متولدین ۲۱ آذر چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۱ آذر چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۱ آذر تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند.

 متولدین ۲۱ آذر

متولدین ۲۱ آذر تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند و  در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین ماه و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

طالع بینی متولدین 21 آذر

 

متولدین ۲۱ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) همیشه آماده همکاری با دیگران هستید. (۲) از اشخاص ثروتمند و جنس مخالف خود سود می‌برید. (۳) دوستان زیادی دارید. (۴) پس از ازدواج به موفقیت می‌رسید. (۵) نویسنده خوبی هستید و می‌توانید در زمینه موضوعات فکری به تألیف بپردازید. (۶) از تخیل قوی، آرمان‌گرایی و طبیعت رویایی برخوردار هستید. (۷) مجری خوبی برای طرح‌های دیگران هستید؛ البته این به معنای عدم خلاقیت شما نیست. (۸) اگرچه انسان بخشنده‌ای هستید، ولی خیلی مراقب و نگران وضعیت مالی خود به ویژه در آینده هستید. (۹) می‌توانید پست‌های بسیار مهم را عهده‌دار شوید. (۱۰) دوستان ناباب شما را احاطه کرده‌اند. (۱۱) به نظم و قانون پایبند هستید. (۱۲) در زندگی به احترام و وجهه دست می‌یابید. (۱۳) به هر دو بعد عرفانی و عملی زندگی توجه می‌کنید. (۱۴) فراز و نشیب‌های زیادی در زندگی مشترکتان وجود دارد. (۱۵) تأثیر سیاره مشتری به شما ذهنی فلسفی و پایدار می‌بخشد، ولی بعضی مواقع پریشانی و تزلزل به سراغتان می‌آید. (۱۶) با دیگران همکاری می‌کنید و به نظرات آنها توجه می‌کنید. (۱۷) مذهبی هستید، ولی در عین حال هوس باز نیز می‌باشید. (۱۸) عواملی که برای رسیدن به آرمان‌های خود نیاز دارید را دقیقاً مد نظر قرار می‌دهید. (۱۹) خوشبختی شما پس از سن ۲۹ سالگی رقم می‌خورد. (۲۰) در سنین جوانی جذب شخص سالخورده‌ای به ویژه از جنس مخالف خود می‌شوید. (۲۱) به راحتی خوب و بد را از هم تشخیص می‌دهید (۲۲) شیفته سفر کردن به مناطق دور دست هستید.  

طالع بینی متولدین ۲۱ آذر

(۱) انسان متواضعی هستید و دوست ندارید ویژگی‌های خود را به معرض نمایش بگذارید. (۲) شیفته ایده‌های جدید هستید و دوست دارید آنها را در عمل پیاده کنید. (۳) عدد مربوط به این تاریخ تولد نماد قدرت برتر است. بینش قدرتمندی دارید و از افکار برتری الهام می‌گیرید. (۴) برای یاری رساندن به اشخاصی که آنها را دوست دارید دست به هر کاری می‌زنید. (۵) به آداب و رسوم اجتماعی احترام می‌گذارید. (۶) دشمنان مرموزی دارید. (۷) معمولاً در مسائل عشقی و سایر امور زندگی به موفقیت دست پیدا می‌کنید. (۸) بی‌جهت نگران می‌شوید. (۹) به خاطر اثر ترکیبی دو سیاره ماه و مشتری، ذهن نیمه هوشیار توانمندی دارید و می‌توانید نشانه‌های حوادث آینده را مشاهده کنید. (۱۰) به احترام و وجهه دست می‌یابید. (۱۱) در برابر دوستان و نزدیکانتان صادق هستید.    

مسائل مالی  متولدین ۲۱ آذر

به خاطر طبیعت بلند پروازتان، وضعیت مالی پر فراز و نشیبی خواهید داشت. پس از ۳۸ سالگی به ثبات مالی می‌رسید. ذهن ناپایدارتان اغلب شما را از تأثیر سیاره مشتری دور می‌کند؛ می‌توانید بر تمامی موانع غلبه کنید و وضعیت مالی خود را سر و سامان دهید. سیاره مشتری شما را از حوادث خطرناک روزگار در امان نگه می‌دارد و بر تمامی سختی‌ها و موانع زندگی غلبه می‌کنید. همچنین این سیاره باعث می‌شود از توانایی‌هایتان نهایت استفاده را ببرید.  

شغل  متولدین ۲۱ آذر

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید.   قدرت تخیل ناشی از تأثیر سیاره ماه به شما کمک می‌کند آهنگ‌نویس زبده یا نویسنده خوبی در زمینه موضوعات داستانی و عاشقانه شوید. می‌توانید هنرمند خوبی شوید و کارهای هنری جاودانی خلق کنید. دانش لغوی بسیار خوب و تسلط شما به زبان باعث می‌شود معلم یا استاد زبان موفقی شوید. تأثیر سیاره مشتری باعث می‌شود در پست‌هایی مثل وزیر، سفیر، قاضی و دبیر پیشرفت کنید. در زندگی سیاسی و اداره‌جات مهم زمینه لازم برای پیشرفت شما مهیا است. به همین اندازه در ارتش و مشاغل مرتبط با کلیسا می‌درخشید. حرفه‌هایی مثل پزشکی، بانکداری، تبلیغات و بازیگری نیز برایتان مناسب هستند. تأثیر سیاره ماه باعث می‌شود زمینه مناسبی برایتان فراهم شود تا شیمیدان یا تحلیلگر خوبی شوید. در صنایع شیمیایی نیز می‌توانید موفق باشید. همچنین به عنوان دندانپزشک یا شیمیدان خوب عمل می‌کنید.  

سلامتی  متولدین ۲۱ آذر

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. از گردش خون ضعیف رنج می‌برید که باعث کم خونی و بیماری قلبی می‌شود. همچنین مستعد بیماری‌هایی مثل دیابت، فشار خون و آسم هستید.  

همسر متولدین ۲۱ آذر

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۳، ۶، ۱۱، ۱۲، ۱۵، ۲۰، ۲۱، ۲۴، ۲۹ و ۳۰٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) به تصورات خود بیشتر از حقایق زندگی اهمیت می‌دهید و به همین خاطر در رویارویی با واقعیات با مشکل مواجه می‌شوید. (۲) بسیار هیجانی هستید و به احساسات دوستان و نزدیکانتان احترام می‌گذارید. (۳) توقعات زیادی از همسرتان دارید. (۴) آرزو می‌کنید با زنی ثروتمند ازدواج کنید. (۵) خصیصه عیبجویی شما باعث می‌شود هیچ چیز شما را راضی نکند. (۶) از همنشینی با بچه‌هایتان لذت می‌برید و از اینکه با آنها هستید احساس خوشحالی می‌کنید. (۷) انتظار دارید اعضای خانواده به ساز شما برقصند. (۸) از همسرتان انتظار دارید باهوش، جذاب و مؤدب باشد. (۹) بسیار هیجانی و رویایی هستید. (۱۰) تنبلی در وجودتان رخنه کرده است. (۱۱) آرزو می‌کنید همه چیز به طور خودکار و بدون اینکه از کسی چیزی بخواهید به شما داده شود. (۱۲) خانه خود را بیشتر از هر چیز دیگر دوست دارید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) از شما به عنوان کدبانویی خوب یاد می‌شود. (۲) بعضی اوقات ترجیح می‌دهید شوهری هم سن یا حتی جوان‌تر از خودتان داشته باشید. (۳) به باغبانی و حیوانات اهلی علاقه دارید. (۴) دمدمی مزاج هستید و برای وجهه ارزش قایل هستید. (۵) زیرک هستید و سعی می‌کنید با شوهرتان همکاری کنید. (۶) دوست دارید آرامش و شادی در خانواده حفظ شود. (۷) به زندگی تجملی گرایش دارید. (۸) دلسوز، با محبت و فداکار هستید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۳، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. همچنین دوستانی را ترجیح می‌دهید که محترم، باوقار، بلند پرواز و با وجهه باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۳ و ۶ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۳ یا ۶ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، کرم و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از مروارید، الماس، حجر القمر یا عقیق استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۲ ختم شود (برای مثال ۲، ۱۱، ۲۰، ۲۹، ۳۸، ۴۷، ۵۶، ۶۵، ۷۴ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

تخیل بلند پروازی مذهب شوخ طبعی قابل اعتماد بودن بی‌آلایشی همکاری    

کیفیت‌های منفی

  سرد و بیروح دمدمی مزاج بودن کمرویی لجاجت خودخواهی ناپایداری    

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-10 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :