متولدین ۲۰ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۰ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۰ فروردین ماه , تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند.

متولدین ۲۰ فروردین ماه

متولدین ۲۰ فروردین ماه , تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند. ماه آوریل در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین سیاره مریخ تأثیر دو چندانی روی شما دارد.

متولدین ۲۰ فروردین ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) انسانی شجاع، مقاوم و هوشیار هستید. (۲) جنگجویی سرسخت می‌باشید و هرگز شکست را نمی پذیرید. (۳) همیشه پرتکاپو و فعال هستید و تا زمانی که به هدف خود نرسیده‌اید، دست از پای نمی کشید. (۴) از شجاعت کافی برای مقابله با سختی‌ها و اوضاع ناخوشایند زندگی بهره‌مند هستید. (۵) در سخن گفتن خیلی بانزاکت و مؤدب نیستید و همین امر ممکن است باعث سوء تفاهم دیگران در مورد رفتار شما شود. (۶) نباید چشم بسته از دیگران انتقاد کنید و باید مراقب حرف زدن خود باشید؛ در غیر اینصورت اثرات مضر آن متوجه خودتان خواهد شد. (۷) تندخو ولی در عین حال بی‌باک هستید و به هیچ وجه عواطف لطیف زنانه در شما دیده نمی شود. (۸) در سرتاسر زندگی از خود سرسختی و قدرت زیادی نشان می‌دهید. (۹) شیفته ورزش‌های پهلوانی و قدرتی هستید. (۱۰) هوس‌های جنسی قدرتمندی دارید و به همین خاطر به سمت جنس مخالف خود جذب می‌شوید. (۱۱) برای برآورده ساختن امیال خود حاضر هستید هر خطری را به جان بخرید. (۱۲) بسیار دلیر می‌باشید و از دعوا هرگز نمی ترسید. (۱۳) برای دوستانتان بسیار فداکاری می‌کنید و حتی حاضر هستید برای آنها بجنگید. (۱۴) کودکان و حیوانات را دوست دارید. (۱۵) زمانی که به دیگران محبت می‌کنید از صمیم قلب احساس شادی می‌کنید. (۱۶) به مشاغلی همچون طبابت و شفابخشی علاقمند هستید. (۱۷) قوه خودداری، شجاعت و قدرت بخشندگی همواره در طول زندگی پشتیبان شما هستند. (۱۸) تحت تمامی شرایط، اراده قوی و شجاعت خود را به اثبات می‌رسانید.  

مسائل مالی متولدین ۲۰ فروردین ماه

در مسائل مالی خوش شانس هستید، زیرا بیش از یک فرد متوسط درآمد کسب می‌کنید. در خرج کردن به ویژه برای معشوق خود دست و دلباز هستید. از تمامی امکانات رفاهی زندگی که بتوان با پول آنها را خرید برخوردار می‌باشید. توانایی شما در بر عهده گرفتن پست‌های پرمسئولیت یا اداره موفق فعالیت‌های صنعتی باعث می‌شود زندگی تجملی داشته باشید.

شغل متولدین ۲۰ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. تقریباً در تمامی زمینه‌ها می‌توانید عملکرد خوبی از خود نشان دهید، ولی برای ارتش یا سایر حرفه‌ها بهتر می‌توانید موفق باشید و به درجات بالا نایل شوید. زیرا در این حرفه‌ها فضای کافی برای طبیعت پرتکاپو و شجاعت بالای شما فراهم است. در سیاست و تجارت نیز می‌توانید به موقعیت ممتازی دست پیدا کنید و این مرهون حرکت و پویایی زیاد شما است. اگر به مشاغلی همچون پزشکی، شیمیدان و تجارت در زمینه آهن و محصولات فولادی بپردازید، به شهرت می‌رسید.

سلامتی متولدین ۲۰ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. بیشتر بیماری‌های شما مربوط به دمای بالای بدن است. مستعد بیماری‌هایی همچون بواسیر و انواع تب‌ها هستید. ممکن است به سنگ کلیه، گلو درد، برنشیت و التهاب حنجره نیز مبتلا شوید.

همسر متولدین ۲۰ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ آگوست و (۲) ۲۱ نوامبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بسیار بلند پرواز هستید و انتظارات زیادی از زن خود دارید. (۲) دوست دارید همسری جذاب داشته باشید تا به او افتخار کنید و آداب و رسوم و هنجارهای اجتماعی را رعایت کند. (۳) از همنشینی با خانواده خود به ویژه بچه‌ها لذت می‌برید. (۴) سلامتی خوب شما باعث می‌شود در زندگی مشترک خود هوسران و با اشتیاق باشید. (۵) اشتهای زیادی دارید؛ همسرتان با فداکاری می‌تواند خود را از لحاظ فیزیکی با شما تطبیق دهد. (۶) خواسته‌های عاشقانه‌ای از همسر خود دارید. (۷) معمولاً نسبت به زن خود شکاک هستید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) زنی شگفت‌انگیز برای مردی بلند پرواز به حساب می‌آیید. (۲) در گفتگو کردن خردمند و باهوش هستید و حضور شگفت‌انگیزی در جامعه دارید. (۳) به شوهر خود در حرفه‌اش کمک می‌کنید. (۴) همچنین می‌توانید خودتان نیز شاغل شوید و به درآمد خانواده بیفزایید. (۵) کله شق و لجوج هستید و انتظار دارید همه چیز مطابق با خواسته‌ها و خیال‌های شما رقم بخورد. (۶) از بچه‌های و خدمتکاران خود بسیار خوب مواظبت می‌کنید. (۷) از اینکه عیب‌های دیگران را پیدا می‌کنید احساس افتخار می‌کنید. (۸) رک‌گو و گستاخ هستید و همین امر ممکن است باعث رنجش خاطر دیگران شود. (۹) اگر با مردی هوسران و دارا ازدواج کنید، خوشبخت خواهید شد.

متولدین 20 فروردین ماه

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۶، ۷، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۶، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸، ۲۹ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که دارای تخیلی بالا، هوشی سرشار و همچنین اخلاقیات، اشتیاق و توانایی دستیابی به اهداف بزرگ باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، قرمز و سفید استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، مروارید و یاقوت استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۹ ختم شود (برای مثال ۹، ۱۸، ۲۷، ۳۶، ۴۵، ۵۴، ۶۳، ۷۲ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

جرأت و شجاعت تکاپو   اراده قوی   هوس   خلاقیت   اشتیاق   ایستادگی نیروی شفابخشی عزت نفس

کیفیت‌های منفی

تندخو گستاخی لجاجت شتابزدگی احترام بنفس بی مورد نپذیرفتن اشتباهات

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-04-09 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :