متولدین ۲۲ دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۲ دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۲ دی ماه تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد.

متولدین ۲۲ دی ماه

متولدین ۲۲ دی ماه تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین ماه و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.      

متولدین 22 دی ماه

   

متولدین ۲۲ دی ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) به خاطر تأثیر سیاره ماه از تخیل قوی، آرمان‌گرایی و طبیعت رویایی بهره‌مند هستید. (۲) به خاطر این طبیعت رویایی ممکن است تصمیمات خود را به تعویق بیندازید. (۳) اگرچه همواره هوشیار هستید، ولی قادر نیستید به جنبه عملی زندگی توجه کنید. (۴) ذهن فلسفی دارید و دوست دارید همه چیز را تجزیه و تحلیل کنید؛ ولی طبیعت رویایی شما نمی‌گذارد تحلیل شما بر مبنای منطق و استدلال باشد. (۵) افکارتان پیشرفته است و به همین دلیل از دیگران کناره‌گیری می‌کنید.     (6) با این وجود دوست دارید در جمع باشید به طوری که دیگران احساس می‌کنند از همنشینی با آنها لذت می‌برید. (۷) محبوبیت زیادی نزد دوستانتان دارید و با آنها صمیمانه رفتار می‌کنید. (۸) اهل همکاری هستید و بعضی اوقات در برابر ظلم ایستادگی نشان نمی‌دهید و تسلیم می‌شوید. (۹) عاشق طبیعت (مثل گل‌ها، چشم اندازهای طبیعی، آسمان پهناور، کوه‌ها، رودخانه‌ها و آبشارها) هستید. (۱۰) دوست دارید ساعت‌ها به جزر و مد دریا بنگرید و یا چشمانتان را به کهکشان درخشان ستارگان بدوزید و از این کار بسیار لذت می‌برید. (۱۱) بی‌ثبات و دمدمی مزاج هستید و تغییرات زیادی در زندگی شما رخ می‌دهد.    

خصوصیات متولدین ۲۲ دی ماه

(۱۲) علاقه زیادی به سفر کردن به مناطق دور دست نشان می‌دهید. (۱۳) سفر کردن باعث می‌شود همچنان طبیعت رویایی خود را حفظ نمایید و بیشتر به خیالات خود بپردازید. (۱۴) خیلی در کارها خاطر جمع نیستید، ولی در انتخاب لباس سلیقه خوبی دارید. (۱۵) اهل آرامش و هماهنگی با دیگران هستید. (۱۶) از قدرت هیپنوتیزمی ملایمی برخوردار هستید که دیگران را جذب شما می‌کند. (۱۷) بسیار حساس هستید و زود صدمه می‌بینید.   (18) بعضی اوقات احساس می‌کنید انرژی و اشتیاق کافی برای انجام کارهای سخت و فیزیکی دارید، ولی به زودی علاقه خود را از دست می‌دهید و ناگهان کار را رها می‌کنید و احساس افسردگی می‌کنید. (۱۹) نظرات نسبتاً عجیبی در مورد وظایف و رفتارهای اجتماعی دارید و ممکن است گوشه‌گیری را ترجیح دهید. (۲۰) کاملاً مستقل هستید و دوست دارید همیشه مستقل باشید. (۲۱) سرسخت و دارای اعتماد به نفس بالایی هستید. به همین دلیل با بهره‌گیری از قدرت تخیل خود می‌توانید به آرمان‌های متعالی دست پیدا کنید. (۲۲) در زندگی خانوادگی خود با سختی‌هایی مواجه می‌شوید و تجربه نشان می‌دهد که نزدیکانتان باعث رنجش خاطر شما می‌شوند. (۲۳) تأثیر سیاره زحل باعث می‌شود احساس تنهایی و افسردگی کنید و عصبی شوید؛ ناراحتی و ناآرامی جزء ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند. (۲۴) خیلی به رهبری کردن علاقه نشان نمی‌دهید.  

متولدین ۲۲ دی ماه

(۱) معمولاً در زندگی به موفقیت می‌رسید و به دنبال احترام، قدرت و پست‌های مهم هستید. (۲) به ویژه در قبال دوستانتان وفادار هستید. (۳) باید به طور مداوم خودتان را بر علیه دشمنان مرموز محافظت کنید. (۴) علاقه قابل توجهی به موضوعات مختلف مثل عرفان، فلسفه و دانش دارید. (۵) انتظار می‌رود زیاد سفر کنید و افتخارات زیادی کسب کنید. (۶) همچنین انتظار می‌رود طرفداران زیادی داشته باشید. (۷) بسیار تهییج‌پذیر هستید و به راحتی تحریک می‌شوید. (۸) طبیعت نگرانی دارید و بی‌جهت به خاطر مسائل ناچیز مضطرب می‌شوید. (۹) با این وجود، می‌توانید به سرعت تصمیم‌گیری کنید. این ویژگی از شما یک رهبر واقعی می‌سازد. (۱۰) یک مشاور مادرزادی هستید و دیگران همیشه از شما الهام می‌گیرند.    

مسائل مالی متولدین ۲۲ دی ماه

اگرچه از سخت کار کردن خیلی خوشتان نمی‌آید، ولی می‌توانید وضعیت مالی متوسطی داشته باشید. اگر از قدرت تخیل خود به خوبی استفاده کنید و کارهای هنری خلق کنید، وضعیت مالی خود را بهبود خواهید داد. اگر سعی کنید از سبک‌ها و اشکال غیر قراردادی استفاده کنید، نقاش یا مؤلف موفقی می‌شوید. با اینحال، ذهن ناپایداری دارید و مرتب حواستان پرت می‌شود. این مسئله باعث می‌شود نتوانید روی فعالیت خود تمرکز کنید. طبیعتاً با چنین خصوصیتی، درآمد شما نامشخص خواهد بود. ممکن است پس از سن ۴۷ سالگی به پایداری دست پیدا کنید.  

شغل متولدین ۲۲ دی ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید.     تخیل قوی و استعداد ذاتی شما باعث می‌شود آهنگ‌نویس خلاق یا نویسنده داستان‌های رومانتیک شوید. همچنین هنرمند زبردستی خواهید شد و کارهای جاودانی مثل نقاشی‌های به یاد ماندنی از خود بر جای خواهید گذاشت. می‌توانید نمایش‌نویس یا شاعر برجسته‌ای شوید و به جایگاه ارزشمندی برسید. می‌توانید دانش لغوی خود را گسترش دهید و به زبان مسلط شوید. در اینصورت معلم یا متخصص زبان خوبی می‌شوید. همچنین مترجم، مفسر یا ویراستار ماهری خواهید شد. برای نمایشنامه نویسی سریال‌های تلویزیونی نیز استعداد دارید. در حرفه‌های مرتبط با علوم رمزی، شیمی، پزشکی و ریاضیات پیشرفته موفق خواهید بود.   کار معدن، صنعت الوار یا کار ساخت و ساز نیز برایتان مناسب است. حسابدار یا مدیر خبره‌ای خواهید شد. علیرغم تمامی آنچه گفته شد، موفقیت شما به تأخیر خواهد افتاد و باید سخت تلاش کنید تا به آن دست پیدا کنید. همانطور که قبلاً هم گفتیم، پس از ۴۷ سالگی در زندگی به ثبات می‌رسید.  

سلامتی متولدین ۲۲ دی ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما، فشار خون پایین است. این نقیصه باعث کم خونی و قلب ضعیف می‌شود. مستعد دیابت و آسم نیز هستید. تأثیر سیاره زحل باعث عصبی بودن، تحریک، فلج، روماتیسم و مشکلات مرتبط با ساق‌ها و دندان می‌شود. همچنین احتمال دارد به واریس مبتلا شوید.  

همسر متولدین ۲۲ دی ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر (۳) ۲۱ دسامبر و ۲۰ ژانویه (۴) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس و (۵) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴ و ۶٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

با توجه به تاریخ تولد افراد، دو نوع شوهر داریم. اگر جزء گروه اول باشید، ممکن است دیگران را دست کم بگیرید و از آنها عیبجویی کنید. در اینصورت هیچ چیز شما را راضی نخواهد کرد. اگر جزء گروه دوم باشید، ممکن است غیر فعال، تنبل و آسایش طلب باشید. در اینصورت تنها هدفتان از ازدواج پول در آوردن و راحتی زندگی مشترک است. (۱) علیرغم این ویژگی‌های منفی، به خانه خود عشق می‌ورزید. (۲) همانگونه که با غریبه‌ها محترمانه رفتار می‌کنید، با همسر و بچه‌هایتان نیز اینچنین هستید. (۳) انسان مهربان و بخشنده‌ای هستید. (۴) دوست دارید بدون هیچ چشمداشتی به دیگران کمک کنید. (۵) ازدواج را نوعی برنامه خانوادگی می‌دانید و با توجه به اینکه اهل همکاری با دیگران هستید در زندگی مشترک خود موفق خواهید شد. (۶) بعضی اوقات، رفتارتان به گونه‌ای است که باعث سوء تفاهم می‌شود و دیگران احساس می‌کنند به زندگی خانوادگی علاقه چندانی ندارید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) دلسوز، بامحبت و فداکار هستید. (۲) اگرچه دمدمی مزاج هستید، ولی نیازهای شوهرتان را برآورده می‌سازید. (۳) انسان باهوش و تطبیق‌پذیری هستید و می‌توانید با هر وضعیتی در زندگی خود را سازگار کنید. (۴) به موضوعات متنوعی علاقه دارید و به همین خاطر همیشه خود را مشغول نگه می‌دارید. این مسئله باعث می‌شود خیلی به این مسئله توجه نکنید که همسرتان چگونه زمانش را سپری می‌کند. (۵) سعی می‌کنید خودتان مشکلات را به دوش بگیرید و نگذارید دیگران رنج ببینند. از این لحاظ طرز فکر غیر قراردادی دارید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که فعال، خلاق و باهوش باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۴، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۴، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، کرم، بنفش یا ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از مروارید، الماس و حجر القمر استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۲ ختم شود (برای مثال ۲، ۱۱، ۲۰، ۲۹، ۳۸، ۴۷، ۵۶، ۶۵، ۷۴ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:    

کیفیت‌های مثبت

  صمیمیت صداقت تخیل خلاق بی‌آلایشی هوش بالا تسلط به صحبت کردن عفو دیگران کاردانی  

کیفیت‌های منفی

سردی و بی‌تفاوتی دست کم گرفتن دیگران حسادت   درون‌گرایی وسواس پریشانی و ناآرامی سستی آرام

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :