ای دارید. (۸) از هوش خود در جهت بهبود زندگی انسان استفاده می‌کنید. (۹) از آداب و رسوم متنفر هستید و به دنبال آزادی ذهن از محدودیت‌های جامعه هستید. (۱۰) شخصیت جذابی دارید. (۱۱) ریاکاری را تحمل نمی‌کنید. (۱۲) معمولاً نسبت به نظرت دیگران مخالفت می‌کنید و بی‌جهت با آنها بحث و جدل می‌کنید که باعث ایجاد سوء تفاهم و دشمنان مرموز می‌شود. (۱۳) از دخالت در کارتان تنفر دارید و اگر چنین اتفاقی رخ دهد کار را رها کرده و آن را به دیگران واگذار می‌کنید. (۱۴) اگر خونسردی خود را حفظ کنید، به موفقیت چشمگیری در زندگی دست پیدا می‌کنید، ولی تکبر و لجاجتتان به زندگی شغلی شما لطمه وارد می‌سازد. (۱۵) انسان نترسی هستید و آماده هستید دست به هر خطر بزنید. (۱۶) به تجربه ثابت شده که نزدیکانتان باعث رنجش خاطر شما هستند. (۱۷) نظرات عجیبی در مورد تغییر و تنوع در زندگی دارید و همین مسئله منجر به تغییر دوستانتان می‌شود.  

متولدین ۲۳ آذر

(۱) بلند قامت، باهوش و دارای سیمایی جذاب هستید. (۲) سختی‌های دیگران را درک می‌کنید و به آنها کمک می‌کنید. (۳) به کتاب‌های علمی و ادبی علاقه دارید. (۴) احساس می‌کنید باید بدون تبلیغات و خودنمایی به اهدافتان در زندگی دست پیدا کنید. (۵) پست‌های مهم و پرمسئولیتی را عهده‌دار می‌شوید و از این طریق درآمد کافی کسب می‌کنید. (۶) موفقیت واقعی شما پس از سن ۳۱ سالگی شروع می‌شود. (۷) انسان با ایمان و دلسوزی هستید، ولی به خوبی نمی‌توانید هیجانات و احساسات خود را ابراز کنید. (۸) طرح‌هایتان را خیلی تغییر می‌دهید. (۹) اگر مسئولیت‌های خود را بدانید، هیچ چیز در زندگی نیست که نتوانید به آن دست پیدا کنید. (۱۰) اعتماد به نفس بالایی دارید و انسان مستقلی هستید؛ به همین دلیل می‌توانید امور را تحت کنترل خود در آورید. (۱۱) زمانی که احساس می‌کنید دیگران از مصاحبت با شما لذت می‌برند، احساس خوشحالی به شما دست می‌دهد. (۱۲) طرح‌هایتان را با دقت تنظیم می‌کنید و به خاطر تسلط زیادی که در آنها دارید به موفقیت دست پیدا می‌کنید. (۱۳) دوست دارید در محافل علمی شرکت کنید. (۱۴) اگر مراقب خلق و خوی پرخاشگرانه خود باشید، خوشبخت خواهید شد.  

مسائل مالی متولدین ۲۳ آذر

معمولاً وضعیت مالی خوبی دارید، اگرچه در انجام تعهدات خود دچار تأخیرات و سختی‌هایی می‌شوید.   ممکن است ثروت زیادی جمع نکنید، ولی می‌توانید به گونه‌ای رفتار کنید که دیگران احساس کنند ثروتمند هستید. خیلی نگران آینده خود هستید. بنابراین بیش از حد جانب احتیاط را می‌گیرید و سعی می‌کنید توشه کافی برای آینده فراهم سازید. پیشرفت مالی شما معمولاً پس از سن ۴۰ سالگی شروع می‌شود.  

شغل متولدین ۲۳ آذر

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. می توانید تقریباً در تمامی زمینه‌ها موفق شوید، ولی موفقیت شما در زمینه‌هایی که نیاز به شجاعت و جرأت بالایی است بیشتر خواهد بود. سیاستمدار مشهوری می‌شوید. با تکیه بر هوش سرشارتان، مهندس (در زمینه وسایل الکتریکی و الکترونیکی مثل رادیو و تلویزیون)، پیمانکار ساختمان، دانشمند یا صنعتگر برجسته‌ای می‌شوید. حرفه‌های مرتبط با حمل و نقل نیز برایتان مناسب است و می‌توانید در آنها به مدارج بالایی برسید. همچنین می‌توانید متخصص ENT مشهوری شوید. اگر به تجارت بپردازید، احتمالاً خیلی زود باز نشسته می‌شوید.  

سلامتی متولدین ۲۳ آذر

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. از بیماری‌های مرموزی رنج می‌برید که تشخیص آنها سخت است. معمولاً دستگاه تنفسی شما ضعیف است و به همین خاطر دچار تنگی نفس می‌شوید. زانوها، ساق‌ها و پاهای شما نیز ممکن است آسیب ببینند. بعضی اوقات ممکن است به عفونت ادراری مبتلا شوید.  

همسر متولدین ۲۳ آذر

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ آوریل و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۲، ۴، ۷، ۸، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۲۶، ۲۵، ۲۶، ۲۸، ۲۹ و ۳۱٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) سلامتی خوب شما باعث برانگیخته شدن هوس‌ها و اشتیاق بالا در زندگی مشترک می‌شود. (۲) آرزو می‌کنید همسر زیبایی داشته باشید و از او می‌خواهید در برابر امیال جنسی شما تسلیم باشد. (۳) انسان بااستعدادی هستید و دوست دارید همسرتان نظرات شما را سهیم باشد. (۴) سلطه طلب هستید و دوست دارید تمامی امور خانه مطابق میلتان باشند. (۵) به خاطر ذهن دمدمی و ناپایدارتان، به سختی می‌توانید همسر انتخاب کنید. (۶) به خانواده و بچه‌هایتان علاقه زیادی دارید و دوست دارید فضایی صمیمی در خانه حکمفرما باشد. (۷) بخشنده و دارای قلبی مهربان و رئوف هستید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) انسان زیرک، باهوش و جذابی هستید. (۲) در لباس پوشیدن استاد هستید و اراده قوی دارید. (۳) همدمی خوب برای مردی بلند پرواز هستید. (۴) به شوهرتان در کارش کمک می‌کنید. (۵) به شوهری با ویژگی‌های قوی مردانه نیاز دارید تا طبیعت هوسران شما را ارضا کند. (۶) دکوراسیون منزل جذابیت زیادی برای شما دارد، ولی خودتان نمی‌توانید این کار را انجام دهید و آن را به دیگران واگذار می‌کنید. (۷) بسیاری اوقات دیکتاتور و دمدمی مزاج می‌شوید و روز را به خاطر وسواس بودن تلخ می‌کنید. (۸) به خانه خود عشق می‌ورزید، ولی خیلی به آن پایبند نیستید. اغلب اوقات ناراحت هستید. بهتر است دوستی پیدا کنید که تحت سلطه عدد ۱ یا ۲ باشد.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۵، ۷، ۸ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، جمعه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۴ و ۵ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۴ یا ۵ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی کهربایی، صورتی، سفید یا شاه بلوطی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از الماس، مرجان و مروارید استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۴ ختم شود (برای مثال ۴، ۱۳، ۲۲، ۳۱، ۴۰، ۴۹، ۵۸، ۶۷، ۷۶ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

انقلابی آرمان‌گرایی بالا عشق به آزادی اشتیاق ترقی تحلیلی تیزهوشی تمرکز    

کیفیت‌های منفی

  دیکتاتور بودن اهل بحث و جدل بودن پر حرفی کوته فکری سلطه طلبی دمدمی مزاج بودن کله شق    

ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-13 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :