متولدین ۱۸ آذر چه خصلت های مشترکی دارند؟

متولدین ۱۸ آذر چه خصلت های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۸ آذر تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند و ماه دسامبر در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین زحل و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند

متولدین ۱۸ آذر

متولدین ۱۸ آذر تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند و ماه دسامبر در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین زحل و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

متولدین 18 آذر

 

متولدین ۱۸ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) سیاره زحل بیشتر از سیاره مشتری بر روی شما تأثیر می‌گذارد. این تأثیر تنها باعث می‌شود خیلی در کارها افراطی رفتار نکنید. (۲) سیاره زحل می‌تواند باعث عصبی بودن شما شود. ولی تأثیر سیاره مشتری به گونه‌ای است که تا حدودی شما را از آن نجات می‌دهد. (۳) انسانی متین و عاشق انزوا هستید. (۴) قابلیت در نظر گرفتن هر دو بعد مسئله را دارید. (۵) بسیاری از اوقات احساس تنهایی می‌کنید و به دنبال یک همدم هستید. (۶) اغلب قربانی سوء تفاهمات دیگران می‌شوید. (۷) موسیقی کلاسیک را دوست دارید و بیشتر به نوع مالیخولیایی آن علاقمند می‌باشید. (۸) به سمت چشم اندازها و مناظر طبیعی و همچنین گل‌ها جذب می‌شوید. (۹) در مقایسه با سایر تاریخ‌ها زیرکی و سیاست بیشتری دارید. (۱۰) انسانی فعال، توانا و سلطه طلب هستید. (۱۱) بلند پرواز و همیشه مجذوب کارتان هستید. (۱۲) به افراد فقیر و ناتوان دلسوزی می‌کنید. (۱۳) می‌توانید مؤسس یا مدیر خوبی باشید و به عبارت دیگر قابلیت انجام کارها توسط با فرمان به دیگران و مدیریت روی آنها را دارید. (۱۴) بازی جوانمردانه را می‌ستایید و حاضر هستید برای تحقق آن تلاش زیادی کنید. (۱۵) بارها در زندگی غمگین و ناامید می‌شوید، ولی در نهایت با استقامت و عزم راسخ خود بر آنها غلبه می‌کنید. (۱۶) اشخاص ضعیف و ستمدیده برای نصیحت و آرامش ذهنی به سمت شما می‌آیند و با رویی گشاده با آنها برخورد می‌کنید. (۱۷) به خوبی می‌توانید نام‌ها و اشکال را به ذهن بسپارید.    

مسائل مالی متولدین ۱۸ آذر

ویژگی عجیب عدد ۸ این است که نماد تأخیر در تمامی امور زندگی است. به طور طبیعی، در مسائل مالی نیز چنین تأخیراتی وجود خواهد داشت و در سنین بسیار بالا به ثبات مالی می‌رسید. باید سخت تلاش کنید تا ثروتمند شوید. اگر تجربه نشان داد که عدد ۸ برایتان خوش یمن است، می‌توانید همچنان از این عدد استفاده کنید. ولی اگر این عدد باعث تأخیرات و مشکلاتی در زندگی شما شد، بهتر است از اعداد ۳ یا ۷ برای اقدامات مهم خود در زندگی استفاده کنید. یعنی کارهای مهم زندگی خود را باید در تاریخ‌هایی انجام دهید که جمع نهایی ارقام آن به ۳ یا ۷ ختم شود. در صورت امکان از این اعداد در هنگام انتخاب خانه، خرید اتومبیل، انتخاب شماره تلفن و غیره استفاده کنید.  

شغل متولدین ۱۸ آذر

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. موضوعاتی که برای شما مناسب هستند شامل علوم رمزی، شیمی، فیزیک، پزشکی و ریاضیات پیشرفته است. در صنایع مرتبط با معادن زغال سنگ، الوار و غیره و همچنین شرکت‌های ساختمانی موفق خواهید بود. با اینحال همانطور که قبلاً گفتیم باید سخت تلاش کنید. می‌توانید مدیر یا منشی یک شرکت شوید. تحقیق و نویسندگی در زمینه‌های فکری نیز برای شما مفید است. در صنایع راه آهن و حمل و نقل نیز توانایی بر عهده گرفتن شغل‌های پر مسئولیت را دارید. تأثیر سیاره زحل به شما منطق و قوه استدلال خوبی می‌بخشد و همین امر می‌تواند از شما رهبری توانمند بسازد. سیاره مشتری به شما در زمینه آموزشی احترام، وجهه و بزرگی می‌بخشد.  

سلامتی متولدین ۱۸ آذر

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکلات اصلی برای سلامتی شما عصبی بودن، تحریک‌پذیری و همچنین دردهای مربوط به ساق پا، دندان و گوش است. فلج و روماتیسم نیز در مورد شما شایع است. ممکن است از ناحیه صفرا دچار بیماری شوید و بسیاری از اوقات از افسردگی مزمن رنج ببرید. ذکر این نکته جالب است که ویژگی‌های تأخیر که در مورد آن صحبت کردیم در مورد بیماری‌های شما نیز دیده می‌شود. امراضی که به آنها مبتلا می‌شوید مدت زمان زیادی برای درمان نیاز دارند. احتمال بیماری‌های واریس و بواسیر نیز زیاد است.  

همسر متولدین ۱۸ آذر

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه و (۲) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۵، ۷، ۱۴، ۱۶، ۲۳ و ۲۵ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بیشتر تنهایی را ترجیح می‌دهید و می‌خواهید تمامی امور خانواده به شما محول شود. (۲) دوست دارید ازدواج خود را به تأخیر بیندازید. (۳) بسیار محافظه کار هستید و به زن خود اجازه نمی دهید در خانه یا مکان‌های عمومی لباس‌های مد روز بپوشد. (۴) به خاطر طبیعت ناآرام و ناپایدار خود در انتخاب همسر با مشکل مواجه خواهید شد. (۵) در همنشینی با کودکان لذت می‌برید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) از زندگی خانوادگی خود لذت می‌برید و دوست دارید برای بچه‌ها و تحقق بلند پروازی شوهر خود فداکاری کنید. (۲) در کار خود سیستماتیک و روشمند عمل می‌کنید و شایستگی خود را به اثبات می‌رسانید. (۳) به خاطر طبیعت اجتماعی، دوستان و نزدیکان را به سمت خود جذب می‌کنید. (۴) به آداب و رسوم اجتماعی خیلی پایبند نیستید. (۵) به عنوان همسری شایسته از شما یاد می‌شود. (۶) به خاطر بی‌تجربگی در مسائل عشقی با مشکلاتی روبرو خواهید شد. (۷) شیفته یک همدم هستید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری، آبی سیر، ارغوانی و سیاه استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت کبود، مروارید سیاه، الماس سیاه، چشم گربه‌ای و لعل بنفش استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۸ ختم شود (برای مثال ۸، ۱۷، ۲۶، ۳۵، ۴۴، ۵۳، ۶۲، ۷۱ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

شجاعت تحقیق موسیقی قابلیت نظم و ترتیب سیستماتیک عدالت همیشه مجذوب در کار      

کیفیت‌های منفی

  شکاکخ ودخواه سلطه طلبی تحریک پذیری تأخیر در تصمیم گیری عدم ثبات  

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :