متولدین ۱۸ فروردین ماه چه ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۱۸ فروردین ماه چه ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۸ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند.

متولدین ۱۸ فروردین ماه

متولدین ۱۸ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند. ماه آوریل در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۸ فروردین ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) نظرات عجیبی در مورد مذهب دارید و از آداب و رسوم مذهبی کهنه بیزار هستید. (۲) همانند پرنده‌ای سبکبال هستید و دوست دارید محدودیت‌ها و پایبندهای سنتی را از خود رها کنید. (۳) اغلب رفتارتان برای دیگران مرموز به نظر می‌رسد. (۴) از این توانایی ذاتی برخوردار هستید که می‌توانید با سختی‌ها کنار بیایید و علیرغم موانع زیاد مشکلات را حل کنید. (۵) به خاطر تأثیر سیاره مریخ، ایستادگی، شجاعت، جرأت و هوشیاری زیادی در شما دیده می‌شود. (۶) خیلی با نزاکت نیستید و این مسئله به ویژه در طرز گفتگو کردن شما دیده می‌شود. (۷) دارای فردیت، اصالت و استقلال هستید. (۸) طبیعتی ناآرام دارید و همواره به دنبال تنوع هستید. (۹) علاقه زیادی به سفر به کشورهای خارجی به ویژ سرزمین‌های دور دست دارید. (۱۰) دارای منطق و قوه استدلال قدرتمندی هستید و بر اساس همین ویژگی‌ها در زندگی موفق خواهید شد.

متولدین ۱۸ فروردین ماه

(۱۱) در بدست آوردن پول مهارت دارید. (۱۲) از معاشرت با مردم معمولی خوشتان نمی‌آید. (۱۳) همیشه به دنبال بهترین هستید و به چیزی غیر از آن راضی نمی‌شوید. (۱۴) انسان حساسی هستید، ولی رفتارتان به گونه‌ای است که ویژگی‌های درونی شما دیده نمی‌شود. (۱۵) به دوستانتان احترام زیادی می‌گذارید و در مواقع سختی یار و یاور آنها هستید. (۱۶) از مهر ورزیدن به دیگران احساس شادمانی می‌کنید. (۱۷) اراده‌ای پولادین دارید و در دیدگاه‌های خود سرسخت هستید. (۱۸) تندخو هستید. (۱۹) با اقتدار نظرات خود را بیان می‌کنید. (۲۰) شکاک هستید و هیچ نظر یا اعتقادی را تا زمانی که از صحت و اعتبار آن مطمئن نشده‌اید، نمی پذیرید. (۲۱) انسانی بلند پرواز، پر انرژی و سرسخت هستید. (۲۲) رک گو و پرحرف هستید و میل زیادی به آزادی فکر و عمل دارید. (۲۳) تحت شرایط عادی، به آداب و رسوم عمل می‌کنید، ولی اگر زندگی خیلی یکنواخت شود یا برایتان محدودیت ایجاد کنند، آنها را کنار می‌گذارید. در چنین مواقعی تغییرات زیادی در گفتار و کردارتان دیده می‌شود ولی این وضعیت هیچ تأثیر بخصوصی روی شما نمی گذارد. (۲۴) ذاتاً شاد، پر انرژی و خوش‌بین می‌باشید، ولی باید جلوی شتاب و عجله خود را بگیرد، زیرا این مسئله ممکن است باعث ناآرام شدن شما شود. (۲۵) اعتماد به نفس بالایی دارید و دیگران از شما الگو می‌گیرند.  

مسائل مالی متولدین ۱۸ فروردین ماه

به خاطر تغییرات مکرر (در محل یا حرفه) احساس می‌کنید جمع کردن ثروت کار سختی است. با اینحال، عدد ۷ یک عدد عرفانی به حساب می‌آید و اگر شغل مورد نظر خود را پیدا کنید، می‌توانید به مقام بالایی برسید. در اینصورت بدست آوردن ثروت و تمامی امکانات رفاهی زندگی دور از دسترس نخواهند بود.

شغل متولدین ۱۸ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. علاقه شدید شما به سفر دریایی و دیدن از کشورهای خارجی موفقیت در زمینه تجات یا بازرگانی واردات و صادرات را تضمین می‌کند. در حرفه‌هایی از قبیل محصولات لبنی، ماهیگیری، تولید صابون و فروش آن عملکرد خوبی خواهید داشت. توانایی اداره صنایع شیمیایی را دارید. در زمینه‌هایی از قبیل ماشین آلات، جراحی یا الکترونیک به شهرت می‌رسید. استعداد زیادی برای تحقیق در زمینه تکنولوژی دارید.

سلامتی متولدین ۱۸ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مستعد تب‌های ملایم یا ورم مفاصل هستید. زمانی که هیجانی می‌شوید، ممکن است الکل مصرف کنید. از چنین کاری پرهیز کنید و به جای آن سعی کنید خود را کنترل کنید و بر سر هر موضوعی تحریک نشوید. ممکن است از بیماری‌های معده و افسردگی عصبی نیز رنج ببرید. به خاطر فعالیت زیاد و فشار بیش از حد احتمال دارد از کار بیفتید؛ بنابراین سعی کنید در فواصل فعالیت خود زمان‌هایی را به طور منظم برای استراحت فیزیکی و ذهنی قرار دهید.

همسر متولدین ۱۸ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ آوریل و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۵، ۷، ۹، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) روشن فکر و بلند نظر هستید. (۲) به پیک نیک، سفر و سینما علاقه زیادی دارید. (۳) ولخرج هستید و زندگی با این سبک را ترجیح می‌دهید. (۴) اندازه خانواده شما متوسط است و تمامی امکانات رفاهی را برای اعضای خانواده فراهم می‌کنید. (۵) خیلی زود هیجان زده می‌شوید، ولی با اینحال انسان با ملاحظه‌ای هستید و احساسات زن خود را درک می‌کنید. (۶) میل به سلطه طلبی دارید، ولی نظرات خود را به اعضای خانواده تحمیل نمی کنید. (۷) علیرغم تندخو بودن و ویژگی‌های غیر عادی، زندگی مشترک سعاتمندی دارید. (۸) معمولاً در مورد زن خود شکاک هستید. (۹) از هوش بالایی برخودار می‌باشید و از زن خود انتظار دارید در فعالیت‌های شما شرکت کند.

متولدین 18 فروردین ماه

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) خیلی ناآرام و پریشان هستید و به راحتی و به خاطر مسائل ناچیز مضطرب می‌شوید. (۲) در سرگرم کردن دوستان خود هنر زیادی دارید و دوست دارید آنها را به میهمانی دعوت کنید. (۳) خوش استعداد هستید، ولی به جزئیات مسئله نمی‌پردازید. (۴) در انتخاب لباس بسیار وسواس به خرج می‌دهید و سعی می‌کنید خانه خود را به طرز شکوهمندی تزیین کنید. (۵) اگر با مردی شهوتران، دارا و بلند پرواز ازدواج کنید، همسری شگفت انگیز برایش خواهید بود. (۶) از شوهر خود توقع دارید در تمامی اوقات از شما مواظبت کند.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. همچنین دوستانی را ترجیح می‌دهید که باهوش، فعال و خوش استعداد باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵، ۸ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵، ۸ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، خاکستری و کرم استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، زمرد و مروارید استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۷ ختم شود (برای مثال ۷، ۱۶، ۲۵، ۳۴، ۴۳، ۵۲، ۶۱، ۷۰، ۷۹ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

عاشق آرامش بلند پروازی   اشتیاق   تواضع   صداقت   بردباری   پایداری

کیفیت‌های منفی

ناآرامی دمدمی مزاج بودن کوته فکری فلسفه درویشی تحریک‌پذیری عدم پشتکار

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-04-07 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :