متولدین ۱۸ بهمن چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۸ بهمن چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۸ بهمن تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد.

متولدین ۱۸ بهمن

متولدین ۱۸ بهمن تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین زهره و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۸ بهمن خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) تمامی ویژگی‌های مثبتی که سیاره زهره از خود تشعشع می‌کند را دارا هستید. این ویژگی‌ها عبارتند از: عشق، دلسوزی و پرستش. (۲) یک هنرمند مادرزادی هستید و به هنر و زیبایی عشق می‌ورزید. (۳) از شخصیت خوشایندی برخوردار هستید و مردم شیفته دیدن شما هستند. (۴) همنشینی با شما به انسان اشتیاق و انرژی می‌بخشد. (۵) با شیوایی کلامتان دیگران را مجذوب خود می‌کنید. (۶) دیگران اگر می‌خواهند احساسات شما را درک کرده و به آن احترام بگذارند، باید دست از نظرات خود در مورد اخلاقیات و آداب و رسوم اجتماعی بر دارند. (۷) سرزنده، صمیمی و جذاب هستید. (۸) شیفته موسیقی، رقص و شعر هستید. (۹) دوست دارید زندگی کاملاً راحت و تجملی داشته باشید. (۱۰) اعتقاد دارید پول زیاد باعث خوشبختی انسان می‌شود و به همین خاطر علاقه زیادی به پول جمع کردن دارید.  

خصوصیات متولدین ۱۸ بهمن

  (11) خرج کردن را به پس انداز کردن ترجیح می‌دهید. (۱۲) به لباس‌ها، جواهرات و عطرهای گرانبها و همچنین تمامی اشیای زیبا علاقمند هستید. (۱۳) اگرچه هیجانی هستید، ولی هیجاناتتان را تحت کنترل نگه می‌دارید. (۱۴) دوست داشتنی هستید و سایر انسان‌ها را مثل برادر و خواهر خود می‌دانید. (۱۵) در مسائل عشقی عصبی و شکاک هستید و تا زمانی که از تمایل طرف مقابل مطمئن نشده‌اید قدمی بر نمی‌دارید. (۱۶) سخت کوش و روشمند هستید. (۱۷) در فکر و عمل خود مستقل و مبتکر هستید و دخالت در کارتان را تحمل نمی‌کنید. (۱۸) مسئولیت‌هایی که در قبال خانواده خود دارید را به دوش می‌گیرید. به بچه‌هایتان شدیداً عشق می‌ورزید، ولی آنها به ندرت شما را خوشحال می‌کنند. (۱۹) یک سخن‌ور مادرزادی هستید و برای بیان دیدگاه‌های خود در مورد مسائل مهم، نیاز به مخاطب دارید.      

مسائل مالی متولدین ۱۸ بهمن

به سمت پول کشیده نمی‌شوید و جمع کردن ثروت هدف اصلی شما در زندگی نمی‌باشد. تمامی انرژی شما در جهت لذت بردن و ارضای امیالتان متمرکز شده‌اند. به همین دلیل درآمد خود را صرف چیزهایی می‌کنید که برایتان جذاب هستند. به هیچ وجه از اینکه پول خود را صرف خرید اشیای هنری می‌کنید پشیمان نیستید، هر چند ممکن است سرانجام هیچ سود مالی برایتان به همراه نداشته باشد. در نتیجه انتظار می‌رود متولدین این تاریخ‌ها به ندرت ثروتمند شوند. اما به خوبی می‌دانید که چگونه هم به هنر بپردازید و هم اینکه از واقعیات زندگی چشمپوشی نکنید. حداقل امکانات رفاهی زندگی را تهیه خواهید کرد. ممکن است بعضی اوقات ثروت بادآورده نصیبتان شود. سیاره زحل علاوه بر اینکه باعث می‌شود نسبت به مسائل مالی خود بی‌تفاوت باشید، باعث تأخیر در زمینه پول در آوردن می‌شود. بنابراین باید تلاش زیادی برای امرار معاش خود صورت دهید. ممکن است خیلی به دوستان و نزدیکان خود اطمینان کنید و به پول زیادی به آنها قرض دهید. علیرغم این ویژگی‌های عجیب، مسائل را خیلی سخت نمی‌گیرید.  

شغل متولدین ۱۸ بهمن

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به عنوان دکوراتور منزل، معمار، جواهرشناس، موسیقیدان، مدیر هتل یا قناد خواهید درخشید. می‌توانید دلال سهام، دلال ملک یا مأمور حق کمیسیون موفقی شوید. همچنین موفقیت شما در زمینه‌هایی مثل تألیف کتاب‌های تاریخی یا فلسفی دور از دسترس نخواهد بود. در معادن سنگ‌های گرانبها به ویژه الماس نیز می‌توانید مشغول به کار شوید.  

متولدین 18 بهمن

 

سلامتی متولدین ۱۸ بهمن

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. رویهمرفته از سلامتی خوبی بهره می‌برید. با اینحال، مستعد تب مسری و آنفلوآنزا هستید. گهگاه ممکن است عصبی و افسرده شوید، ولی این حالت شما به صورت مزمن نخواهد بود.  

همسر متولدین ۱۸ بهمن

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر و (۲) ۲۱ دسامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) خیلی زود به دنبال همسر می‌گردید و معمولاً زود ازدواج می‌کنید. (۲) انتظار دارید همسرتان آراسته باشد و دارای ویژگی‌هایی مثل جذابیت و لطافت باشد؛ توقع دارید همسرتان خیلی از شما قدردانی کند. (۳) معمولاً خانواده بزرگی دارید. (۴) به بچه‌ها و خانه خود عشق می‌ورزید. (۵) در قبال خانواده خود، بسیار مهربان، بخشنده و فداکار هستید. (۶) اگرچه محیطی شاد در خانه ایجاد می‌کنید، ولی به سختی می‌توانید تمامی احتیاجات اعضای خانواده را برآورده سازید و این مسئله ممکن است باعث اوقات تلخی و ناراحتی در زندگی مشترک شود. (۷) هنر در نظر شما به معنای همه چیز است و به همین خاطر همیشه دیدگاه غیر عملی دارید؛ یعنی ارزش‌های مادی در یک زندگی موفق را درک نمی‌کنید. (۸) نگرش شما نسبت به زندگی مشترک باعث می‌شود دیگران فکر کنند هیچ علاقه‌ای به آن ندارید. (۹) توقع دارید دیگران فوراً از دستورات شما اطاعت کنند.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) مادری فداکار و همسری دوست داشتنی هستید و از تلاش‌هایی که شوهرتان انجام می‌دهد خرسند هستید. (۲) هرگز به طلاق روی نمی‌آورید؛ ترجیح می‌دهید بیشتر از لیاقت شوهرتان سختی‌های زندگی را تحمل کنید. (۳) با خونسردی و شکیبایی با سختی‌های زندگی روبرو می‌شوید. (۴) همدم خوبی هستید؛ به علاوه انسان شایسته، باهوش، تطبیق‌پذیر و بااستعدادی هستید. (۵) خانه شما تبدیل به مرکز فعالیت‌های اجتماعی می‌شود. (۶) قلبی مهربان دارید و خودتان درد و رنج‌ها را تحمل می‌کنید و نمی‌گذارید شرایطی پیش بیاید که باعث ناراحتی دیگران شود.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۳، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوست دارید همنشین اشخاصی شوید که افکار مبتکرانه‌ای داشته باشند. همچنین از اشخاص زحمت کش و کسانی که ذهن فلسفی دارند، خوشتان می‌آید.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری، بنفش و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، مروارید، الماس، لعل یا فیروزه استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۶ ختم شود (برای مثال ۶، ۱۵، ۲۴، ۳۳، ۴۲، ۵۱، ۶۰، ۶۹، ۷۸ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

هماهنگی حافظه قوی عشق آرامش اقتدار سیستماتیک عملی بودن ثابت قدمی صفا

کیفیت‌های منفی

عدم دور اندیشی بی‌تفاوتی دمدمی مزاج بودن ترسویی کمرویی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-02-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :