متولدین ۲۰ بهمن ماه چه ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۲۰ بهمن ماه چه ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۰ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند.

 متولدین ۲۰ بهمن ماه

متولدین ۲۰ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند. ماه فوریه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین سیاره زحل تأثیر دو چندانی روی شما دارد که این مسئله باعث آمیخته‌ای از خصوصیات و ویژگی‌ها می‌شود.

 متولدین ۲۰ بهمن ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) آرامش و محیط خلوت را دوست دارید. (۲) بی‌اختیار به سمت گل‌ها و مناظر طبیعی جذب می‌شوید. (۳) سیاره زحل نماد نگرش متوازن نسبت به زندگی است. به همین خاطر قبل از تصمیم‌گیری به هر دو بعد مسئله نگاه می‌کنید. (۴) به خاطر اینکه سیاره زحل تأثیر قدرتمندی روی شما می‌گذارد، بعضی اوقات غمگین و افسرده می‌شوید. (۵) عاشق موسیقی کلاسیک ولی از نوع جدی آن هستید. (۶) انضباط، ثبات، پایداری و وظیفه‌شناسی ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند؛ به خاطر رفتار سخت‌گیرانه با دیگران، آنها از روی ترس به شما احترام می‌گذارند. (۷) محتاط، خردمند و میانه‌رو هستید. (۸) ذاتاً خیلی پر اشتیاق نیستید و روی فعالیت‌های خود کنترل دارید. (۹) بلند پرواز هستید و همیشه مشغول کار خلاقانه‌ای هستید. (۱۰) قادر هستید برای دستیابی به اهدافتان تلاش فراوانی صورت دهید.  

خصوصیات متولدین ۲۰ بهمن ماه

(۱۱) ذاتاً شکاک هستید و دوست دارید همه چیز را تجزیه و تحلیل کنید. (۱۲) خلاق و سودمند و در عین حال سلطه طلب هستید. (۱۳) ممکن است دیگران در مورد شما دچار سوء تفاهم شوند. (۱۴) اگرچه روابط اجتماعی گسترده‌ای دارید، ولی از صمیم قلب احساس تنهایی می‌کنید. (۱۵) نسبت به قشر مظلوم و ستمدیده جامعه دلسوز هستید و صمیمانه با آنها رفتار می‌کنید. (۱۶) یک مدیر مادرزادی هستید و می‌توانید الهام بخش دیگران باشید و آنها را مشغول نگه دارید. (۱۷) بازی جوانمردانه را می‌ستایید و حاضر هستید برای تحقق عدالت هر بهایی را بپردازید. (۱۸) بزرگترین مانعی که بر سرراهتان قرار دارد، تأخیر و ایجاد مشکل در امور مختلف است.   مدیریت روی امور مختلف زندگی نیاز به توان، نیرو و قدرت بالا دارد و شما نیز از آن بسیار بهره می‌برید. می‌توانید با نهایت آسودگی و اطمینان با تمامی مسائل مادی روبرو شوید و تخصص زیادی در استفاده بادقت، صادقانه و صحیح از پول دارید. زمانی که نزدیکان و دوستانتان نیاز به کمک داشته باشند به سمت شما می‌آیند، زیرا مشکلات آنها را عمیقاً درک می‌کنید و علت مشکلات آنها را به خوبی می‌دانید. آرزو دارید پست‌های دارای قدرت و اعتبار بالا را به دست بگیرید.  

متولدین 20 بهمن ماه

همواره سخت کوش هستید و ساعت‌های زیادی در روز را به کار کردن می‌پردازید. به همین خاطر دیگران از شما الگو می‌گیرند. با اینحال زمانی که از دیگران می‌خواهید برایتان کاری انجام دهند، دچار مشکل می‌شوید. بعضی اوقات دچار افسردگی و ناامیدی مفرط می‌شوید و ممکن است برای لحظاتی از زندگی سیر شوید و پیش خود فکر کنید آیا زندگی ارزش این همه سختی را دارد. در چنین لحظاتی، از دیگران کناره‌گیری نکنید و سعی کنید در فعالیت‌های اجتماعی شرکت نمایید.  

مسائل مالی متولدین ۲۰ بهمن ماه

ویژگی عجیب عدد ۸ این است که باعث تأخیر در تمامی امور می‌شود. به طور طبیعی در مسائل مالی نیز وضعیت اینچنین خواهد بود و در سنین بالا به ثبات می‌رسید. مجبور هستید سخت کار کنید، ولی به ندرت موفق می‌شوید ثروت جمع کنید. به همین خاطر باید سعی کنید عدد ۸ در زندگی شما نقش بازی نکند. به جای آن، از اعداد ۳ یا ۷ برای تمامی اقدامات و حرکات مهمی زندگی خود استفاده کنید. با اینحال، اگر تجربه نشان داد عدد ۸ برایتان خوش یمن است، می‌توانید همچنان از این عدد استفاده کنید. اگر عدد ۸ برایتان شانس به همراه داشته باشد، رسیدن به ثروت و موفقیت کار سختی نخواهد بود. در اینصورت، می‌توانید شانس خود را با این عدد در بازی‌های بخت آزمایی و مسابقات اسب‌دوانی آزمایش کنید.  

شغل متولدین ۲۰ بهمن ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. می توانید شیمیدان یا فیزیکدان زبردستی شوید. در زمینه پزشکی و ریاضیات پیشرفته نیز عملکرد خوبی خواهید داشت. در صنایع مرتبط با معادن زغال سنگ، الوار و فعالیت‌های ساختمانی می‌توانید موفق باشید. حسابدار یا مدیر ممتازی می‌شوید. با اینحال، همانطور که قبلاً گفتیم بای د در زندگی شغلی خود موانع زیادی را از سر راهتان بردارید. ثمره تلاش‌های خود را در سال‌های بعدی زندگی بدست خواهید آورد.  

سلامتی متولدین ۲۰ بهمن ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما به عصبی بودن و تحریک‌پذیری بر می‌گردد. سایر اندام‌هایتان مثل ساق پا، دندان و گوش نیز ممکن است دچار آسیب شوند. احتمال دارد به فلج و روماتیسم مبتلا شوید. واریس و بواسیر نیز در مورد شما شایع هستند. نکته شگفت‌انگیز این است که ویژگی تأخیر اندازی عدد ۸ در مورد درمان بیماری‌هایتان نیز دیده می‌شود.  

همسر متولدین ۲۰ بهمن ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژانویه و ۲۰ فوریه (۲) ۲۱ آوریل و ۲۰ ژوئن و (۳) ۲۱ آگوست و ۲۰ اکتبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) در هنگام انتخاب همسر تا حدودی دمدمی هستید و در این زمینه با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. (۲) به امور خانواده کم توجه هستید و این مسئله باعث ایجاد اختلاف در خانه می‌شود. (۳) دیدگاه‌های محافظه کارانه‌ای دارید و به همسرتان اجازه نمی‌دهید اعتقادات دنیای مدرن را بپذیرد یا لباس‌های مد روز به تن کند. (۴) انزوا را به اجتماعات ترجیح می‌دهید. (۵) معمولاً تا آنجا که ممکن است ازدواج خود را به تأخیر می‌اندازید. (۶) اگر بخواهید در زندگی مشترک موفق شوید، باید همسری انتخاب کنید که به مطالعات عمیق و جدی علاقه داشته باشد.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) انسان شایسته‌ای هستید و سیستماتیک عمل می‌کنید. (۲) از زندگی خانوادگی خود لذت می‌برید و دوست دارید برای موفقیت بچه‌ها و تحقق بلند پروازی‌های شوهرتان فداکاری کنید. (۳) عیب شما، کمبود صمیمت، عواطف و لطافت زنانگی است. (۴) طبیعت اجتماعی شما دوستان زیادی را جذب خود می‌کند. در نتیجه افراد زیادی برای بازدید به خانه شما می‌آیند. (۵) به آداب و رسوم اجتماعی خیلی پایبند نیستید. (۶) از شما به عنوان همسری خوب قدردانی می‌شود. (۷) بعضی اوقات ترجیح می‌دهید همدم دیگری در خارج از منزل داشته باشید. (۸) عدم بلوغ کافی شما باعث ایجاد مشکلاتی در مسائل عشقی می‌شود.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که دارای ویژگی‌هایی مثل بی‌آلایشی، حس همدردی، تخیل قوی و علاقه به سفر کردن باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری سیر، آبی سیر یا ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت کبود، لعل بنفش و الماس سیاه استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۸ ختم شود (برای مثال ۸، ۱۷، ۲۶، ۳۵، ۴۴، ۵۳، ۶۲، ۷۱ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

سیستماتیک و روشمند علاقه به موسیقی سخت کوش بودن خلاقیت عدالت شجاعت اهل تحقیقات توانایی سازماندهی  

کیفیت‌های منفی

عیبجویی به تعویق انداختن امور شکاکیت غرور عزم راسخ غیر معقول بودن عصبی بودن

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-02-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :